Skocz do zawartości
ikz'

 zamknięty Coś sie coś sie popsuło

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, wchodząc dzisiaj na serwer po kilku sekundach gry nagle pojawia się błąd łudząco podobny do potężnego laga, gdzie potem pojawia się informacja coś w stylu "server timed out'.

Wchodząc w konsole pojawia mi się taka oto informacja:                        http://scr.hu/6lhm/tza84

Dodam, że tego problemu jeszcze wczoraj nie miałem i grałem na luzaku + inni gracze z tego co zauważyłem też się na to skarżą.

Liczę, że pomożecie, bo jestem za głupi na takie tematy

 

Edytowane przez ikz'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, SUNN. napisał:

@ikz' grasz na steam czy non steam?

Steam

+ Chciałbym dodać, że z ciekawości wbiłem na inne serwery mh aby sprawdzić czy tam też ten sam problem mam, ale okazało się, że nie.

Więc problem występuje tylko na c400.

Edytowane przez ikz'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To na początek polecam sprawdzić połączenie z internetem. Rzeczywiście kilku graczy ma podobny problem i wszyscy tracicie bardzo dużo pakietów przy połączeniu z serwerem. Ktoś tam nawet chyba zamknął licznik xd

Z tego co widzę to poza tym wszystko gra, nowych rzeczy nie ma żeby się coś nagle popsuło. No nic, będziemy patrzeć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Błąd cały czas występuje, skarży się na niego coraz większa ilość graczy.


SZ_GetSpace: overflow on netchan->message
80.72.43.106:27022:Outgoing message overflow

etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reinstalowalem csa, cfg, i ustawienia grafiki - tyle google podpowiedzial.

Internet  - upc 120

Błąd nadal sie pojawia...

 

//zauwazylem ze pokazuje mi komunikat od niedawna w grze, jestem gotowy otrzymalem bron... nie widzialem wczesniej tego,moze to psuje.

ale rownie dobrze moglem nie zwrocic uwagi xD

Edytowane przez SkrobekM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@BORN2KILL. @SkrobekM kurde, ten problem pojawił się tylko na COD 200 i 400 (a przynajmniej ja go nie widzę nigdzie indziej), więc wątpię czy to ma związek z resetem itp. Dopytam jeszcze, może ktoś coś ruszał coś ponad to co ja robiłem i to wszystko chrzani.

Cofnąłem serwer jeszcze dalej, testujcie teraz. Jeśli ktoś może to niech spróbuje na np. dwóch różnych mapach żeby mieć pewność że zmiany się załadowały (nie chcę robić restartu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ja aktualnie gram prawie całą 2 mapę, gdzie podczas problemu po kilku sekundach od wejścia na serwer nastąpił "lag", więc to już jest coś. :D

Dzięki wielkie za pomoc @SUNN.

Temat już raczej do zamknięcia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś chciał dobrze i przedobrzył ;)@ikz' sprawdź sobie jeszcze w configu jaką masz ustawioną wartość forwardspeed i ją popraw bo to m.in. przez to (przez za wysoki forwardspeed) tak się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...