Skocz do zawartości
DrDisRespect

 pozytywne Odwołanie DrDisRespect na DM

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: DrDisRespect

Godzina, data zdarzenia: 08.10.2018 - 18:22:48

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP:  STEAM_0:0:44858865    https://steamcommunity.com/profiles/76561198049983458

Uzasadnienie: W sumie to nawet nie wiedziałem, że dostałem bana :) Żadnych ss nie mam. Dziś chciałem postrzelać wchodzę a tu ban od 2 dni perm :D Nigdy nie czitowalem i czitować nie będę, poprosze jakieś demko albo coś bo chętnie obejrzę. Ciekawe, że banuje się tu normalnych graczy ;) Link do bana http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=8344

 

Właśnie znalazłem powód bana 

:D:D:D:D:D:D :D:D

 

Ciakawe, że w ogóle bez rozpiski ani żadnej dziwnej akcji na demku dostaje sie tu permy, gratuluje ubt pewnie nie oglądano demka nawet tylko jak ktoś wrzuci Cie na forum to odrazu sie dostaje perma? Pan kameleonn świeży chłopak z ubt chyba sobie nabija bany z automatu ;) Pozdrawiam

Edytowane przez DrDisRespect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na prośbę @kameleonn bo mu coś komp szwankuje robię za niego rozpiskę @aureox @REKUSEQ

5:30-5:37 dziwne strzały Moim zdaniem.

7:30-7:53 czy celownik nie szedł dziwnie albo to zlagowane z typa demka. 

A tu drugie od typa co pisał wtedy złgoś cheatera  https://www16.zippyshare.com/v/YRW5Bsy7/file.html

 

 

Drugie Demko z hltv

4:00-4:04 szybszy strzał albo mi się wydawało.

5:06-5:10 albo błąd textur czy coś ale strzał był nad głową a trafił.

7:20-7:28  albo strzały były randomowe albo poleciały w kolesia.

7:38-7:46 dziwnie strzela na 1/4 speedzie ;).

8:02-8:04 nagle szybko zmienił się kierunek ?

10:26-10:28 od razu na głowe ?

Tutaj demko z hltv http://d1.hltv.org.pl/srv23586/HLTV-1810071655-de_dust2.dem.zip

 

Proszę nie oceniać mojego sprawdzania tym bardziej pan który pisał odwołanie ;) Oczywiście sensie (zjebane nie umiesz itp).

 

@DrDisRespect Też gram trochę cs'a mam prawie 4k h na steamie ale większość na dr'ach ale nie jestem z ubt dlatego musi jeszcze opiekun ubt to zobaczyć i inni tej drużyny ja ci życzę jak najlepiej jeżeli czysty to czemu nie ub ja tylko to zrobiłem bo mnie poproszono a wiem że sam nie najlepiej to robię :D

 

 

Edytowane przez Psycholog banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oceniać nie mam zamiaru, jednak muszę się odnieść do rozpiski gdyż jestem tu osądzany o oszukiwanie, aczkolwiek wydaje mi się, że pod złym kątem patrzysz na demko ;) Nie jestem z pierwszej łapanki, mam doświadczenie w grze i takie akcje dla mnie to nic :D Wystarczy obczaić profil steam nie z allegro jak większość i nie nabijane godziny a grane i nie na ffa tylko 5v5, więc robi to swoje :) Szkoda, że tak szybko osądzacie graczy bo to strata osób gdyż większości by się pewnie nie chciało zakładać konta na forum, jednak ja to robię, bo lubię się rozgrzewać przed mixem na tym jednym z ostatnich polskich aktywnych dm ...

Miałem rozpisywać Twoje czasy i się od nich bronić jednak nie ma sensu, bo nie widzę w nich nic podejrzanego, sprawdzam miejscówki normalnie więc pod kątem wh chyba nie patrzysz na to ;) jeśli chodzi o strzelanie to jedynie trochę kontroli full auto z ak, parę fartownych lub mniej fartownych pestek w głowę, normalny rozrzut mam w tym ak co widać , 0 aimlocków , 0 szejków trochę świrowania z celownikiem czasem ( czas 8.02 ten obrót szybki haha no troche jak aim, nie wiem w sumie jak na wh by to wyglądało czy oddałem strzał w skrzynkę na model :D ) . Jak ktoś kompetentny to obejrzy (o ile tu kogoś takiego macie) to będzie wiedział, że nie mam żadnych setów / aima / rapida / trigera ani nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dzis ogladalem dokladnie te demka i widze ze nic nie widze lecz sa momenty iz grasz jakbys cos mial 

4:00-4:04 dziwny strzal ale raczej normalny 

5:06-5:10 tu niby czysto ale chyba blad tekstur 

7:20-7:28  scany bardzo dziwne 

7:38-7:46 tu czysto 

8:02-8:04 czysto 

10:26-10:28 skok na glowe ?


@aureox moze jeszcze ty je zobaczysz zanim osadzisz 
 

Edytowane przez kameleonn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


55 minut temu, kameleonn napisał:

widze ze nic nie widze lecz sa momenty iz grasz jakbys cos mial 

To na prawdę bardzo interesujące stwierdzenie! :D  Myślę, że nic nie myślę. Nie wiem na czym uczyłeś się oceniać demka, ale chyba na botach albo non steamowych 2- tygodniowych graczach ;) 

 

55 minut temu, kameleonn napisał:

7:20-7:28  scany bardzo dziwne 

Co dziwnego w skanach w model typa, którego widziałem przed chwilą i miałem 100% pewności, że jest w tamtym miejscu ???? Myślę, że minąłeś się z powołaniem i powinieneś zająć się czymś innym, bo jak dla mnie to nie masz w ogóle kompetencji aby oceniać demka. No ale to nie moja sieć , nie mój UBT i nie moi "doświadczeni" oceniatorzy demek więc nie wnikam. Mówisz, że gram jakbym coś miał, powiedz mi co, jaki rodzaj czita? Sam nie raz oceniałem graczy na mixach i oglądałem ich demka, więc wiem pod jakim kątem patrze na demko i czego na nim szukam. Oglądasz moje wyczyny i sam nawet nie wiesz o co mnie posądzić. 0 konkretów, w ogóle śmieszy mnie rozpisywanie czystego demka, na prawdę.

 

Edit. Zbanowałeś mnie, to powiedz przynajmniej za co (jaki cheat) ? Chyba nie rozumiesz powagi sytuacji to kolejny dzień w którym nie wejdę na server i tracicie normalnego gracza. Dajesz komuś bana, a sam nie wiesz za co. Brak jaj by się przyznać do błędu i odbanować czy po prostu brak umiejętności w ocenianiu?

Edytowane przez DrDisRespect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...