Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do samej propozycji to całkowicie się z Tobą zgadzam Bezzi, że ten plugin powinien zostać wyłączony skoro jest dozwolone używanie wulgaryzmów, bo czasami to irytuje - Polskie rodzime słowo k***a jest cenzurowane, a wiele innych którymi można obrażać typu "kurwo" już nie, tylko pamiętaj..

Cytat

Ale z czym wy macie problem? Całe forum leży w rękach jednej osobie i obecnie jest lista ważniejszych rzeczy do zrobienia niż REAKCJE.


Ja już uznałem, że nie ma sensu dawać jakichkolwiek propozycji na tym forum, bo i tak robią jak chcą - kiedyś dział propozycji miał sens i technicy coś robili, odnosili się do pomysłów, a teraz to wyjebane jajca.
Piona!

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie kurczaczki @SQNFUN dobrze napisał piszemy propozycje do zmian, a i tak napiszecie "e tam są ważniejsze rzeczy do zrobienia" to po cholore jest ten dział skoro nie rozpatrywane są naszę propozycje, tylko zamykane bez słowa. 

@Rick chociaż uzasadniaj zamknięcie, bo nikt nie wie czy propozycja została zaakceptowana czy odrzucona. 

Godzinę temu, z.r.a.z. napisał:

Żeby potem znowu były spinki? Jest spokój teraz, nikt sie nie żali, forum jest bez wulgaryzmów i prowokacji słownych - uspokoiło się. Nie ma sensu zmieniać stanu rzeczy, jednak zostawiam to rodzicom MH.

Ale co ma piernik do wiatraka wiadomo, że nie można obrażać, przeklinać już jak najbardziej. Prowokacje czy spinki jak to napisałeś można zrobić bez ewentulanego użycia przekleństwa.

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piernik ma do wiatraka to, że można stworzyć energię, która pozwoli na upieczenie.  /  Forum to pewnego rodzaju "dom" - w moim się nie klnie i uważam, że to nic dobrego. Na PW? A wyłączajcie sobie, ale wtedy żeby zgłoszeń nie było jak kiedyś, że dużo przekleństw na pw. Na forum? Nie ma sensu, kultura musi być zachowana...  niby klną ludzie inteligentni, ale na mh próżno takich szukać (xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymienię te wasze propozycje i skargi które wnosicie:

-Skarga Kolorowe nicki ( trzeba przywrócić ): gwiazdki i inne gówna z kolorowanek dla dzieci bo każdy musi być "widoczny, ważny itd" najlepiej niech jego nick jeszcze gra, sra i wiruje. Odnoszę takie wrażenie, że każdy chce się  pokazać że on to ma rangę z gwiazdkami i jest lepszy od tych co nie mają. Kiedyś na forum liczył  się wkład jaki użytkownik wnosił itd teraz najwidoczniej sama ranga ( aaaa niech inny zobaczy jaki jestem ważny).

- Propozycja Kto przeglądał temat - mogę tylko zapytać po co Ci to wiedzieć czy ktoś to czytał czy nie ? Bo chcesz wiedzieć czy ktoś się zapoznał ? Otworzę temat zamknę i myk jestem jako ten który "Przeczytał". Co to wnosi w forum ? nic.

- Propozycja Obrazki na sb - wielki lament  i żale bo forum wolno chodzi ale chuj dopierdolmy jeszcze obrazki na sb niech się ładują bo przecież my nie możemy kliknąć w link musimy dodawać obrazek, który rozwala całego sb żeby było fajnie i strasznie widoczne dla innych.

- Propozycja  Wzniesienie cenzury ... - Nie każdy lubi czytać co drugie słowo jak ktoś klnie ale wam to nie odpowiada i trzeba to zmieniać.

6 godzin temu, SQNFUN napisał:

Ja już uznałem, że nie ma sensu dawać jakichkolwiek propozycji na tym forum, bo i tak robią jak chcą - kiedyś dział propozycji miał sens i technicy coś robili, odnosili się do pomysłów, a teraz to wyjebane jajca.
Piona!

Foch z przytupem 10 latka. Mamo ja chcę to!. jak nie to przytup odwrót i nie odzywam się do mamy.

Cytat

 Całe forum leży w rękach jednej osobie

Mi się wydaje że jest więcej osób, które mogłyby wrzucać swoje wstawki ale nikt tego nie robi więc ...

Ps. ludzie chodzą do roboty itd. po za tym też mają czas dla siebie. Multi-Head nie jest moim oczkiem w głowie no i przy okazji hajsu za to nie mam więc muszę pracować.

6 godzin temu, Bezzi napisał:

chociaż uzasadniaj zamknięcie, bo nikt nie wie czy propozycja została zaakceptowana czy odrzucona. 

jest dużo rzeczy do zmiany powiem wam że to że wam gwiazdkuje przekleństwa i to was denerwuje to sorry ale nie mam pytań, jeszcze pingujecie z treścią proszę się za to zabrać, spójrz na to, wypowiedz się itd itd... Czasami wolę zamknąć i nie odpisywać, wolę poświęcić czas na coś bardziej produktywnego. 

40 minut temu, z.r.a.z. napisał:

Forum to pewnego rodzaju "dom" - w moim się nie klnie i uważam, że to nic dobrego

+1 - nikt w domu nie będzie skakał tak aby Tobie było dobrze, raczej patrzy się na dobro wszystkich. Jak na razie wasze propozycje są pod was nie pod innych.

6 godzin temu, Bezzi napisał:

Właśnie kurczaczki @SQNFUN dobrze napisał piszemy propozycje do zmian, a i tak napiszecie "e tam są ważniejsze rzeczy do zrobienia"

- Te mądre są wprowadzane te głupie zamykane. i fakt są ważniejsze rzeczy do zrobienia. 

6 godzin temu, Bezzi napisał:

to po cholore jest ten dział skoro nie rozpatrywane są naszę propozycje, tylko zamykane bez słowa. 

- Rozpatrywać  - to znaczy że coś może być albo wdrożone, albo zamknięte albo poddane dalszej dyskusji. Czyli uwaga SĄ ROZPATRYWANE pa ddaaaam :excited_inspiration_by_jak_jay-d31m4uk:

jeśli coś zostało zamknięte bez słowa to uwaga - ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE czyli rozpatrzone.

Reasumując niektóre wasze propozycję są chujowe (mogę se pozwolić bo podobno 

7 godzin temu, Bezzi napisał:

można używać języka ulicznego (z umierem)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Rick nie wiem jakie witaminy przyjmujesz, ale chyba za mocne. Liczyłem na sensowną wypowiedzieć serio, poniekąd jest taka, lecz daleko jej od ideału ;d

16 minut temu, Rick napisał:

- Propozycja Kto przeglądał temat - mogę tylko zapytać po co Ci to wiedzieć czy ktoś to czytał czy nie ? Bo chcesz wiedzieć czy ktoś się zapoznał ? Otworzę temat zamknę i myk jestem jako ten który "Przeczytał". Co to wnosi w forum ? nic. 

Dużo wnosi :) Interesuje mnie kto przeglądał dany temat i z przyjemnością przeglądam listę obecnych. To BYŁO ZAWSZE NA FORUM i nie dziw sie, że ktoś chce żeby było dalej.

19 minut temu, Rick napisał:

Propozycja  Wzniesienie cenzury ... - Nie każdy lubi czytać co drugie słowo jak ktoś klnie ale wam to nie odpowiada i trzeba to zmieniać.

Rick mordo czy Ty widzisz czatboxa i widzisz jak tam ludzie piszą? Czy zagwiazdkowanie słowa zmienia jego treść? Przypomnę tylko, że to PROPOZYCJA a nie kazanie. Moim zdanie nie ma sensu gwiazdkować słowa k***a dlatego, że kazdy wie co to za słowo. Kapiszi?:P

Do innych propozycji sie nie odniosę, bo nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat dotyczy konkretnej propozycji ale skoro aż tak się rozpisałeś to dodam coś od siebie, w końcu to 'forum dyskusyjne' lol.
 

9 godzin temu, Rick napisał:

-Skarga Kolorowe nicki ( trzeba przywrócić ): gwiazdki i inne gówna z kolorowanek dla dzieci bo każdy musi być "widoczny, ważny itd" najlepiej niech jego nick jeszcze gra, sra i wiruje. Odnoszę takie wrażenie, że każdy chce się  pokazać że on to ma rangę z gwiazdkami i jest lepszy od tych co nie mają. Kiedyś na forum liczył  się wkład jaki użytkownik wnosił itd teraz najwidoczniej sama ranga ( aaaa niech inny zobaczy jaki jestem ważny).

Nie wydaje mi się abym to ja pisał taką skargę czy też propozycje ale skoro uważasz, że styl forum MH ma być biedny i szary to po co dodajesz wirujące gwiazdki (ranga vip) czy inne zbędne pierdoły typu mikrofon (ranga modts3) do rang na forum? Niech zostaną same kolory, bez zbędnych pierdół i ceregieli. Sam sobie zaprzeczasz.

9 godzin temu, Rick napisał:

- Propozycja Obrazki na sb - wielki lament  i żale bo forum wolno chodzi ale ch*j do********y jeszcze obrazki na sb niech się ładują bo przecież my nie możemy kliknąć w link musimy dodawać obrazek, który rozwala całego sb żeby było fajnie i strasznie widoczne dla innych.

Wielki lament i żale, bo forum wolno chodzi? Od dawien dawna nie widziałem aby ktoś narzekał na funkcjonalność forum - jest tak jak było za czasów Lolka jak i Freeza.. Co do rozwalania całego sb to rozwiązanie jest proste, obrazki tam wklejane powinny być miniaturkami no ale jeżeli z góry odrzuciłeś ten pomysł to nie ma co nad nim dyskutować.

9 godzin temu, Rick napisał:

- Propozycja  Wzniesienie cenzury ... - Nie każdy lubi czytać co drugie słowo jak ktoś klnie ale wam to nie odpowiada i trzeba to zmieniać.

W takim razie wprowadźmy ponownie całkowity zakaż używania wulgaryzmów jeżeli to komuś przeszkadza i tyle.

Podsumowując, widzę że ta dyskusja dalej nie ma najmniejszego sensu. Dalej podtrzymuje swoje zdanie, że nie ma co dawać jakichkolwiek propozycji na tym forum, bo wszystko ląduję w koszu.
Aby nie zakładać nowego tematu, proponuje po prostu ukryć dział propozycji i uwag dotyczących forum, bo właściwie nie ma on sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 10.10.2018 o 03:06, SQNFUN napisał:

Co do rozwalania całego sb to rozwiązanie jest proste, obrazki tam wklejane powinny być miniaturkami no ale jeżeli z góry odrzuciłeś ten pomysł to nie ma co nad nim dyskutować.

Wchodzisz na forum i po co mają Ci się ładować jakieś zbędne obrazki ? będziesz chciał to sobie klikniesz w link i tyle. Obrazki na sb = większy czas ładowania strony.

 

Odnośnie nicków  muchy , boldy -> po pierwsze użycie css wrzuconego strikte w html przekładało się na seo, dodatkowo każdy obrazek much był jako 1 dodatkowy request.

Dziwnym trafem po usunięciu tego wszystkiego ze 166 requestów aktualnie zostało 81. Dodanie fontawesome jest traktowane jako font

W dniu 10.10.2018 o 03:06, SQNFUN napisał:

W takim razie wprowadźmy ponownie całkowity zakaż używania wulgaryzmów jeżeli to komuś przeszkadza i tyle. 

nie ma co komentować płacz dalej.

 

W dniu 10.10.2018 o 03:06, SQNFUN napisał:

Podsumowując, widzę że ta dyskusja dalej nie ma najmniejszego sensu

+1

W dniu 9.10.2018 o 18:20, Bezzi napisał:

To BYŁO ZAWSZE NA FORUM i nie dziw się, że ktoś chce żeby było dalej. 

Ten argument wygrał wszystko xDD kiedyś forum było na phpbb by przemo to co cofka ? bo Januszek992 napisał że chce to co było kiedyś ?  Jak Ci zależy kto przeglądał dany temat siedź 24/7 i sobie odświeżaj i notuj do notatnika jak aż tak bardzo chcesz wiedzieć (na dole masz listę przeglądających użytkowników).

W dniu 10.10.2018 o 03:06, SQNFUN napisał:

Temat dotyczy konkretnej propozycji ale skoro aż tak się rozpisałeś to dodam coś od siebie, w końcu to 'forum dyskusyjne' lol.

A płacz i lament ze wasze inne propozycje nie przechodzą +  linkujecie sobie te wasze propozycje w tym temacie, płacz że wam nie odpowiadam tylko zamykam. 'forum dyskusyjne' -> myślałem że to forum Sqnfuna i Bezziego bo tak płaczecie że wasze innowacyjne rzeczy nie przechodzą

W dniu 10.10.2018 o 03:06, SQNFUN napisał:

Dalej podtrzymuje swoje zdanie, że nie ma co dawać jakichkolwiek propozycji na tym forum, bo wszystko ląduję w koszu. Aby nie zakładać nowego tematu, proponuje po prostu ukryć dział propozycji i uwag dotyczących forum, bo właściwie nie ma on sensu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19 minut temu, Rick napisał:

A płacz i lament ze wasze inne propozycje nie przechodzą +  linkujecie sobie te wasze propozycje w tym temacie, płacz że wam nie odpowiadam tylko zamykam. 'forum dyskusyjne' -> myślałem że to forum Sqnfuna i Bezziego bo tak płaczecie że wasze innowacyjne rzeczy nie przechodzą

Myślałem, że to forum dla każdego. Dobrze wiedzieć, że forum jest w rękach takiego idioty jak Ty, który ma w du**e propozycje i robi co chce. Ile napisałem propozycji KTÓRE MOGĘ NAPISAĆ, że pi*******z takie farmazony? Porównaj sobie swojego ku***a do swojej małej głowy. 

19 minut temu, Rick napisał:

Ten argument wygrał wszystko xDD kiedyś forum było na phpbb by przemo to co cofka ? bo Januszek992 napisał że chce to co było kiedyś ?  Jak Ci zależy kto przeglądał dany temat siedź 24/7 i sobie odświeżaj i notuj do notatnika jak aż tak bardzo chcesz wiedzieć (na dole masz listę przeglądających użytkowników).

Skoro jesteś jedyną osobą odpowiadającą za to jak wyglada i działa forum, a nie potrafisz odpowiedzieć sensownie w taki sposób żeby każdy zrozumiał tylko obrażając i prowokując jednostke to jesteś ch**a wart.

Nie pozdrawiam.

Ps. Proszę o zamknięcie bo z tym człowiekiem nie ma co wchodzić w dyskusję.

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Argumenty siadły to zaczęły się wyzwiska xD

Jako były moderator znasz regulamin.

11 minut temu, Bezzi napisał:

Ile napisałem propozycji KTÓRE MOGĘ NAPIS

translator tego nie łapie na polski

 

12 minut temu, Bezzi napisał:

Porównaj sobie swojego ku***a do swojej małej głowy. 

tutaj to zabłysnąłeś intelektem.

 

13 minut temu, Bezzi napisał:

a nie potrafisz odpowiedzieć sensownie w taki sposób żeby każdy zrozumiał tylko obrażając i prowokując jednostke to jesteś ch**a wart.

niestety nie widzę tam obrazy.

 

13 minut temu, Bezzi napisał:

Myślałem, że to forum dla każdego

a chcecie robić zmiany tylko pod was to jest coś pięknego.

 

14 minut temu, Bezzi napisał:

Ps. Proszę o zamknięcie bo z tym człowiekiem nie ma co wchodzić w dyskusję. 

Zamykam i daje plusiki do ostrzeżeń bo mogę przecież

15 minut temu, Bezzi napisał:

i robi co chce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...