Skocz do zawartości
Wredzioszek.

[ZAAKCEPTOWANE]Pika pika aka Wredna - powrót?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wredna

Wiek: 23 skończone w czerwcu

Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadałam admina wielokrotnie, głównie na cod modach i raz na DD2. Oczywiście range administratora, Posiadałam tutaj, gdy opiekunem był Evo. :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Jak każdy podstawy znam, jakieś komendy też, wgrywaniem pluginów i innych bajerów się nigdy nie zajmowałam, ale raczej admin takich rzeczy nie musi umieć tylko opiekun.  Myślę, że taką piateczke jako amx mogę dać. 

Staż w CS-sie: 4 lata, a dalej gram jak bot

Steam / NonSteam: Oczywiście, że steam. 

Dlaczego Ty: Adminów ntrzeba przyznać jest dużo. Chłopaki ze swoich obowiązków wywiązują się należycie, jednak mam jedno małe zastrzeżenie. Nie podoba mi się, że admin, który gra sobie (nie będę podawać nicku, bo to nie o to chodzi) mówi na glow, że ktoś biega odpalony i karze innym obecnym adminom zrobić mu są, bo jak nie to on sam dam perma, a nie raczy zejść na spect w ciszy i sprawdzić delikwenta. Chciałabym pomoc chłopakom, gdy nie ma ich na serwerze, wyłapywać odpaly, banować za nieprzestrzeganie regulaminu bez żadnych taryf ulgowych. Myślę, że jedna kobietka w zespole nie zaszkodzi.^^

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wszystko w zależności od tego czy coś mi nie wypadnie. Zazwyczaj gram od około 9 rano do 12 i później gdzieś między 13/13:30 dopóki mi się chce. Czasem gram wieczorami, chociaż ostatnio rzadko. Nie grywam w weekendy, poniewaz uczę się zaocznie i ten czas gdy mam wolne od szkoły poświęcam na wypady do rodziny. 

Kontakt: Steam/PW forum/ GG a w ostateczności telefon ;)

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/wredna/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak.
Aktywna, doświadczona i sympatyczna osoba, która jak najbardziej nadaje się na to stanowisko.
Powodzenia!

Edytowane przez BORN2KILL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

+ Steam 

+ Wiek

+ AMXX

+ Kultura

+Ogarnięta

+ godziny

+ Aktywna na u@ 

+ Link do GT

Miła i sympatyczna osoba z którą idzie się pośmiać , pomocna , nie sprawiająca kłopotów , wzorowa jako admin co tu dużo pisać ino brać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...