Skocz do zawartości
~MiyaGu*

Wywiad z prawdziwym meksykaninem

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na wywiad z @señor.

Miłego czytania! :>

 

Jula

señor

 

Cześć señor! Zgadzasz się na udział w wywiadzie?

Widzę, że pieniądze dotarły na konto, więc tak. XD

Więc standardowo. Mógłbyś się nam przedstawić?

No co tu dużo mówić, wiele osób mnie zna, więc ciężko mi będzie kogokolwiek zaskoczyć no, ale jak mus to mus. Mam na imię Radosław, mieszkam w Szczecinie, w mieście 1000 i jednego paprykarza. 

Mógłbyś napisać, ile masz lat?

A no tak. Mam 18 lat fizycznie, bo mentalnie jest trochę mniej. XD

Szczecin ładne miasto. Co poleciłbyś w nim zwiedzić?

 Zanim szczecińska patologia (pobliskie gimnazja, ale nie tylko) przejęła, to miejsce do na naszych Bulwarach fajnie było sobie pospacerować. Na 1000% polecam odwiedzić Muzeum Narodowe. Tam można się dowiedzieć mnóstwa ciekawych rzeczy, na temat historii Szczecina przed i po wojnie, oraz w czasach głębokiego komunizmu, jak i samych strajkach robotników w Szczecinie. A i można odwiedzić sklep niedaleko mnie, sprzedają tam świetnego paprykarza i mają ciekawe promocje na alkohol. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 Gdyby była możliwość, to wyprowadził byś się ze Szczecina?

Szczerze to nie, bardzo lubię to miasto i nie zamierzam się wyprowadzać do innego miasta.

Dobrze przejdźmy dalej. Uczysz się czy pracujesz?

Nauka, nauka i jeszcze raz nauka.... heh ten żarcik mi wyszedł. Nie no uczę się dalej w liceum i w tym roku trzeba będzie podejść do matury. :x I powiem tak że, w skrócie, ta nauka do matury nie idzie mi najlepiej. xD

Stresujesz się przed maturą? Jak myślisz, w czym Ci pójdzie najgorzej?

Stres zawsze jest, ale jakoś daję rade go pokonać bo widzę, że powoli robię postępy w nauce do matury. Hmmmm najgorzej myślę, że będzie z matmą, ale robię postępy, żeby zrozumieć coraz więcej materiału. XD

Jakie są Twoje lubiane i mniej lubiane przedmioty szkolne?

Fizyka, matma (nie cała),oraz biologia. Te 3 są dla mnie nie zrozumiałe i raczej nie będą. Tylko matmę jakoś potrafię jeszcze ogarnąć.

Cofnijmy się trochę. Matura i co dalej? Masz jakieś plany na przyszłość?

No, jak uda się zdać maturę (na co liczę), to chciałbym pójść na Uniwersytet Szczeciński, na kierunek wojny i wojskowości.

Wojna i wojskowość. Czemu właśnie ten kierunek?

Bo lubię historię i rzeczy związane z wojskiem. A, że te obydwie rzeczy idą ze sobą w parze i na dodatek powstał taki kierunek, to stwierdziłem czemu nie?Zawsze to jakiś plan.

Życzę powodzenia z maturą. Jakie jest Twoje drugie, oraz trzecie imię?

Moje drugie imię, to Tomek. Trzeciego nie mam, ale gdybym miał, to na bank byłoby to Roman.

Pamiętasz może, jaki najlepszy prezent dostałeś na Pierwszą Komunię Świętą i pod choinkę?

Na Pierwszą Komunię dostałem rower, który służył mi przez 5 lat. Prezenty na Święta i pod choinkę mam łączone, dlatego dostaje je zawsze pod choinkę, co skutkuje wieloma prezentami w jeden dzień, ale najlepszy z nich miałem w ubiegłym roku, gdy dostałem nowego kompa, monitor i ze 15 paczek żelek. XD

Mógłbyś napisać, jak świętowałeś osiemnaste urodziny?

Świętowałem je podwójnie, raz z rodziną, gdzie dostałem alkohol, którego i tak nie spożyłem i ze znajomymi. Cały alkohol, który dostałem (6 litrów chyba) poszedł w 2 godziny. (Dalej nie wiem, jak to możliwe) xDDDDDDD

Prowadzisz aktywny czy bierny tryb życia?

50/50 w weekend często wychodzę z rana na miasto ze znajomymi. Wracam tak po 20, a w tygodniu gram na kompie i żre chipsy.

 Jakie jest Twoje ulubione danie?

Pizza, jakbym mógł, to bym jadł ten pokarm bogów przez 24/7. To jest chyba jedyna rzecz, którą włosi zrobili dobrze. XD

Jakie jest Twoje wymarzone auto?

Takie które jeździ, nigdy się nie psuje, oraz mało pali, innymi słowy nie mam pojęcia. Styknie mi jakiś fajny Mercedes. XD

 Masz może jakieś zwierzęta w domu?

Miałem świnkę morską, która miała na imię Kuba. Traktowałem go jak brata po czym ten włochaty szczur stwierdził, że skoczy sobie z 9 piętra...

Zapalmy znicz dla zwierzaka [*]. Masz może rodzeństwo czy jednak jesteś jedynakiem?

Szczęśliwy jedynak i dobrze mi z tym. Nie chcę dzielić mojego kompa z nikim innym. XD

Przejdźmy do spraw prywatnych. Jesteś wolny czy zajęty?

Jestem wolny.  

Jaki jest Twój wymarzony typ dziewczyny?

Hmmmm wierna, ładna, mądra, i która ma zajebiste poczucie humoru, czyli tak zwany "gatunek zagrożony wyginięciem".

Co byś zrobił gdybyś z dnia na dzień dowiedział się, że jesteś tatą?

Ja w przeciwieństwie do niektórych osób, które znam uważałem na lekcjach biologi/przyrody/wdż, więc ojcem przed 25 rokiem życia nie będę, ale że tak sobie wolno rozmawiamy, to prawdopodobnie byłbym już w Meksyku.

W jakim wieku planujesz się ożenić?

30+ nie wcześniej. Chciałbym skorzystać z życia zanim zostanę związany ślubem.

Przejdźmy do rzeczy związanych z Cs'em i forum. Napisz, jak znalazłeś się na forum?

Dzięki wandiemu! Mojemu ziomeczkowi, który wyrwał mnie z gęby śmierdzącego potwora zwanego TopGówno (żeby nie robić reklamy nie istniejącej już sieci).

Napisz, skąd się wziął pomysł na Twój nick "señor"?

Akurat historia mojego nicku, jest jednocześnie dziwna jak i napawa mnie dumą. Jakoś 2,5 (chyba już nie pamiętam ) roku temu wróciłem do domu ze szkoły, a że miałem w plecaku paczkę chipsów serowych w kształcie trójkąta #illuminaticonfirmed, to postanowiłem, że obejrzę sobie jakiś ciekawy film. Przełączając kanały natrafiłem na jakiś meksykański serial, w którym padło zdanie: "Panie Juan, gdzie jest pańska córka". Oczywiście w języku meksykańskim powiedzieli senor stad mój nick, z którym raczej się nie rozstanę.

Ciekawa geneza powstania Twojego nicku. Jak zaczęła się Twoja przygoda z grą Counter-Strike?

 Zależy z którym, z 1.6 zacząłem przygodę, jak miałem 8 albo 9 lat i gram w niego do dzisiaj. W CS GO zacząłem grać jakoś w 2013 i szczerze czasem żałuje, że kupiłem tą grę.

Mógłbyś napisać wszystkie rangi, jakie miałeś na forum, do ostatniej zdobytej?

Admin Jaila, Admin GO Mod #1, Redaktor FP, Redaktor, Redaktor Naczelny, UBT (jak coś pominąłem to sry).

Czemu zrezygnowałeś z tych rang i napisałeś podanie na UBT?

Głównie z braku chęci, lub czasu. Tylko z redaktora zostałem zdegradowany za śmieszkowanie z Knoppciem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do UBT napisałem, bo chciałem zobaczyć, jak to funkcjonuje i może się czegoś nauczyć i szczerze nie żałuje tej decyzji, w UBT fajnie jest. xD

 Masz jakieś plany dotyczące forum?

Zdegradować @BoobSON, @Ripton i @VEX`, oraz ich zbanowac na zawsze. A z tych bardziej realnych, to jak administracja da mi szansę to Moderator TS3.

Jak widzisz jest nowy styl na forum. Co o nim sądzisz?

Na początku lekko mi dawał po oczach, lecz teraz stwierdzam, że jest świetny. Osoby, które go robiły mają u mnie dożywotnie propsy.

Jeśli miałbyś możliwość, co byś zmienił na forum?

Dodałbym opcje zmieniania tytułu profilu przez każdego użytkownika, a nie tylko przez moderatorów. A tak, to wszystko jest świetnie zrobione.

Mógłbyś opisać każdego z Wyższej Administracji? (Aquax, Malu, Ania, Danke, Happy, Sunn, Lovass, Lolek, Frezzu, Bezzi, Th3End i Master)?

 @aquax - Żyje z hajsu z vipów z go modów. Nie zdziwiłbym się, gdyby w wieku 70 lat miałby na koncie tyle samo pieniędzy co Gaben.

@Malu i @Ania ;)- 2 naczelne boty w CS GO, ale jak trzeba to strzelą VAC-shoota. Pozytywni ludzie, ale lecą na 1 necie, co jest czasem tragiczne w skutkach.

@Danke:*#URLOP- Osoba również bardzo pozytywna, jak trzeba to pomoże w wielu sprawach.

@happy - to moja mordeczka. Większego rudego alkoholika nie znam. Dać mu bimber 100%, a ten to wyzeruje w 5 sekund. W csie nie umie nawet prosto chodzić.

Z @SUNN. #URLOP nie mam żadnego kontaktu, więc nie wypowiem się.

 @LOVASSS - jako modek zna się na rzeczy. Na forum jest go pełno i coś mi się obiło o uszy, że nawet potrafi strzelać w csie.

@Freezu - to taki śmieszek, heheszek. W csie niby umie strzelać, ale jednak nie bardzo, lecz za to forum potrafi ładnie zrobić.

@LOLSON - boostowany kalach w csie i dobry technik forum. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Posiada również bardzo fajną tapete ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BeZzi - to leń i rasista. Nic nie robi w tym ubt i jeszcze wyzywa mnie od grubasów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Th3End - to taki trochę romantyk i wojownik na 50 lvl. On i bezzi zawsze mają odpowiedzi na moje pytania.

@Master - to kolejny śmieszek, który jest śmieszny. Grałem z nim kilka mmów i stwierdzam, że ten gracz ma duży potencjał, oraz ogromnego skilla, dzięki czemu może zrobić zamieszanie na polskiej scenie e-sportu.

Ciekawe opisy wykonałeś. Napisz, jak według Ciebie radzi sobie UBT?

Dzieci w Afryce radzą sobie lepiej niż UBT teraz :v Nie no myślę, że UBT trzyma ten sam wysoki poziom. Nic im do zarzucenia nie mam (gdybym miał, to by mnie zdegradowali).

Chwilę temu zostały dodane nowe szablony. Co o nich sądzisz?

Dla mnie są ok, w swojej prostocie są naprawdę fajne.

Pytanie podsumowujące Twoje pochodzenie. Co lubisz bardziej? Paprykarz czy Pizza?

Hmmmmm.... Pizze o smaku paprykarza i mamy ulubione danie rodowitego Szczecinianina

 A, więc tym miłym akcentem kończymy wywiad. Chciałbyś coś dodać, kogoś pozdrowić i jak się czujesz po wywiadzie?

Dodam, że w końcu czuję się spełniony po wywiadzie, naprawdę dobra robota. Mam do pozdrowienia parę osób tak, więc lecimy: @zbijam piątke z wandim, @knoppcio, @heaVeN., @Mikus, @Gustaw99, @Consecuente, @Maajkeel, @SQNFUN, @Olaa :D / Tralala, @TWS, @Kasia, @happy, @dzejki, @Kagi, @Malu,@Ania ;), @VEX`, @DaNoN^^ @BeZzi, @Th3End, @BoobSON i @Ripton. Tych, których zapomniałem wymienić proszę o wybaczenie. 

Dzięki za miłe słowa. Również dziękuję, że zgodziłeś się na udział w wywiadzie. Życzę miłego dnia!

 Dzięki Julka, pozdrawiam Ciebie, oraz każdego, kto to przeczyta. xD

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś te oznaczenia nie działają :S ale wywiadzik kozak. I pamiętajcie dzieci Riptona należy szkalować.

@dzejki Ty na kierunku wojskowym robiłbyś jako kijek do sztandaru :v

P.S. Kierunek na który ide nie daje mi pracy jako zawodowy żołnierz, a jako pracownik cywilny w wojsku :facepalm:

Edytowane przez señor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja leń i rasista :kappa: kurde jak Ty mnie znasz :D Wiadomo, że w UBT fajnie jest :D 

Porozmawiamy sobie :kappa: 

+Julka wywiadzik spoko nic dodać nic ująć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Maajkeel a weź bo znów zajedzie wzorem takim, ze szczena opadnie .. A mówi, że słaby z matmy :D:D:D

Fano się czyta ale większość tych info już było bądź zbytnio mi się @señor spowiadał :D Biedny szczurek mogłeś karmić go jak ja mojego :P

 

Ps. @Just NoOne

Świętowałem je podwójnie, raz z rodziną, gdzie dostałem alkohol, którego i tak nie spożyłem i ze znajomymi. Gdzie cały alkohol, który dostałem (6 litrów chyba) poszedł w 2 godziny.

Edytowane przez knoppcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze się czyta, wiec leci plusik! 

Z tym wiekiem mentalnym to się zgodzę, zdecydowanie :D Dziękuje za pozdrowienia ziomeczku, buziaki! :*:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawy wywiad, dobrze rozbudowane pytania, tak jak i odpowiedzi, wywiad przeprowadzony z ciekawą osobą, oraz bardzo tęgą. :kappa:<3

Dziękuję za ciepłe słowa Radku, przyjąłem do mojego skamieniałego serca. :D Super robota Juleczko, oby tak dalej! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Idzie na wojskowość, ale jak z komisji przyszło zawiadomienie to się wykręcał na wszystkie możliwe sposoby hahahahha XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...