Skocz do zawartości
in4mator ^

 pozytywne Odwołanie od bana.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry :  In4mator ^

Godzina data zdarzenia : W amxbans jest 18:10. 

Mapa  : Only DD2 

Steam ID / IP  : 188.146.69.243

Uzasadnienie:   Nie wiem z jakiego powodu dostałem bana, grałem sobie normalnie na serwerze do +/- 18:10, lecz gdy grałem jeszcze żadnego bana nie dostałem . Dopiero gdy chciałem wejść do gry o 19:00 wyskoczył mi komunikat z konsoli z banem " Cheater " . Nie wiem czy ktoś wszedł z moim nickiem na serwer czy też miał to samo IP co ja , albo czy to jednak admin uważa, że cheatuje -,-  Proszę o rozpatrzenie tego odwołania lub rozpiske demka czy coś. 


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : In4mator ^ 
[AMXBans] Reason : ' Cheater ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 1107955015 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 188.146.69.243 ' 
[AMXBans] =======================================

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Link do demka: https://www111.zippyshare.com/v/j5YaH7rx/file.html

Rozpiska:

- 0:30 - bańki z dgl na anarchi

- 1:27 - ostrzał z gali typków na długiej i 1 na bs, w 1/4 widać pewne nieprawidłowości plus strzelanie do trupa?

- 2:10 - anarchia, wyczekuje, strzela, wbiega wcelowany ale ginie

- 3:20 - akcja od anarchi po ostrzał na długą, celownik obrał za cel typa który już padł

- 5:26 - zabić czy nie zabić, jednak biegnie rozbrajać to go puknę

- 8:50 - zabawa celownikiem?

- 12:37 - wybiegają z anarchi, kogo bić? celownik wybiera łeb prawego ale jednak on reflektuje na lewego

 

To takie, które mi wpadły w oko, komisja oceni, proszę o wybaczenie w związku z nie wyłączonym ESP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja rozpiska

1:30 - 1:35 +B dziwne ruchy celownika na gali

1:53 +B To co wyżej

2:14 +B widać przy celownie w model po czym wchodzi bania przez bramę anarchi 

3:18 +B powtórka z rozrywki ?

5:24 +B Niezła ta bania z awp'y

Moim zdaniem widać tutaj lekkie wh i być może aima ale pewny nie jestem. Według mnie ban zostaje zobaczymy co powie reszta UBT :) 

 

 

Edytowane przez Di4bLo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak się ma słuchawki to wszystko można usłyszeć kroki jednej czy nawet dwóch albo kilku osób więc nie wiem co tam takiego dziwnego , jeśli chodzi o hs`y to też nie wiem o co tutaj chodzi czasami wpadają głowy czasami nie czysty fart jeśli tu aima widzicie to jestem święty.. Jeśli chodzi o akcje na bs`ie to chyba logiczne że trzeba sprawdzić wszystkie możliwe opcje którymi mogą przyjść antyterroryści a mianowicie gale, długą pochylnie i wszystko. I większość słychać w słuchawkach po krokach można WSZYSTKO wywnioskować i przewidziec, jeśli dostane bana za te akcje to bedzie śmiech. Celownikiem każdy może sobie machać jak chce z resztą jak Ci dobrze idzie to dostajesz przypływ adrenaliny lepszy refleks itp. .  Jak się gra na dd2 przez kilka lat to jest się w stanie przewidziec gdzie kto może stać gdzie może być wcelowany i jakie jest najwieksze prawdopodobienstwo ze bedzie stal wlasnie w tym miejscu . Poszukaj akcji gdzie wybiegam wcelowany zza drzwi, a tam nikogo nie ma, bo takie wybieranie sobie akcji które są podejrzane to wiesz 

 

@ edit niech jakiś porządny admin sprawdzi to demko. 

 

""   5:26 - zabić czy nie zabić, jednak biegnie rozbrajać to go puknę  "" 

słowo - " BIEGNIE " samo przemawia

Edytowane przez in4mator ^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


0:30 +/- B 

1:30 -B 

1:53 -B

2:16 +/- B Nie jstem pewien czy tam słychać kroki

3:20 -B Słychać kroki 

5:25 -B Widział go i wiedział, że jest przy bsie,

8:50 -B xD 

12:37 +/- B 

 

Ja tu nic takiego nie widzę, Jak dla mnie UB

Edytowane przez REKUSEQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie demko/ban na siłe , nie wiem czy chcesz sie popisac w roli admina czy jaki chuy, ale na przyszlosc sprawdzaj dokladniej i wiecej czasu na to poswiec a nie po 1 krotkiej mapce wydajesz bana :d

Edytowane przez in4mator ^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...