Skocz do zawartości
zoomik

[ODRZUCONE]Odwołanie od bana zoom

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: zoom
Godzina, data zdarzenia: około 15-16 godziny , 07-06-18
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IPSTEAM_1:0:156143503
Uzasadnienie: Dostałem bana podobno za "Czitowanie" mimo że nie używałem żadnych wspomagaczy z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie ma zadnego bana na takiego sida, oraz nick

na ktorym serwerze dostales bana i kiedy go dostales wczoraj czy 7 czerwca bo zes tak to napisal ze nie wiadomo kiedy to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisałem do @LuP3G

Admin poinformował mnie, ze wyjechał na wakacje dzisiaj. Dlatego ja rozpisze demko.

Demko:

 https://megawrzuta.pl/download/1700325abc04598c5a61a9d3d124f34d.html

15:20 -15:40 Ban +( Dobrze wiesz, ze jest tak koleś, mimo iż nic nie słyszałeś, nie widziałeś, cały czas skupiony własnie na nim)

18:55Ban -18:58 Ban +/- (Po zabiciu ze schodów, wybiegasz celując przez ścianę na dżunglę, gdzie znajduje się własnie przeciwnik)

35:15 - 35:40 Ban +( Wchodzisz do kuchni, jak do siebie, przeskakujesz przez okno i sprawdzasz sobie ławkę, rzucasz smoke na pakę, zerkasz jeszcze na chwile przez skrzynie, już wiesz gdzie jest, robisz fake def i od razu celujesz na ławkę skąd leci przeciwnik, zabijasz)

Po rozbrojeniu dostajesz bana.

Odwołanie odrzucam.

Edytowane przez Arcanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...