Jump to content
Bezzi

Typujemy [Liga Europy]

Recommended Posts

429105136_5afc5041892b1_osize969x565q71hcea7e9.jpg.75f0d91c1c4aa43f8a518509bece2518.jpg

Rapid Wiedeń- : -Villarreal (Typujemy do 8.11, 18:55)

Spartak Moskwa- : -Glasgow Rangers (Typujemy do 8.11, 18:55) 

Lazio- : -Marsylia (Typujemy do 8.11, 18:55)

Apollon Limassol- : -Eintracht Frankfurt (Typujemy do 8.11, 18:55)

Genk- : -Besiktas (Typujemy do 8.11, 18:55) 

Malmo FF- : -Sarpsborg (Typujemy do 8.11, 18:55) 

Akhisarspor- : -Sevilla (Typujemu do 8.11, 18:55) 

 FK Krasnodar- : -Standard (Typujemy do 8.11, 18:55)

FK Astana- : -Jablonec (Typujemy do 8.11, 16:50) 

Dynamo K.- : -Rennes (Typujemy do 8.11, 18:55) 

BATE Borysów- : -Chelsea (Typujemy do 8.11, 18:55)

MOL Vidi FC- : -PAOK (Typujemy do 8.11, 18:55)

 Bayer- : -FC Zurich (Typujemy do 8.11, 18:55)

 Łudogorec Razgrad- : -AEK Larnaka (Typujemy do 8.11, 21:00)

Rosenborg- : -Red Bull Salzburg (Typujemy do 8.11, 21:00) 

Celtic- : -RB Lipsk (Typujemy do 8.11, 21:00) 

Slavia Praga- : -Kopenhaga (Typujemy do 8.11, 21:00) 

 Bordeaux- : -Zenit (Typujemy do 8.11, 21:00)

 Fenerbahce- : -Anderlecht (Typujemy do 8.11, 16:50) 

Din. Zagrzeb- : -Spartak Trnava (Typujemy do 8.11, 21:00)

Worskła- : -Qarabag (Typujemy do 8.11, 21:00)

Arsenal- : -Sporting L. (Typujemy do 8.11, 21:00)

Olympiakos- : -F91 Dudelange (Typujemy do 8.11, 21:00)  

Real Betis- : -Milan (Typujemy do 8.11, 21:00)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rapid Wiedeń 0:1 Villareal

Spartak Moskwa 1:1 Glaskow Rangers

Lazio 1:2 Marsylia

Apollon Limassol 0:1 Eintracht Frankfurt

Genk 0:0 Besiktas

Malmo FF 0:1 Sarpsborg

Akhisarsport 1:1 Sevilla

FK Krasnodar 0:2 Standard

FK Astana 0:0 Jabloniec

Dynamo K 2:1 Rennes

Bate Borysów 0:3 Chelsea

MOL Vidi FC 0:1 PAOK

Bayer 0:1 FC Zurich

Łudogorec Razgard 0:1 AEK Larnaka

Rosenborg 1:1 Red Bull Salzburg

Celtic 2:0 RB Lipsk

Slavia Praga 0:2 Kopenhaga

Bordeaux 0:1 Zenit

Fenerbahce 0:0 Anderlecht

Din.Zagrzeb 1:1 Spartak Trnava

Worskła 0:2 Qarabag

Arsenal 2:0 Sporting L

Olympiakos 0:1 F91 Dudelange

Real Betis 1:2 Milan

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rapid Wiedeń 0:2 Villareal

Spartak Moskwa 3:1 Glaskow Rangers

Lazio 1:0 Marsylia

Apollon Limassol 2:1 Eintracht Frankfurt

Genk 0:3Besiktas

Malmo FF 0:0Sarpsborg

Akhisarsport 1:2 Sevilla

FK Krasnodar 3:2 Standard

FK Astana 0:1 Jabloniec

Dynamo K 2:1 Rennes

Bate Borysów 0:4 Chelsea

MOL Vidi FC 0:1 PAOK

Bayer 0:2 FC Zurich

Łudogorec Razgard 0:1 AEK Larnaka

Rosenborg 21 Red Bull Salzburg

Celtic 2:4 RB Lipsk

Slavia Praga 0:2 Kopenhaga

Bordeaux 3:1 Zenit

Fenerbahce 0:4 Anderlecht

Din.Zagrzeb 1:2 Spartak Trnava

Worskła 0:1 Qarabag

Arsenal 3:0 Sporting L

Olympiakos 0:0 F91 Dudelange

Real Betis 1:3 Milan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rapid Wiedeń-1 :2 -Villarrea

Spartak Moskwa- 2:1 -Glasgow Rangers 

Lazio-1 :2 -Marsylia

Apollon Limassol-0 :2 -Eintracht Frankfurt

Genk-2 :1 -Besiktas 

Malmo FF-2 :0 -Sarpsborg

Akhisarspor-1 :3 -Sevilla

 FK Krasnodar-1 :0 -Standard

FK Astana-1 :0 -Jablonec

Dynamo K.-2 :0 -Rennes

BATE Borysów-0 :3 -Chelsea

MOL Vidi FC- 1:0 -PAOK

 Bayer- 2:0 -FC Zurich

 Łudogorec Razgrad-0 :0 -AEK Larnaka

Rosenborg-2 :1 -Red Bull Salzburg

Celtic-2 :0 -RB Lipsk

Slavia Praga-0 :2 -Kopenhaga

 Bordeaux-1 :0 -Zenit

Fenerbahce-2 :2 -Anderlecht

Din. Zagrzeb-3 :0 -Spartak Trnava

Worskła-0 :1 -Qarabag

Arsenal-2 :0 -Sporting L

Olympiakos-1 :1 -F91 Dudelange

Real Betis- 1:3 -Milan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rapid Wiedeń 1:2 Villareal

Spartak Moskwa 2:1 Glaskow Rangers

Lazio 1:3 Marsylia

Apollon Limassol 0:3 Eintracht Frankfurt

Genk 2:3 Besiktas

Malmo FF 0:2 Sarpsborg

Akhisarsport 3:2 Sevilla

FK Krasnodar 1:2 Standard

FK Astana 0:0 Jabloniec

Dynamo K 2:3 Rennes

Bate Borysów 2:4 Chelsea

MOL Vidi FC 0:4 PAOK

Bayer 1:2 FC Zurich

Łudogorec Razgard 0:1 AEK Larnaka

Rosenborg 0:1 Red Bull Salzburg

Celtic 1:4 RB Lipsk

Slavia Praga 1:2 Kopenhaga

Bordeaux 3:1 Zenit

Fenerbahce 0:4 Anderlecht

Din.Zagrzeb 1:2 Spartak Trnava

Worskła 3:1 Qarabag

Arsenal 3:2 Sporting L

Olympiakos 4:0 F91 Dudelange

Real Betis 4:3 Milan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rapid Wiedeń 0:1 Villareal

Spartak Moskwa 1:1 Glaskow Rangers

Lazio 1:2 Marsylia

Apollon Limassol 0:1 Eintracht Frankfurt

Genk 0:0 Besiktas

Malmo FF 0:1 Sarpsborg

Akhisarsport 1:1 Sevilla

FK Krasnodar 0:2 Standard

FK Astana 0:0 Jabloniec

Dynamo K 2:1 Rennes

Bate Borysów 0:3 Chelsea

MOL Vidi FC 0:1 PAOK

Bayer 0:1 FC Zurich

Łudogorec Razgard 0:1 AEK Larnaka

Rosenborg 1:1 Red Bull Salzburg

Celtic 2:0 RB Lipsk

Slavia Praga 1:2 Kopenhaga

Bordeaux 0:1 Zenit

Fenerbahce 0:0 Anderlecht

Din.Zagrzeb 1:1 Spartak Trnava

Worskła 0:2 Qarabag

Arsenal 2:0 Sporting L

Olympiakos 0:1 F91 Dudelange

Real Betis 0:2 Milan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rapid Wiedeń- 2: 1-Villarreal 

Spartak Moskwa- 1: 2-Glasgow Rangers 

Lazio- 1:0-Marsylia 

Apollon Limassol- 1: 0 -Eintracht Frankfurt 

Genk- 2: 0-Besiktas 

Malmo FF- 0:1 -Sarpsborg 

Akhisarspor- 1: 2-Sevilla 

 FK Krasnodar-0 : 1-Standard 

FK Astana- 2: 11-Jablonec 

Dynamo K.- 0: 1-Rennes 

BATE Borysów- 1:3 -Chelsea 

MOL Vidi FC- 2: 1-PAOK 

 Bayer- 1: 2-FC Zurich

 Łudogorec Razgrad- 1:2 -AEK Larnaka 

Rosenborg- 0: 1-Red Bull Salzburg 

Celtic- 2: 1-RB Lipsk 

Slavia Praga-1 : 2-Kopenhaga  

 Bordeaux-2 : 1-Zenit 

 Fenerbahce-1: 0 -Anderlecht 

Din. Zagrzeb- 0: 1-Spartak Trnava 

Worskła- 0: 2-Qarabag 

Arsenal- 5:2 -Sporting L. 

Olympiakos-2 : 0-F91 Dudelange  

Real Betis-1 : 3-Milan 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rapid Wiedeń 0 : 0 Villarreal (Typujemy do 8.11, 18:55)

Spartak Moskwa 1 : 0 Glasgow Rangers (Typujemy do 8.11, 18:55) 

Lazio 1 : 1 Marsylia (Typujemy do 8.11, 18:55)

Apollon Limassol 1  : 1 Eintracht Frankfurt (Typujemy do 8.11, 18:55)

Genk 2 : 1 Besiktas (Typujemy do 8.11, 18:55) 

Malmo FF 2 : 0 Sarpsborg (Typujemy do 8.11, 18:55) 

Akhisarspor 0 : 4 Sevilla (Typujemu do 8.11, 18:55) 

 FK Krasnodar 1 : 0 Standard (Typujemy do 8.11, 18:55)

FK Astana 0 : 1 Jablonec (Typujemy do 8.11, 16:50) 

Dynamo K. 2 : 1 Rennes (Typujemy do 8.11, 18:55) 

BATE Borysów 0 : 3 Chelsea (Typujemy do 8.11, 18:55)

MOL Vidi FC 0 : 1 PAOK (Typujemy do 8.11, 18:55)

 Bayer 3 : 1 FC Zurich (Typujemy do 8.11, 18:55)

 Łudogorec Razgrad 1 : 0 AEK Larnaka (Typujemy do 8.11, 21:00)

Rosenborg 0 : 0 Red Bull Salzburg (Typujemy do 8.11, 21:00) 

Celtic 1 : 2 RB Lipsk (Typujemy do 8.11, 21:00) 

Slavia Praga 1 : 1 Kopenhaga (Typujemy do 8.11, 21:00) 

 Bordeaux 0 : 2 Zenit (Typujemy do 8.11, 21:00)

 Fenerbahce 1 : 0 Anderlecht (Typujemy do 8.11, 16:50) 

Din. Zagrzeb 1 : 0 Spartak Trnava (Typujemy do 8.11, 21:00)

Worskła 0 : 0 Qarabag (Typujemy do 8.11, 21:00)

Arsenal 3 : 0 Sporting L. (Typujemy do 8.11, 21:00)

Olympiakos 1 : 0 F91 Dudelange (Typujemy do 8.11, 21:00)  

Real Betis 1 : 2 Milan (Typujemy do 8.11, 21:00)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Rapid Wiedeń 0 : 0 Villarreal (Typujemy do 8.11, 18:55)

Spartak Moskwa 1 : 0 Glasgow Rangers (Typujemy do 8.11, 18:55) 

Lazio 1 : 1 Marsylia (Typujemy do 8.11, 18:55)

Apollon Limassol 1  : 1 Eintracht Frankfurt (Typujemy do 8.11, 18:55)

Genk 2 : 1 Besiktas (Typujemy do 8.11, 18:55) 

Malmo FF 2 : 0 Sarpsborg (Typujemy do 8.11, 18:55) 

Akhisarspor 0 : 4 Sevilla (Typujemu do 8.11, 18:55) 

 FK Krasnodar 1 : 0 Standard (Typujemy do 8.11, 18:55)

FK Astana 0 : 1 Jablonec (Typujemy do 8.11, 16:50) 

Dynamo K. 2 : 1 Rennes (Typujemy do 8.11, 18:55) 

BATE Borysów 0 : 3 Chelsea (Typujemy do 8.11, 18:55)

MOL Vidi FC 0 : 1 PAOK (Typujemy do 8.11, 18:55)

 Bayer 3 : 1 FC Zurich (Typujemy do 8.11, 18:55)

 Łudogorec Razgrad 1 : 0 AEK Larnaka (Typujemy do 8.11, 21:00)

Rosenborg 0 : 0 Red Bull Salzburg (Typujemy do 8.11, 21:00) 

Celtic 1 : 2 RB Lipsk (Typujemy do 8.11, 21:00) 

Slavia Praga 1 : 1 Kopenhaga (Typujemy do 8.11, 21:00) 

 Bordeaux 0 : 2 Zenit (Typujemy do 8.11, 21:00)

 Fenerbahce 1 : 0 Anderlecht (Typujemy do 8.11, 16:50) 

Din. Zagrzeb 1 : 0 Spartak Trnava (Typujemy do 8.11, 21:00)

Worskła 0 : 0 Qarabag (Typujemy do 8.11, 21:00)

Arsenal 3 : 0 Sporting L. (Typujemy do 8.11, 21:00)

Olympiakos 1 : 0 F91 Dudelange (Typujemy do 8.11, 21:00)  

Real Betis 1 : 2 Milan (Typujemy do 8.11, 21:00)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...