Skocz do zawartości
aureox

Q&A vol.20 - odpowiedzi aureox

Rekomendowane odpowiedzi

@Rekuseq

[P] Jak znalazłeś się na forum?

[O] Jeden z byłych opiekunów serwera zm  powiedział mi, że znajduje się tutaj serwer Zombie mod. Zacząłem spędzać bardzo dużo czasu na tym serwerze - zdecydowałem się zajrzeć na to forum i napisać podanie o administratora zm, dalej to już jakoś samo poszło :D 

[P] Co sądzisz o mnie ? 

[O] Problemów  raczej z Tobą nie ma, ze swoich obowiązków bodajże wywiązujesz się dobrze, no i nawet wyszedł Ci ten turniej, który organizowałeś wraz z kumplem.  Na ten moment nic więcej nie mogę powiedzieć. 

[P] Skąd wziął się Twój nick?

[O] Dawno, dawno temu przeczytałem sobie o Dystrybucji systemu GNU/Linux, tworzonej od 2k2 - AUROX. Nawet spodobała mi się ta nazwa, jednak postanowiłem ją troszkę polepszyć i dodać do niej literkę "e"  - no i wyszło AUREOX 

[P] Cola czy pepsi ?

[O] Oczywiście, że woda żywiec zdrój XD 

[P] Fanta czy mirinda?

[O] Tutaj wybieram mirynde. 

[P] Lays czy crucnchips? 

[O] Lays 

 

@VideCuiFide

[P] Koń czy Krowa ? 

[O] Zdecydowanie Krowa

[P] Kawa czy Herbata ?

[O] Herbatka :X

[P] Jakie masz zdanie na mój temat ?

[O] Zdecydowanie za krótko Cię znam, aby coś Ci tutaj napisać, wybacz ;)

[P] Miałeś mysli samobójcze ?

[O] Nie

[P] Jechałeś jawką do tyłu ? 

[O] Nie XDDD

[P] Lałeś kiedyś krowe kijem ? 

[O] Kijem to ja zazwyczaj "popycham" bile :kappa:

[P] Oaza czy Polaris ? 

[O] Żywiec zdrój 

 

@BORN2KILL.

[P] Kiedy awans na S@?

[O] No dzień po zlocie oczywiście  - @aquax obiecał, że jak wygram z nim w kule to go dostane :kappa:ps.  Na pewno nie Rybson

[P] Czemu lubisz się bawić bilami kolegów?

[O] Od dziecka lubiłem bawić się bilami innych, tak jakoś wyszło - zacząłem i nie mogę skończyć :kappa:

 

@Master

[P] jaka funkcje na MH chcialbys pełnic? 

[O] Tutaj raczej tajemnicy nie ma, bo jest nią drugi moderator. Jeżeli chodzi o wyższe rangi to wszystko z czasem, nie mam zamiaru prosić, płakać o wyższe rangi ;) 

[P] jak Ci sie podoba obecna atmosfera na sieci? 

[O] Podoba mi się nawet atmosfera na naszym forum - ostatnio coraz mniej jakiś tam "gównoburz". Na naszym sieciowym Tim Spiku trzy  również panuje wspaniała atmosfera, jednak  czasem niektórzy moderatorzy boją się zbanować swojego ziomeczka. :kappa:

[P] co bys zmienil na sieci?

[O] Nic, wszystko jest w porządku ;) 

 

@M a m c i a

[P] Jak spędzisz wakacje? 

[O] Myślę, że będę grał w csaaaa, trenował kali, kali,  muszę poszukać sobie jakąś prace oczywiście. Za 2 tygodnie już zlot - nie mogę się go doczekać, heheheh

[P] Czego się boisz najbardziej? 

[O] Na pewno nie jest to @Malu, bo takich jak on to ja zjadam na śniadanie. Boję się oczywiście tego, że niebo spadnie mi na głowe :( jestem jak asterix i obelix, joł! 

[P] Wódka czy piwo?

[O] Piwo

[P] Kogo najbardziej cenisz MH i dlaczego?

[O] Najbardziej cenię  i szanuję na mh @Ania ;) #URLOP, dlatego że jest to osoba na której zawsze można polegać, jeszcze nigdy nie odmówiła mi pomocy, jest świetnym super adminem i lepszego nie ma.  ;) 

@Ogonowy banan

[P] Kogo byś zbanował najbardziej na forum

[O] @Ripton'a za bycie największą stulejooo :*

[P] Kogo nienawidzisz na forum

[O] GENIALNEGO CHOMIKA 

 

@VisTeR.'  No to jazda XDDD

[P] Co o mnie myślisz?

[O] Jesteś pozytywnie pierdolnięty, bardzo dużo w Tobie pozytywnej energii, kręci mnie Twój śmiech :kaplan: Na mh pracujesz za 10 + masz jeszcze poche. Kiedyś nauczysz mnie programować,  kochasz Rybsona i kebaba.

[P] Co sądzisz o alkoholikach? 

[O] Hmm, oczywiście szanuję ludzi, którzy potrafią się napierdolić i mają wszystko pod kontrolą, jednak jeżeli ktoś napije się tylko po to, aby potem zwrócić na siebie uwagę, awanturować się - no to wtedy do takiej osoby wtedy nie mam nic, nawet szacunku  ;)

P] Jakie masz zdanie na temat ludzi drących ryj o 3  w nocy pod blokiem?

[O]  No świry kuźwa XDDD

[P] Czy najebanie się jak szmata, darcie mordy na mieście pijąc szampana w sylwester jest normalne? 

[O] Myślę, że tak, jednak trzeba uważać aby nikomu nic się nie stało xD 

[P] Co sądzisz o aktualnej hodowli kurczaków drobiowych w Polsce?

[O] Szczerze mówiąc to je*** mnie to.

[P] Jak to jest być rakiem? 

[O] Nie wiem nawet, polecam spytać się @Ogonowy banan'a xD 

 [P] Jak to jest być zielonym policjantem?

[O] Bardzo przyjemnie, czujesz się bardzo wyjątkowy, a szczerze mówiąc to ja czuje się jak taki typowy ogrodnik, który czeka na swojego kreta aż wyjdzie z tej nory i dostanie ode mnie z łopaty za te swoje wykopy. :kappa:

[P] Co sądzisz o powszechnie stosowanym powiedzeniu "TWÓJ BEZZI"

[O]  Szczerze mówiąc to nawet nie mam pojęcia kto to zapoczątkował, ale szacuneczek dla tej osoby. Jest to coraz bardziej popularne powiedzenie na naszym forum, jest wesoło - i o to chodzi.

[P] Czy byłbyś w stanie hodować drzewa kokosowe na bezludnej wyspie w archipelagu malajskim?

[O] Zdecydowanie tak

[P] Czy zjadłeś kiedyś surową rybę?

[O] Nie

[P] Czy zlałeś się kiedyś w basenie? 

[O] Oczywiście, że nie XDDD

[P] Jak to jest być zwykłym szarym człowiekiem? 

[O] Nieco lepiej niż zielonym policjantem, można odpocząć od tego multi  - gówna ;) 

[P] Jak często walisz konia?

[O] Częściej niż zmieniasz skarpetki ;* 

[P]Czy zostałeś przyłapany na oglądaniu filmów dla Ciebie nieodpowiednich? 

[O] Na całe szczęście nie XD 

[P] Co sądzisz o społeczności 4chan'a? 

[O] Domyślam się, że chodzi Ci o tą grupę hakerską. Szczerze mówiąc to mało się tym interesuje, dlatego nie mogę Ci tutaj nic powiedzieć Visterku ;) 

[P] Powiedzmy że z dnia na dzień @aquax postanowił sprzedać forum za dożywotni zapas czerwonej cebuli. Co robisz? 

[O] Proszę aquaxa o stacka tej cebul i uciekam na pochylnie :kappa:

[P] Czy skoczył byś z okna jeżeli gonił by Cię przerośnięty trzy głowy niedźwiedź krzyworgi? 

[O] Zdecydowanie tak 

[P] Co sądzisz o mangozjebach?

[O] brak im 5 klepki ale szanuje ich 

[P] Jak to jest być ujeżdżanym przez zombie? 

[O] Średnie uczucie, nie polecam, zazwyczaj takie rzeczy śnią mi się po nocach....... XD 

[P] Czy wypalanie traw na dzikich łąkach stepów Grenlandzkich jest ok?

[O] Nie

[P] Jakie masz zdanie na temat totemów Moai? 

[O]  Nawet podobne do człowieka, nic więcej Ci tutaj nie powiem, może jestem zbyt przyj*****

[P] Co sądzisz o globalnym ociepleniu?

[O] Powiem tylko tyle, że jego skutki mogą być katastrofalne. 

[P] Jakie masz zdanie na temat zwiększającej się ilości ciapaków w Europie?

[O] Wkur***** mnie tylko mułzumani, mam tylko nadzieję, że nie zobaczę ich w Polsce. To nie są ludzie, to są zwierzęta (z szacunkiem oczywiście do wszystkich matek i ich dzieci, bo oni naprawdę potrzebują pomocy) Przez ostatnie lata zrobili naprawdę bardzo duży bałagan na świecie. Przez pewien czas w telewizji słyszałem tylko o kolejnym ich zamachu. Co do reszty ciapaków nie mam żadnych zastrzeżeń. 

[P] Czy zamiatał byś pustynie za wieczny dostęp do farmy bawełny na drugim końcu świata?

[O] Tak

[P] wk*****m Cie? 

[O] Nie

[P] Komu byś za*****ł lepe?

[O] @Ripton'owi

[P] あなたは米が好きですか?

[O] 私は米を嫌う

[P] Czy kupisz mi dakimakure? 

[O] Dla Ciebie wszystko.

[P] Postawisz mi burgera?

[O] Nawet dwa

[P] Co sądzisz o poziomie przestępczości w Polsce?

[O] Szczerze mówiąc to nie wiem jaki jest % na chwilę obecną, ale mam tylko nadzieję, że policja i reszta służby specjalnej będzie walczyć przeciwko wszystkim przestępcą.

[P] Rzygałeś kiedyś do śmietnika?

[O] NIEE XDD

[P] Obudziłeś się kiedyś w krzakach?

[O] To samo co wyżej.

[P] Piłeś kiedyś denaturat?

[O] jeszcze nigdy tego nie piłem, ale pamiętam, że babcia zawsze mi go dawała jak miałem katar, żebym sobie go powaniał XD :kappa:

[P] Ulubiony soczek?

[O] Frugo, hyhyhyh

[P] Ulubiona zupa? 

[O] Zupa romana :kappa:

[P] Królową bądź Tylko mą, Nie zostawiaj mnie nie odchodź, ze mną bądź Chociaż tą jedną noc, królową mą. Królową bądź tylko mą, Ja rycerzem a ty będziesz damą mą, Chociaż tą, jedną noc, królową mą?

[O] Zatańczysz ze mną jeszcze raz, ostatni raz?

[P] Poka sowe?  

[O] Zapraszam na pw XDDD

[P] MARILIZE LEGAJUANA? 

[O] Pytasz dzika czy sra w lesie.

 

Dzięki wszystkim za pytania, starałem się pisać w miarę  sensownie i logicznie. Szczególne podziękowania dla @VisTeR.''a :x za tak dużą ilość pytań, przyznam że spociłem się przy nich :kappa:

Postanowiłem pogrubić odpowiedzi, aby łatwiej  wam było je przeczytać. 

Miłego dzionka świry, hej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nom przyjemnie się czytało :D 

15 minut temu, aureox napisał:

[P] Cola czy pepsi ?

[O] Oczywiście, że woda żywiec zdrój XD 

Bardzo kreatywna odpowiedź xD

Dzięki za odpowiedzi :P

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, aureox napisał:

[O] Od dziecka lubiłem bawić się bilami innych, tak jakoś wyszło - zacząłem i nie mogę skończyć :kappa:

:kappa:<3

za******e odpowiedzi Ukasz, ale i tak nie dorastasz do poziomu moich :kappa:
Trzymaj tak dalej!

A zapomniałbym:

Godzinę temu, aureox napisał:

Na naszym sieciowym Tim Spiku trzy  również panuje wspaniała atmosfera, jednak  czasem niektórzy moderatorzy boją się zbanować swojego ziomeczka. :kappa:

:ph34r::kaplan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...