Skocz do zawartości
cover

[ZAAKCEPTOWANE]WIELKI POWRÓT COVER

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Cover 'comeback znany również pod CoveR 
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): Duże na wielu sieciach miałem admina 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8
Staż w CS-sie: Z przrwami 7-8 Lat
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty:  Ponieważ mam duże doświadczenie w byciu admina,często jestem na serwerze 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  Zależy jak będzie z pracą przeważnie 3-4 h jeśli będę pracował to będę starał sie na 1-2 h wbijać 
Kontakt: steam
Link do GameTracker: GT pod nickiem co teraz gram: https://cache4.gametracker.com/player/Cover 'comeback/80.72.43.106:27022/

GT ogólne: https://cache4.gametracker.com/player/cover/80.72.43.106:27022/

Pozdrawiam CVR :D

Edytowane przez cover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podałeś GT do nicku na którym aktualnie nie grasz. https://cache4.gametracker.com/player/Cover 'comeback/80.72.43.106:27022/ <-- to jest właściwy.

Czas jest przeciętny, aczkolwiek wystarczy 7h w tygodniu, które powinieneś dać radę wbić bez problemu, więc pomijamy to. Jesteś tutaj starym wyjadaczem, co do znajomości regulaminu nie ma wątpliwości. Adminem byłeś, z tego co wiem to dobrze sobie radziłeś.

Znajomość AMXX wskazywałaby, że potrafisz płynnie pisać pluginy (gdzieś tam są rozpisane te kryteria, jeśli nie to popraw na właściwe, żeby nikt się nie czepiał :D)

Nie mam nic przeciwko. Jestem na Tak, aczkolwiek czekam na opinię innych adminów i graczy.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+Wiek

+Steam

+AMXX

+GT, w tym tygodniu to tak średnio, aczkolwiek 7h jest, a to jest minimum, więc nie ma problemu

+Regulamin na pewno znasz

Co tu więcej wymieniać. Ja również nie mam nic przeciwko, abyś wstąpił w nasze szeregi. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wymagania spełniasz ale musisz jeszcze popracować nad sobą ,,dorosnąć" i nie prowokować no wiek do czegoś zobowiązuje jeśli prawdziwy podałeś, tak samo tyczny się to danych które podajesz. gracze i Admini Cię kojarzą z nicku co teraz grasz a nie z przed 5 lat..

Co do Amxx przed edycją  napisałeś wysoki poziom. Jeśli na prawdę tak ogarniasz i masz czas to pomożesz ogarnąć Coda :)

Co do reszty wymagań jestem na Tak. Na szansę każdy zasługuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ wiek

+/- amxx 

+ doświadczenie

- z tego co pamiętam to u cb ciężko z godzinami ( ciekawe czy będzie tak jak ostatnio adma dostał a po 3 tyg już go nie miał ale niech będzie ;) )

+/- GT

No można powiedzieć ze jestem na tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiek +

amx +

steam +

dobry człowiek +

dobrze się dogaduje z graczami którzy zachowują się normalnie (temat zmienia się troszkę jak ktoś zaczyna odwalać) ale na szczęście więcej jest normalnych 

XsIkZl.jpg

 

Edytowane przez Bludoggo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie zostaje przyjęte (na okres próbny rzecz jasna).

Przypomniała mi się jedna sprawa, wydaje mi się, że ją sobie wyjaśniliśmy.

Zgłoś się do któregoś z s@ lub opiekunów sieci po uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...