Skocz do zawartości
A3ro

Nowa klasa i powrót starej.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Tutaj chciałbym aby wróciła klasa Cichy zabójca. Klasa była fajna ale znikneła z serwera ja mam pomysł aby wróciła i miała by: m4 z 2 x większe obrażenia w plecy ( kosa 1/1 w plecy) i miała by też ciche kroki. Staty: 0 inty,15 hp, 5 wytrzymałości i 35 kondycji. 

A nowa klasa to Allah Akbar: 1/5 na zrespienie się u wroga i + 10 dmg z o tmp i ump. Bronie tmp, granat i ump. Staty: 10 inty,20 hp,0 wytrzymałości i 25 kondycji. Proszę o podawanie opini na temat tych klas.

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do Allaha to @HardeQ się wypowiedział jestem tg samego zdania :)

Ale ten cichy to spk klasa chyba xd nw nie grałem w tedy xd jestem za dodaniem go :) był na pewnej sieci, która niestety nie funkcjonuje i był fajny. Spoko pomysł. Pozdrawiam :)

@A3ro m4? spoko ale ta kosa to taka trochę przesada moim zdaniem xd @A3roaa to ok :DD

Edytowane przez Elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cichy spoko ja bym mu dał ak i famasa do tego 2x większe obrażenia w plecy 1/14 na Headshota .

Allah Akbar odpada ja taką klasą bym zabił połowę teamu zanim by się runda rozpoczęła a pomyśl jakby ktoś grał i admina by nie było to zaraz astrike i itd. wielki płacz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Elo elo 350 chodzi o to że kosa w plecy na tej klasie biła od 260-320 dmg a mało kto ma tyle hp a więc lepiej dać 1/1 z tej kosy.

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cichy zabójca - była kiedyś taka klasa, ale została usunięta, bo nie była grywana i nie widzę sensu jej przywracać. Do tego uważam, że ta, którą proponujesz nie będzie za bardzo popularna na serwerze, gdyż są lepsze klasy z M4.

Allah Akbar - Odpada, popieram zdanie kolegów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja uwaźam inaczej ponieważ ta klasa nie była aż tak słaba. Kiedyś nią grałem i potrafiłem wyciągać dobre staty. A sądzę że akurat się spodobała by innym ale każdy ma swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cichy zabójca jak najbardziej może być dodany. Nie jestem przeciw, gdyż wiem, że znajdą się osoby, co będą tą klasą grać.
Co do tej drugiej klasy, wybrałbym jedną opcję z moich:
-m4, 1/x resp u wroga i 1/x na autodestrukcje po śmierci - klasa by nosiła nazwę Terrorysta.
-na cod200 jest klasa Szpieg, co posiada scout'a 1/3 bodajże, 1/x resp u wroga oraz tmp. Można by wgrać ją i na 400.

Wiadome jest, że z dodaniem drugiej klasy wiązałoby się podciągnięcie regulaminu typu zakaz ks przed 7 po z respieniu itp. O ile do tego doszłoby ;p.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...