Skocz do zawartości
Mohamed Alli

 zamknięty Niesamowity mój władca

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 22:14 13.07.2018r
Nick gracza: Niesamowity 
Dowody: https://www76.zippyshare.com/v/pVYjb3xF/file.html  <<< 07:35:00 Akcja gdzie typ rzucił rakietę przed czasem zabijając Dwóch po tym uciekł lecz nasz kochany Admin NIESAMOWITY miał wy**bane na to i grał dalej mimo tego że pisałem na Say'u+U@ oraz mówiłem przez Mikrofon 08:07:00 Zaczynam pisać na u@ o zdarzeniu.  
Świadkowie: Zbędni.
Uzasadnienie: Owy Admin ma totalnie w du**e co piszą/mówią gracze mu na u@/mikro tylko gra dopóki "MU" coś się nie spodoba, wtedy przystępuje do działania, na dodatek dał mi SS'y na koniec rundy gdzie Screeny robiły się na moim respie nawet JAKBYM COŚ MIAŁ TO POWĄTPIEWAM ŻE BYŚCIE UJRZELI NA SCREENACH.

BONUS: Rozmowa z Panem Adminkiem gdzie próbuje mi wmówić coś czego nie było, to ma być ADMIN? Według mnie Admin daje przykład, stara się pomagać Graczom na każdym kroku, a nie robić na co ma ochotę i niwelować problemu które go frustrują. <<< Rozmowa: http://www.wklejto.pl/589140

@HardeQ Proszę ogarnij takich adminów, potem się nie dziw że nie macie nowych graczy, jak tacy Admini grasują na serwerze. 

ps: Brak znajomości Regulaminu ze strony Oskarżonego.

Edytowane przez Mohamed Alli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Morderca zapraszamy do wyjaśnień.

@Mohamed Alli Bądź co bądź (rozumiem frustrację) mógłbyś starać się jednak nie prowokować (co prawda po fakcie, aczkolwiek i tak mało przyjazne dla oka, skoro to ty czujesz się pokrzywdzony).

Czekam na wytłumaczenie.

 

Dodam, że to kolejna skarga (było kilka anonimowych) i robi się to w miarę problematyczne. Dotyczą takich i podobnych sytuacji.

 

//edit - Admin nie może zbanować admina, poza tym skoro rakieta nie poszła bezpośrednio w resp ani okolice uniemożliwiające wydostanie się z respa to raczej jest to nieważne.

Bardziej interesuje mnie ten kick, @Morderca wciąż liczę na twoją wypowiedź. Jest konieczna.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro jestem na materiale "dowodowym" to pozwolę sobie się tu wypowiedzieć.

17 godzin temu, Mohamed Alli napisał:

Dowody: https://www76.zippyshare.com/v/pVYjb3xF/file.html  <<< 07:35:00 Akcja gdzie typ rzucił rakietę przed czasem zabijając Dwóch po tym uciekł lecz nasz kochany Admin NIESAMOWITY miał wy**bane na to i grał dalej mimo tego że pisałem na Say'u+U@ oraz mówiłem przez Mikrofon 08:07:00 Zaczynam pisać na u@ o zdarzeniu. 

Wycinek z regulaminu serwera:

"13.Nie strzelamy z bfg, błyskawic, rakiet, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_rats_1337,  cs_max, de_dust2002 oraz cs_estate, de_alexandra  przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30min) "

"13.2 Nie używamy rakiet, granatów, błyskawic na respawn wroga przed 7 sekundami na mapach typu "mała mapa", zakaz nie obowiązuje raszowania."

Podkreślam słowo którego pan składający skargę chyba nie zauważył czytając regulamin:

RESP RESP RESP RESP

Po co admin miał reagować, skoro nie złamałem żadnego punktu w regulaminie?

Pozdrawiam Cieplusio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taaak? To dlaczego po całym zdarzeniu uciekłeś??? Zbieg okoliczności? Tak samo jak mnie kickłeś na dd2 przez bansa? Weź bo się sam pogrążasz, a co do rakiety to trzeba sprecyzować bardziej podpunkt, bo jedni piszą tak, a drudzy tak...

Końcówka demka też jest Zbiegiem Okoliczności jak to twierdzisz panie Rybcia? Dostajesz głowę z Scout'a i 3 sekundy później kickuje mnie ktoś przez bansa... hmm może to nas Pan Bóg w którego nie wierzę tak mną pomiata? Weź ogar p**dę i przyznaj się, nie ma co przeciągać: https://www55.zippyshare.com/v/puEVtLjb/file.html  <<< Chyba 24 minuta dema, ostatnie 10 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Mohamed Alli napisał:

Taaak? To dlaczego po całym zdarzeniu uciekłeś??? Zbieg okoliczności? Tak samo jak mnie kickłeś na dd2 przez bansa? Weź bo się sam pogrążasz, a co do rakiety to trzeba sprecyzować bardziej podpunkt, bo jedni piszą tak, a drudzy tak...

Końcówka demka też jest Zbiegiem Okoliczności jak to twierdzisz panie Rybcia? Dostajesz głowę z Scout'a i 3 sekundy później kickuje mnie ktoś przez bansa... hmm może to nas Pan Bóg w którego nie wierzę tak mną pomiata? Weź ogar p**dę i przyznaj się, nie ma co przeciągać: https://www55.zippyshare.com/v/puEVtLjb/file.html  <<< Chyba 24 minuta dema, ostatnie 10 sekund.

Jeżeli masz zamiar mnie oczerniac na forum i prowokować bez poparcia żadnym twardym dowodem to nic tutaj nie zdziałasz. Dostęp do bania straciłem wraz z rezygnacją z rangi opiekuna czyli dawno przed ta sytuacja. 

W logach będzie wszystko widać, jeśli komuś będzie chciało się to sprawdzać w co szczerze wątpię po twoim bezczelnym zachowaniu.

@SUNN. oznacze Cię bo jako jedyny chyba nie jesteś na zlocie i nie masz urlopu w nicku. :) 

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

Kick przez bansa jest niedostępny. Poza tym przy kicku na 99.9% miałeś podany jego powód i on powinien wiele wyjaśnić.

Pozdrawiam.

PS. Rybson nawet nie ma dostępu do bansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra, dobra ale co to ma do skargi na Niesamowitego? Nie wiem szukacie zaczepki czy co?

21 godzin temu, Mohamed Alli napisał:

Nick gracza: Niesamowity 

Gdzie tu pisze Rybka?...

 

A co do kicku pisało w konsoli tylko Kicked by Console nic więcej.

Edytowane przez Mohamed Alli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam serdecznie.. to tak po kolei: Ja Graczowi zrobiłem tylko ,,ss"  o żadnym kicku nie wiem. Możecie sprawdzić konsole ( ja mam czyste sumienie)

1. Panie @Mohamed Alli widzę ze znasz odpowiedzi na wszelkie pytania jak też prowokujesz wszystkich co robią coś nie po twojej myśli...

zaczynając od zachowania na serwerze po rozmowę nasza na steam gdzie mnie obrażasz i wyzywasz dochodząc na forum gdzie obrażasz innych.

2. Co do całej skargi tak dotyczy mnie.

a) widzę a na pewno się staram ogarnąć wszystko co piszą gracze na u@...

b) jestem tylko człowiekiem i mogę też czegoś nie zobaczyć

c) jak napiszesz zgłoszenie na u@ to poczekaj na reakcję.. a nie piszesz na say o np... ryba wh.. ( bo taki gracz też to widzi i od razu daje lote... a bez dowodów nie mogę dać bana)

d) Robiłeś taki spam/ płacz na u@/say ze Cie ktoś zabił z rakiety. tylko to było w przejściu a nie na respie. tak więc ja jako Admin nie mogłem podjąć żadnego działania.

2. piszesz coś o zaczepce.. Człowieku prosił bym abyś się ogarną ponieważ to ty od samego początku szukasz problemu tak gdzie go nie ma...

a) robisz zgłoszenia ze ktoś robi coś źle... mówię tu o minach/rakietach i tp.. które był dobrze stawiane i puszczane.

b) utrudniasz prace Admina + dajesz szansę ucieczki osób które łamią regulamin. ponieważ zgaszasz ich na say / mikrofon... a ptk w regulaminie mówi  Admin reaguje tylko na zgłoszenia na u@ inne go nie interesują...

3. Skarga jak się domyślam jest o to ze @RYBSON nie złamał regulaminu a ja Ci dałem ,,ss" ?

 Admin ma prawo dać ci ss jak uważa ze twoja gra może być nie czysta.Tak uważałem i dlatego je dostałeś.. na drugi raz radzę zapoznać się z regulaminem multi-head + doradzam zachować kulturę jak też abyś się ogarną na serwerze bo jak twoje zachowanie będzie nadal takie to teraz już nie będzie tak ze będziesz zgłaszał gdzie chcesz ludzi.. tylko za złe zgłoszenie będzie odpowiednia nagroda. / nie wiem skąd gracz który przychodzi na serwer od razu szuka bogów i  (prawdopodobnie je wykorzystuje) ale to już nie na teraz temat...

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra, zrobimy tak.

Mordiemu raczej napisałem co jest nie w porządku i ewentualnie jeszcze przypomnę, mogę liczyć na to, że się to poprawi i nie będzie więcej skarg. Jeżeli wciąż będą to będę musiał kombinować inaczej.

Rakietka nie leciała w resp, więc nie jest to w żaden sposób złamanie regulaminu. Screeny to normalna sprawa. Oburzenie rozumiem, będę starał się obserwować wszystkie dziwne i nietypowe sytuacje i wyciągać z nich konsekwencje.

Nie mam pojęcia kto cię kicknął (i nawet nie mogę tego sprawdzić), więc wyjątkowo pominiemy tą kwestię (chociaż jest mi to bardzo nie na rękę, bo sam chciałbym wiedzieć). Jeżeli sytuacja się powtórzy to w konsoli patrz co masz napisane, rób screeny i wal bezpośrednio do mnie.

Moim zdaniem wszystko jest rozwiązane, teraz niech ktoś z UBTeam albo wyższej administracji zdecyduje, czy jest ze mną zgodny w tej kwestii. 

Pozdrawiam

@Ripton @SUNN. ktokolwiek ;)

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...