Skocz do zawartości
Master

 zamknięty ostatnia aktywnosc, legenda rang

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zmienić sekcje "kto był aktywny" na tą co była wcześniej, obecnie wyświetlane avatary sa bardzo nie praktyczne gdyż trzeba najeżdżać  na nie aby sprawdzić kto był online. poza tym pewnie zżera to ileś tam czegoś tam i lepiej jak będzie sam tekst bez obrazków.

 

druga sprawa jest dodanie brakujących rang do legendy tj. Redaktor naczelny forum, Redaktor naczelny FP, redaktor FP, Super mod forum, super mod ts3, opiekun grafików.

 

doo.thumb.png.66771e031e0c87da64cf46bca3246c34.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@VisTeR.' idąc tym tokiem rozumowania to aby zachowac jakas konsekwencje w działaniu proponuję usunac z legendy takie rangi jak: Opiekun UBT bo przeciez Opiekun UBTeam= UBTeam, Opiekun serwera bo przeciez Opiekun serwera= Admin serwera, Opiekun Sieci bo przeciez Opiekun sieci= Super admin XDDDDDDDDDDDDD 

 

@aureox

OP UBT to to samo co UBT

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Master napisał:

@VisTeR.' idąc tym tokiem rozumowania to aby zachowac jakas konsekwencje w działaniu proponuję usunac z legendy takie rangi jak: Opiekun UBT bo przeciez Opiekun UBTeam= UBTeam, Opiekun serwera bo przeciez Opiekun serwera= Admin serwera, Opiekun Sieci bo przeciez Opiekun sieci= Super admin XDDDDDDDDDDDDD

To już nie ode mnie zależy ;) Jednak jak to widać tutaj są jednak większe różnice w randze :P Jeszcze jedno Administrator = Opiekun Sieci nie Super admin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, VisTeR.' napisał:

 Jednak jak to widać tutaj są jednak większe różnice w randze :P

co masz na mysli piszac wieksze roznice w randze? mozesz mi to objasnic na przykladzie roznic miedzy grupami:Opiekunem UBTeam, UBTeam  a Super Moderator Forum, Moderator Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, Master napisał:

co masz na mysli piszac wieksze roznice w randze? mozesz mi to objasnic na przykladzie roznic miedzy grupami:Opiekunem UBTeam, UBTeam  a Super Moderator Forum, Moderator Forum.

Źle to napisałem różnice widzi osoba co zostawiła te rangi ;) Tutaj chodzi o to że ta ranga "robi praktycznie to samo" tak ja słyszałem. Nie ode mnie zależy jak to będzie wyglądać ale wiem ze na pewno rang nie przybędzie na dole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 minuty temu, NeQ napisał:

Masz komputer z drewna to Ci obrazki przeszkadzają nie ma co wymyślać.

nie rozumiem o co Ci chodzi, mógłbyś objaśnić? 

ewentualnie przeczytaj jeszcze raz albo dwa razy moja propozycje, przeanalizuj ja i wtedy napisz jakaś konkretna odpowiedz.

 

edit.

@NeQ nadal nie rozumiem co ma z tym wszystkim wspolnego komputer z drewna? XDDDDDD 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przecież mówię :komputer z drewna to obrazki przeszkadzają

Łatwiej jest znaleźć użytkownika po obrazku niż czytać wszystkie nicki jak szukam kogoś kto był aktywny to raczej kojarzę avatar czy choćby jego kolor i jest prościej znaleźć niż przekopywać 7 linijek nicków pisanych po ","

Pozdrawiam,

Edytowane przez NeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie szukanie zmian w obrazkach, braku info o SMts czy SM to robienie czegoś "na siłę", lepiej skupić się na zapełnieniu serwerów i powrocie życia na m-szicie niż wrzucanie zmian kosmetycznych, które i tak większość zlewa. Zmiany osłabiły forum , które i tak zipie... ale ktoś pewnie ma na to plan. 

A może planem było wzbudzenie tej dyskusji? Coś by się zaczęło dziać. Bo wygląd zniechęca, a style nie wszędzie działają.

 

Edit: @NeQ, mam pomysły, dzielę się nimi jeśli tylko mogę.

Edytowane przez z.r.a.z.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja mam pewien pomysł, myślę, że najlepszy, jaki usłyszysz.

A brzmi on tak: zamiast gadać, że zajmowanie się drobnostkami jest zbędne, podsuń jakiś porządny pomysł, który ożywi sieć, skoro dla ciebie umiera.
 Bo każde działanie przynosi efekt no oczywiście po za samym gadaniem aby to inni myśleli.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...