Skocz do zawartości
Rekuseq

Krótki wywyiad z kG.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) 

Dzisiaj przeprowadziłem krótki wywiad z Adminem Go Moda #1   @kG. :) Życzę miłego czytania :D 

Rekuseq

kG.

U3Mkwbf.thumb.jpg.1696e7b71929391ebbc7c15659edbbf4.jpg

Okej, tak więc witam Cię i na starcie dziękuje, że zgodziłeś się na przeprowadzenie tego wywiadu :D Czy mógłbyś nam się przedstawić? 

Cześć, a więc tak. Mam na imię Krystian, mam 16 lat, jestem z okolic Torunia. Uczę się w technikum- profil Odnawialne źródła energii. Interesuje się sportem, a w szczególności piłką nożna. Oraz lubię grać w cs'a 1.6.

Interesujesz się piłką nożną, grasz może profesjonalnie lub 4fun z kolegami, czy po prostu lubisz śledzić wiadomości związane z tym sportem?

4fun, ale chce się zapisać do klubu jak tylko wyleczę kontuzje. Czasami się zdarzy, że coś poczytam o piłce w internecie.

Ooo masz kontuzję? Co się stało? Coś poważnego?

Problem z paznokciem- nie chce o tym mówić, długa historia haha :D

Okej, w takim razie nie na ciskam, tylko życzę powrotu do zdrowia :P Wspominałeś też, że lubisz grać w cs 1.6, jak długo już grasz?

Dokładnie Ci nie powiem, ale gram ok 4 lata z przerwami :) 

No to parę latek już pykasz :P Mówiłeś też, że chodzisz do technikum (16 lat, zgaduje pierwsza klasa ;) ), za nie długo koniec I semestru, dobrze Ci idzie nauka? 

Tak tak pierwsza, bardzo dobrze, lepiej niż w gimnazjum, no ale parę ocenek muszę jeszcze poprawić :)

O to bardzo dobrze :) A jakieś przypały były? :P 

Przypałowych akcji jeszcze nie było, ponieważ jestem w pierwszej klasie i chcę się pokazać z najlepszej strony, no ale nie ukrywam zdarzyło się uciec z lekcji, lub na przerwie iść na kebaba. Ogólnie jesteśmy najgorszą klasą w szkole, ponieważ za dużo "rzucamy mięsem", mieliśmy nawet rozmowę z Panią pedagog o naszym zachowaniu. Powiedziała też, że jesteśmy bardzo inteligentni.

O to my podobne klasy mamy :) Również u mnie Pani pedagog wkraczała do akcji w kwestii "rzucania mięsem"  :P Ale wiadomo większe przypały są w dalszych latach. A powiedz, może masz znienawidzoną nauczycielkę (Od jakiegoś przedmiotu)? 

Tak mam dwie, od chemii oraz historii. Ta pierwsza o wszystko się przyczepi nawet jak szepniesz do kolegi, już mamy gotowy plan, żeby jej przebić koła od auta haha. A ta druga to straszna sztywniara i strasznie zanudza.

Widzę, że chyba każdy nie lubi historyczek XD  Może opuśćmy temat szkoły, masz może funkcje na mh, którą chciałbyś pełnić?

Aktualnie nie, ale chciałbym w przyszłości zostać opiekunem serwera (#1 <3) ewentualnie redaktorem, czas jeszcze pokaże :)

Widzę zamiłowanie do #1 :D Jak już w temacie mh to może powiedz, jak długo jesteś na sieci? I co sprawia, że jeszcze stąd nie spierdzieliłeś ? :P 

Dokładnie. Chyba będzie 10 miesięcy. No dlatego, że mam admina oraz forum jest mega, poznałem wiele wspaniałych osób, oczywiście kultura na chacie :> Sieć ma bardzo dobre serwery. I jestem szczęśliwy, że tu trafiłem.

No to supcio :D Dobra, był sport, nauka i forum. To teraz może jeszcze powiedz, masz rodzeństwo? 

Tak, brata, który kończy chyba 12 grudnia 18 lat- będzie balanga. Mam też młodszą o 12 lat siostrę. Byłby też brat, no ale jest na innym świecie, miałby 14 lat. Nawet nie mogłem okazji go poznać.

O kurczę, to ciężka sprawa, współczuje :(  No ale przejdźmy już do następnego pytania. Może jakieś zwierzątka domowe masz? 

Dzięki. Tak mam pieska, wabi się Tobi, moja dobra mordeczka :P

Fajowe te imię :P A jaka rasa? 

Kundel.

Pewnie słodziak :) Okej tak więc nasz wywiad dobiegł końca :D Teraz możesz dodać coś od siebie/pozdrowić kogoś.

Chciałbym pozdrowić każdego użytkownika i Administrację najlepszego forum. Oraz podziękować Tobie, że mogłem wziąć udział w tym wywiadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż, wywiad jest trochę krótki, ale jest okej. Kolejna sprawa to zbyt duża ilość emotek oraz błędy, które nie są jakoś rażące (przynajmniej dla mnie), ale jednak są. Mimo to przyjemnie się czyta, plusa po sobie zostawię. Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś mało tych,,wieści różnej treści" a co do wywiadu to jest okey, ale za krótki. Popracuj nad tym i jak wspomnieli koledzy wyżej za dużo tych emotek trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...