initium novum

UBTeam

Ostatnia wygrana initium novum w dniu 16 Czerwiec

Użytkownicy przyznają initium novum punkty reputacji!

O initium novum

 • Tytuł
  Popularny człowiek
 • Urodziny 19.09.1992

Ostatnie wizyty

7305 wyświetleń profilu
 1. Tak, bo nie zapali ze mną i muszę ją zmusić aby miała czas
 2. gumową lalkę i to ze dwie nawet
 3. Tak, trzeba być solidarnym
 4. Widzę że muszę poprawić nazwa osiągnięcia : Mistrz grania w cs ( dałbym niektórym maniak grania w cs ) dowód: https://cache.gametracker.com/player/happy/80.72.43.106:27032/ https://cache.gametracker.com/player/happy/80.72.43.106:27027/ tak patrząc wychodzi za dużo @SUNN.
 5. Pić pić, słabo się znacie jeśli chodzi o picie, fajnie wódka pijecie, 2 kieliszki was nie ma. Kwestia nie to jak się to mówi w tym czasach chleje, a kwestia degustacji. Alkohol lubię pić ale dla samego degustowania smaku. Są wina gdzie ludzie degustują ilościami, bo alkohol jest lekki i nas nie wprawia w ruch. Ja degustuje w różnych trunkach, ale najbardziej w whisky. Każdy powie, whisky, drewno itp. a ja nu nu nu, bo pijesz siki za 100 w postaci johny walker się nie dziwie. Wódka to jest picie głównie na weselu aby po co? Aby nas rozluźnić, aby partnerka czuła rytm w tańcu, ale najbardziej nam daje odwagi do poderwaga, gadulstwa itp.. Powiem jedno, jeśli trzeba się napić by to robić jesteście pipami. Pozdro, zapraszam do wypicia whisky o nazwie gerston blended malt a zmienicie zdanie o tym alkoholu. @LOVASSS i jedno pić ale z umiarem i na ile wątroba starcza, chociaż jest zawsze na imprezie obojętnie ile tego kupisz to za mało.
 6. 1)nazwa osiągnięcia: Mickiewicz dowód: bez sensu, profil 2)nazwa osiągnięcia : Mistrz grania w cs ( dałbym niektórym maniak grania w cs ) dowód: https://cache.gametracker.com/player/happy/80.72.43.106:27032/ 3)nazwa osiągnięcia : 4 lata na sieci ( za długo, ale też nie narzekam, miło spędzało mi się czas ) dowód: cv moje ( profl ) 4)ranga cs go nie pamiętam, zerknę jak wrócę do Holandii
 7. @LOLSON nie dodawaj tylko do mapcycle.txt bo to jest dla graczy, dopisz też w maps.ini bo to jest dla admina a z tego co wiem jest od razu w głównym 1.6 w ftp jak wchodzisz, tak do pomocy.
 8. Nie za dużo chcesz ty ogierze zdjęć? Przecież już pamięci nie masz w telefonie na swoją "kolekcję" @Natalciaa. fajna łazienka szkolna :V @Natalciaa. wtf jeden paznokieć masz biały a reszta czarne :V
 9. @Gustaw a mnie mendo nie oznaczyłeś tyle lat Cie wykierowałem wiesz co... 3maj się i tyle
 10. nowe spodnie
 11. Ale fajny stolik, na takim mogę zawsze podawać Ci obiadki
 12. Mimo kandydatów którzy starają się 3-4 razy nawet, jestem przyznać Ci tak ze względu na doświadczenie, organizowanie, aczkolwiek chciałbym abyś mało nie siedziała nagminnie długo na ts3, bo nauką masz mi też się zajmować. Jeśli mają Ci się marzenia spełniać to musi być coś za coś. Sorki ale wujek happy nie jest zadowolony jak na razie z twoim winników w nauce, ale ma nadzieję że się odkujesz. Póki co masz ode mnie błogosławieństwo na tak.
 13. Jestem na tak noob w cs można z Tobą pogadać zależy Tobie widzę po UBT, jak dostajesz rangę to działasz na max
 14. Oj Wolwi Wolwi, zmieniasz się na dobre. Jestem na tak, aktywny, nie ma z Tobą kłopotów, w sumie jeden za słabo grasz w cs a tak to nic.
 15. Powiem tak, od nie dawna wróciłeś i jak na tą chwilę jestem na nie. Są kandydaci którzy są dłużej na sieci (chodzi o czas rangi). Ale nigdy do Ciebie nie miałem, myślę że przy następnej rekrutacji jeśli nie odejdziesz zmienię zdanie o Tobie.