Skocz do zawartości
Bezzi

Problem z warnem

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór proszę o wyjaśnienie mojego warna nadanego przez @aureox. Nie jest to skarga, a problem. 

Jak mniemam warna dostałem za słowa "stul pysk" Screenshot_20181002-192619.thumb.jpg.edadf06d123d85d637940d5ef092c324.jpg

Aureox wrażliwcu Ty zapomniał wół jak cieleciem był? Proszę żebyś sie nie wywyższał sie swoją rangą. 

Przypomne kilka sytuacji i obnaże jakim jesteś hipokrytą. Fakt, że stare ale nie zostałeś za to ukarany, a powinieneś skoro ja zostałem. 

Screenshot_20181002-192312.thumb.jpg.8dbad6b5ac54ea424e6267c7bdc9095e.jpg

Screenshot_20181002-192320.thumb.jpg.91a97f9b049ff689df1c3298a0ef4738.jpg

Nie wspomne o faworyzacji. A jednak wspomne.

Screenshot_20181002-192115.thumb.png.1c32e2832a610096633c42ef99e941c2.png

Możliwe, że tutaj zostały dodane warny, ale o ile mnie pamięć nie myli to nie, ponieważ koledzy HEHE mogą sie wyzywać na czacie HEHE.

Jeśli mój warn zostanie podtrzymany to proszę o ukaranie w.w moderatora, bo wiem, że za tamte sytuacje nie zostały wyciągniete wnioski.

"Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu" ;)

Ps. Jeśli zostanie to uznane za skarge wtedy dostosuje sie do wzoru, ale jak pisałem to problem z warnem, ponieważ go nie rozumiem ;) I nie mówcie, że to stare ss tu chodzi o równość której w tej sytuacji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, witam

Dobra Panie @Bezzi

Wyglądało to dokładnie tak, że zapytałem Ci się GRZECZNIE  "Co Ty tu jeszcze robisz skoro pisałeś pożegnanie" Dopiero chwilę później po spytaniu się Ciebie właśnie Co ty tu jeszcze robisz mimo pożegnania  zauważyłem wiadomość, którą napisałeś do skunniaczaaa, a brzmiała ona dokładnie tak "@SQNFUN ee udało wchodze tutaj z nudów. Pożegnanie napisane pod prowo Vertiego ale nie pykło

Co do ostrzeżenia. 

1. Skoro ja się o coś grzecznie pytam to chyba oczekuję "grzecznej" odpowiedzi od Ciebie, prawda? Wydaję mi się, że jest to banalnie proste!

2. Nie jesteś tutaj od wczoraj.

3. Warna oczywiście dostałeś za to "stul pysk" ( tak, tak, dobrego screena dodałeś mistrzu) - ja sobie nie życzę takich tekstów w moim kierunków, wtedy gdy ja się Ciebie o coś grzecznie, z całym szacunkiem pytam.

4. Co do Twoich screenów 

a) pierwszy screen - byłeś wtedy bodajże moderatorem, mogłeś mi wlepić ostrzeżenie, co za problem? 

b) drugi screen - to samo co wyżej, nie wiem co w tym jest takiego złego :P

c) trzeci screen - rozmowa Knopcia i wandiaka. Nie dostałem żadnego zgłoszenia od wandiego, knopy, czy wgl kogoś innego, pierwszego lepszego bywalca czatu, że zostali poczuli się obrażeni( w tym wypadku wandiak albo knopcio)  coś im tutaj nie pasuje, nie chcą tego czytać, czy też mamy wyciągnąć konsekwencje. Jest różnica, kiedy dwie osoby się "WYZYWAJĄ" dla  ŻARTÓW, ponieważ lubią sobie dokuczać, ale tak prawdę mówiąc bardzo się lubią i tyle, a jest różnica kiedy jedna Osoba nie przepada za drugą ( Ty za mną :) ) i wylatuję z jakimś tekstem "Stul pysk" - powtórzę kolejny raz Spytałem grzecznie. Polecam również przeczytać Twój tekst z cb z godziny 19;14 bodajże - piękna prowokacja ;P 

Jeżeli myślisz, że to będzie wyglądało tak, że Ty sobie wbijesz raz na tydzień na forum i będziesz pisał co Ci się tylko podoba i my nic z tym nie będziemy robić  - to się niestety grubo mylisz. 

Dystans mam, żarty rozumiem, też czasem lubię się pośmiać, jednak kiedy kogoś o coś grzecznie i kulturalnie pytam to oczekuję takiej samej odpowiedzi, logiczne chyba co? 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


" Możliwe, że tutaj zostały dodane warny, ale o ile mnie pamięć nie myli to nie, ponieważ koledzy HEHE mogą sie wyzywać na czacie HEHE. "

to dlaczego skoro jesteś taki szeryf to wtedy nie złożyłeś na to skargi? Wyzwiska nie dotyczyły Ciebie to po się wpierdalasz tam gdzie jesteś niechciany? Z resztą gdzie jesteś? Od kiedy dostałeś emeryta to Ci się we łbie po**********o i myślisz że wszystko możesz, ale tak nie jest. Znajdź sobie inne zajęcie na zabicie nudy, a i jeszcze co do tego " Aureox wrażliwcu Ty zapomniał wół jak cieleciem był? Proszę żebyś sie nie wywyższał sie swoją rangą.  " https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryzja

 

 

///

a i poproś o zmianę tytułu tematu na "problem z głową"

 

Edytowane przez poncjusz chlebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, aureox napisał:

3. Warna oczywiście dostałeś za to "stul pysk" ( tak, tak, dobrego screena dodałeś mistrzu) - ja sobie nie życzę takich tekstów w moim kierunków, wtedy gdy ja się Ciebie o coś grzecznie, z całym szacunkiem pytam.

A ja uważam, że to była prowokacja. 

Screenshot_20181002-201747.thumb.jpg.aa5d9fcfe92fe27893863081eacc7256.jpg

Screenshot_20181002-201810.thumb.jpg.2fa6e72dfa308cdda358dcf26b0431a6.jpg

5 razy pytasz co ja tutaj jeszcze robię. Pisałem kulturalnie ze @SQNFUNem i nie podoba mi sie jak wpieprzasz sie w czyjąś rozmowę. Nadmierne pytania, które śmierdzą prowokacją ale tutaj nie o tym. To tak na marginesie.

Ile jesteś moderatorem? Doskonale powinieneś wiedzieć, że mod moda nie może warnować.

 

10 minut temu, aureox napisał:

c) trzeci screen - rozmowa Knopcia i wandiaka. Nie dostałem żadnego zgłoszenia od wandiego, knopy, czy wgl kogoś innego, pierwszego lepszego bywalca czatu, że zostali poczuli się obrażeni( w tym wypadku wandiak albo knopcio)  coś im tutaj nie pasuje, nie chcą tego czytać, czy też mamy wyciągnąć konsekwencje. Jest różnica, kiedy dwie osoby się "WYZYWAJĄ" dla  ŻARTÓW, ponieważ lubią sobie dokuczać, ale tak prawdę mówiąc bardzo się lubią i tyle, a jest różnica kiedy jedna Osoba nie przepada za drugą ( Ty za mną :) ) i wylatuję z jakimś tekstem "Stul pysk" - powtórzę kolejny raz Spytałem grzecznie. Polecam również przeczytać Twój tekst z cb z godziny 19;14 bodajże - piękna prowokacja ;P 

Czyli rozumiem, że mogę sie wyzywać z kimś jak pies, bo go lubię. Naprawdę mądre słowa, a nie widzisz tego że inni patrzą? 

Napisałeś grzecznie, nie napisałeś to z prowokacją, a to różnica.

13 minut temu, aureox napisał:

Jeżeli myślisz, że to będzie wyglądało tak, że Ty sobie wbijesz raz na tydzień na forum i będziesz pisał co Ci się tylko podoba i my nic z tym nie będziemy robić  - to się niestety grubo mylisz. 

 

Będę pisał, bo na tym polega wolność słowa której Ty nie rozumiesz. Nie raz gorzej odnosiłeś sie do innych, a warna nie dostałeś. Przykład masz wyżej.

Ja już pisałem wyżej spoko warn niech zostanie, ale Ty też masz zostać ukarany skoro ja zostałem za coś podobnego. Mówisz, że masz dystans a jakoś go nie widzę, a i wyssałeś sobie z palca słowa, że Cię nie lubię, bo nigdy tego nie powiedziałem. Zadałeś pytanie x5 które jest irytujące to dostałeś taką odpowiedź nie inną. 

Cały temat jest o tym, że chce sprawiedliwości gdzie masz zostać ukarany za to za co ja zostałem. A warn niech zostanie. 

@poncjusz chlebek gz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O jakiej Ty tutaj prowokacji wspominasz?     

Pytam się chyba 5 raz, bo nadal nie odzyskałem odpowiedzi, logiczne chyba? 

Masz rację gadasz sobie ze skuniaczem, jednak ja gdy zauważyłem Cię na cb  ( korzystając z okazji Twojej obecności) chciałem kolejny raz zapytać "Co Ty tu jeszcze robisz" - nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz prowokacje, albo nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz problem, aby mi normalnie odpowiedzieć. 

9 minut temu, Bezzi napisał:

 

 

Czyli rozumiem, że mogę sie wyzywać z kimś jak pies, bo go lubię. Naprawdę mądre słowa, a nie widzisz tego że inni patrzą? 

 

A widziałeś o czym ja wspomniałem wyżej! - no wydaję mi się że nie.  Wspominałem tam o tym, że jeżeli nie mamy zgłoszeń od innych, że im się to nie podoba, bądź nie chcą tego czytać to nie widzę najmniejszego sensu, aby ukarać te dwie osoby, które sobie po prostu żartują. Powtórzę jeszcze raz. Jest różnica "wyzywać" się dla żartów, śmiać się, żartówać etc, a jest różnica wylecieć z tekstem "stul pysk" - grzecznie się spytałem, znowu to powtarzam - to tak ewidentnie widać, także weź już nie bajeruj. 

"Napisałeś grzecznie, nie napisałeś to z prowokacją, a to różnica"  - Napisałem to grzecznie, uwierz mi, gdybym miał napisać to z prowokacją, to zrobiłbym to w zupełnie inny sposób ;) 

" Nie raz gorzej odnosiłeś się do innych a warna nie dostałeś" - teraz to poleciałeś grubo,  zdanie wyssane z palca, bez kitu. Skoro się odnosiłem gorzej TO JAKI PROBLEM ZROBIĆ SSA I NAPISAĆ SKARGĘ?  - wydaję mi się, że to chyba by było lepsze rozwiązanie niż teraz wspominanie o tym w tej właśnie skardze. 

Nie gadaj mi tak, że nigdy nie powiedziałeś, że mnie nie lubisz, czy też za mną nie przepadasz ( przypomnij sobie nasze zebranie, zrazik był już naszym opiekunem, spina o Twój komentarz pod moim zdjęciem, nie czaję dlaczego tak bezczelnie kłamiesz) - to akurat ma tutaj najmniejszy sens, ale myślę, że warto o tym było wspomnieć. 

Ja już swoje powiedziałem, więcej komentarzy nie będę pisał

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ukróćmy to,

Jeżeli to nie jest skarga tylko problem, to ja widzę go w ten sposób:
@Bezzi się pożegnał "na niby", bo dalej tu jest - jednak nikt nie może nikomu zabronić przywitać się, pożegnać, podrapać po pupie, zjeść rosół czy pić bronka siedząc przy mh. Kolejna kwestia to "stul pysk", są to słowa skierowane do drugiej osoby i mogą zostać odebrane jako obelga, to zależy od charakteru adresata tych słów. Trzecia rzecz to znajomość osoby do której się pisze, znajomość regulaminu (nie zmienił się od odejścia) oraz historii.. były już kary za prowokacje/kulturę - zwał jak zwał.

@aureox to z kolei młoda osoba, która dystans do siebie (moja opinia) ma dosyć krótki (komiks Borna w tle), a może nawet do nadawcy słów nie pała sympatią, więc poczuł się dotknięty - tak jak z obecnością po pożegnaniu : nic nam do tego, taki już jest. Inna sprawa to +1, w swojej sprawie moderator może reagować jednak wolałbym by to robić w sposób polubowny, ostrzec że to obraża... po kolejnych reakcjach ewentualnie przyfasolić punktem. Na końcu: ten temat, rozpływacie się Panowie, a po co? Wywalacie stare brudy jak rozwiedzeni ze sprawą o majątek na barkach, gówniarskie zachowanie... ale oczywiście jeśli dla Was to problem - warto się odnieść.

 

To wyżej to moje opinie - prywatne... z racji tego, że nie jest to skarga proponuję podać sobie łapki, nóżki czy coś tam innego. 

Problemy macie obaj, bez dwóch zdań. Teraz kwestia dorosłości: kto się pierwszy z nimi upora i odpuści?

Czekam na info, czy będzie skarga, czy to wyżej coś da do myślenia i mam zamykać, prosze szybko mi Liga Mistrzów się zaczyna <3

 

Pozdrawiam,

David Beckham

 

PS. Żeby nie było syfu, osoby poza zainteresowanymi i administracją MH (wyższą) - proszę o nie udzielanie się, każdy dodatkowy post to +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...