Skocz do zawartości
syjon.

 zamknięty Łowca myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie posiada:                                                                      Proponuje zmienić to na: 

1 Zmniejszoną widoczność                                                       1 tak samo

2 1/3 ze scout                                                                              2 1/2 ze scout 

3 zmniejszona  grawitacja                                                         3 ewentualnie dodać 2 skok

int; 25                                                                                            4 dodać mu 2 pułapki 

zdrowie :20                                                                                  5 dodać do mp5 +5dmg

                                                                                                int: 10   zdrowie: 30 wytrzymalość; 15 kondycja: 40 

wytrzymałość ;15 

kondycja :30

Nie mówię by dodać wszystko co napisałem lecz tylko propozycje by coś mu dodać z wyżej wymienionych. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie wobec tej propozycji, to co tu zaproponowałeś to konspirant (troche gorszy). Na moje można by mu dodać te 2 skoki i 5 dmg z mp5 ale nie dodawać mu tych pułapek i 1/2 z scouta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...