Skocz do zawartości
Nodi

Sprawa dotycząca 400 lvl

Rekomendowane odpowiedzi

A więc sprawa wygląda tak czm jak reset jest co miesiąc to nie ma blokady na 400 lvl np. wbijasz 400 lvl i dalej tą klasą nie możesz grać. Bo są tacy gracze mam tu na myśli Niesamowity czy Vito co grają na 400 lvl i jak gracze to widzą odrazu wychodzą z serwera , nawet nie chodzi o to że grają tymi klasami głównie chodzi o graczy . Ja jak wbijałem 400 lvl na klasie to zmieniałem ją żeby nowi gracze nie uciekali. Najlepiej było tak jak kiedyś ktoś wbił 400 lvl i był reset bo tera serwer pustoszeje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze mówiąc to mam mieszane zdanie na temat tej blokady. Z jednej strony to jest racja, że jak nowi widzą taki 400 lvl i to, że nie mają z nim szans to się zniechęcają do gry i wychodzą. Nie raz w takiej sytuacji gracze się do pytają, kiedy reset. 

Z drugiej jednak strony, nie oszukujmy się 400 lvl nie przychodzi aż tak łatwo. Gracze nie raz się męczą by go wbić, trochę to w końcu zajmuję. No i mają mieć zabrany dostęp do klasy, z racji, że wbili ten 400 lvl? No gracze nie byliby z tego zadowoleni. 

Reasumując, jestem neutralny, jeśli chodzi o tę blokadę.

 

 

Jestem tego samego zdania co @Nodi i @Wojtyś . W tej sytuacji robienie resetow, gdy ktoś wbije 400 lvl jest najlepszym wyjściem. Gracze się od kilku dopytują, kiedy reset, a skoro jest przeciągany to wychodzą, tymbardziej, że dwie osoby mają ten 400 lvl.

Edytowane przez FunnyPuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po części to racja, sam raczej zwykle starałem się namawiać ludzi aby nie grali wysokimi levelami, gdy wchodziły "świeżynki" z potencjałem na zostanie na dłużej.

Przemyślę co dokładnie z tym zrobić i edytuję post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Blokada na max lvl to troche słaby pomysł, w końcu po coś sie wbijało ten lvl mimo, że to jakoś ciężkie nie jest. Z własnego doświadczenia wiem, że granie 400 nie ma sensu, ani to frajda zabijać mniejsze lvle, ani to już nic więcej nie wbijemy, więc moim zdaniem to bezsens. Poza tym taki lvl strasznie odstrasza nowe osoby.

Przydałoby się także robić reset jak najszybciej, gdy ktoś wbija ten 400lvl, obecnie na serwerze są już dwie czterysetki i masa wysokich lvli, przez to większość nowych osób, które przyjdą od razu rezygnują z naszego serwera, co widać po frekwencji.

 

@Nodi Pisałem, że to jakoś ciężkie nie jest bo sam wbiłem 400 w 8 dni, a przechodząc do sedna to jestem tego samego zdania, żeby robić reset jak ktoś wbije 400lvl, a nie przeciągać to i nie dawać szansy nowym graczom.

Edytowane przez Wojtyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@HardeQ @Wojtyś  najlepszym rozwiązaniem jest robienie resetu lvl jak ktoś wbije 400 lvl. Mówicie że jest ciężko wbić 400 lvl jak ja wbijałem w 14 dni jeszcze opóźniając , ale jak wbiłem to nie nękałem nowych graczy 400 lvl jak to robią Niesamowity czy Vito. Są wakacje serwer by się trochę zapełnił  ale nie bo jak widzą 400 lvl to pytają się kiedy reset i wychodzą a na serwerze zostają tylko stali bywalcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę ze temat dotyczy mnie więc tak jestem za tym ze jak ktoś wbije 400 lvl. to z 48h po tym niech będzie reset. (aby każdy kto wbije miał ta chwile 2 dni aby się tym nacieszyć)

Co do blokady... po to ktoś dana klasa gra i wbija aby móc z niej korzystać. / wczoraj i w sumie dziś też zagrałem inna klasa z poziomem 62 już i też była spina ze bije i weź zmień.

po za mną jest sporo graczy/adminów którzy ogarniają klasę i biją.. i nie ma spin ?/ u mnie są bo mam pioruny? po resecie zagram bez piorunów i czekam na kolejny temat z tym ze kogoś biję bo problem dotyczący <<Niesamowitego>>  jest od chwili kiedy wybrałem klasę i nią gram a innym na tej samej klasie tak dobrze nie idzie i jest bul.. przykre torchę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reset będzie w weekend. Po resecie pomyślimy jak najlepiej to rozwiązać. 

Ważne zgłoszenie, dziękuję oczywiście za zwrócenie uwagi.

Aktualnie zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...