Skocz do zawartości
elo elo 350

 zaakceptowane [REDAKTOR] elo elo 350

Rekomendowane odpowiedzi

 

Imię: Patryk

Wiek: 17 prawie 18

Staż na forum: ponad rok

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: brak ( jestem Rfp, ale.nw czy to się zalicza)

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 7/8

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: 2-3h

Napisz coś o sobie: Mam na imię Patryk. Lat 17, lubię grać w gry i piłkę nożną.

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):https://multi-head.pl/topic/100103-wywiad-z-no-pr0blem/?tab=comments#comment-543245

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz moje tak, redaktorów jest mało a ja mam nadzieje że coś tam rozruszasz i coś się zmieni. Jedyne do czego mogę się przyczepić to kropki po emotkach, ale wiem że tego już nie będziesz robić :D

Pozdrawiam A3ro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fakt, faktem Twoja interpunkcja i ortografia nie powala (tak jak u mnie). jesteś osobą ogarniętą i chętną do pomocy, więc myślę, że szansa Ci się jak najbardziej należy. Tym bardziej, że rąk do pracy potrzeba. Masz moje tak. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... Redaktorów jest mało, pomoc na pewno im się przyda. Aktywny jesteś, widać, że masz chęci do pracy. Popracuj tylko nad interpunkcją i składnią zdań, nie ukrywam, że razi w oczy. Uważam, że można dać Ci szansę. Masz mój głos. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz moje TAK bo myślę, że przyda się świeża krew, poza tym wywiad wyszedł Ci na prawdę spoko. Tylko pilnuj zasad poprawnej polszczyzny bo redaktorom nie wypada pisać z błędami, a w tym podaniu jest ich tyle, że nie mogę na to patrzeć. :D Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...