Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie posiada:                                                                      Proponuje zmienić to na: 

1 Zmniejszoną widoczność                                                       1 tak samo

2 1/3 ze scout                                                                              2 1/2 ze scout 

3 zmniejszona  grawitacja                                                         3 ewentualnie dodać 2 skok

int; 25                                                                                            4 dodać mu 2 pułapki 

zdrowie :20                                                                                  5 dodać do mp5 +5dmg

int: 10   zdrowie: 30 wytrzymalość; 15 kondycja: 40 

wytrzymałość ;15 

kondycja :30

Nie mówię by dodać wszystko co napisałem lecz tylko propozycje by coś mu dodać z wyżej wymienionych. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie wobec tej propozycji, to co tu zaproponowałeś to konspirant (troche gorszy). Na moje można by mu dodać te 2 skoki i 5 dmg z mp5 ale nie dodawać mu tych pułapek i 1/2 z scouta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to kolejna zbędna propka. Ta klasa w tedy by była konspirem v2 jak napisał @A3ro. Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klasa jest wystarczająco dobra, nie widzę potrzeby nic jej dodawać. Ewentualnie jakiś drobny dmg do tej mp5. Aczkolwiek tak jak mówię, nie widzę takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat nie jest komentowany więc myślę że należy go zamknąć i dodać +5 dmg do mp5. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@syjon. jak znajdziesz mi aktywnego programistę który przerobi łowce myśli to ok :) 

Edytowane przez Nodi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na PW napisz mi co dokładnie chcesz zmienić w tym łowcy, bo klasa sama w sobie ma dobry balans, więc chyba sie wstrzymamy z dodawaniem DMG czy czegoś innego. 

Ale na PW możesz napisać jak Ty byś to widział @Nodi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...