Skocz do zawartości
Taki Cudowny

 zamknięty Powiększenie o drobine expa

Rekomendowane odpowiedzi

Hm wczoraj został zrobiony Reset  i tak patrzę exp leci tak wolniutko że nie da się wgl wbić 50lvl 

a to jest 400 lvl a nie 101lub 201  i powinien być  trochę tak o 10%/20% powiększony żeby można normalnie się grać  bo już mi i Kwolasowi nie pasuje ten pomysł o zmniejszenie expa o 50% lub tam ileś ......  i jeszcze jedno zdanie wspomnę chce żeby pioruny się zaliczały do rankingu .

proszę o wypowiedź  @Cycu9412  @cover @Losik @SirJunior  i graczy z 400 cod mod

Edytowane przez Taki Cudowny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No też widzę ten problem trzeba by było jakoś temu zaradzić bo tak masz racje to nie 200 tylko 400 i też powinien być zwiększony exp 

Nie ma co ukrywać że ktoś z..... reset 

proponuję przywrócić dawany exp jaki był 

oraz o przywrócenie /freelvl wczoraj wchodzę w nocy jest napisane poniżej wpisz /freelvl itd. 

wpisuje i nie działa to po co taki plu.skr. jak nie działa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o komunikat został usunięty, pamiętam temat gdzie było pisane że lvl za szybko się wbija i miał być zmniejszony exp. Wszystko było zrobione żeby każdy miał równe szanse, są takie osoby co lvl wbijają bardzo szybko z czym później nowi gracze tak naprawdę nie mają czego szukać na serwerze. Teraz jest balans każdy ma równe szanse, jeśli widzicie to inaczej to okey rozumiemy. 

@aquax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi #URLOP Ale to jest 400lvl cod mod a nie jakiś 100 lub 200  400lvl teraz to bedzie trzeba wbijac i wbijać ...

 

a z tymi piorunami to jak będzie zęby zaliczało do rankingu bo rakiety zalicza :D

Edytowane przez Cycu9412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, aquax napisał:

Wy ludzie normalni jesteście? Tu nie chodzi o to by w 15 dni napierdzielić full lvl. Zostaje tak jak jest aktualnie. jestem przekonany że pozyskamy nowych graczy dzięki takiej zagrywce.

wiem że nie chodzi o to że w 15 dni ale exp powinien być na 400 lvl taki jaki jest na innych coda 400 a nie na 201 lub 101 lvl proste i na temat :0 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mając 300-400 lvl wbity tak szybko i bijąc gracza, który posiada 1 lvl na strzała było dobrze no nie? 

Od razu wychodził i zmieniał serwer.

9 lat temu gdy grałem na cod mod 200 potrzebowałem 3-4 miesięcy gry by wbić max lvl. 

Sprawa wygląda tak. Jeżeli przez tydzień serwer zanotuje spadek graczy wtedy podkręcę expa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, aquax napisał:

Mając 300-400 lvl wbity tak szybko i bijąc gracza, który posiada 1 lvl na strzała było dobrze no nie? 

Od razu wychodził i zmieniał serwer.

Sprawa wygląda tak. Jeżeli przez tydzień serwer zanotuje spadek graczy wtedy podkręcę expa.

to jak nie chcesz expa podkręcić to daj więcej expa za questy :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chcę po prostu by było więcej graczy na serwerze. Płacę 15 zł / dzień za reklamę a efektów nic nie widać. Piszą się już te klany na cod moda i one pewnie dadzą jakiś % jeszcze do expa. 

A to że jest taki temat aktualnie jest winą serwera i osoby która ustawiła kiedyś taki szybko exp. Nauczyliście się już tak szybko nabijać stąd ten temat jest napisany.

Podobną sytuację mam na go:modach. Zwiększ drop zwiększ. Zwiększyłem i co? Po 8 dniach każdy wszystko miał, ludziom serwer się znudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie kurła exp po to został tak znerfiony, żeby taki Cover, czy Newbi i inne nołlajfy nie wbijały 400 w 2 tygodnie i mniej ;)

A co do piorunków, to jestem za, bo miałem 2k killi i byłem 33, więc no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, aquax napisał:

Te pioruny od kiedy nie zliczają się do rankingu?

Z tego co widziałem, to mi się do ranku nie zaliczały jak sprawdzałem co chwilkę na zeusie. Ale mogłem przeoczyć coś, bo sam wiesz, że ślepy jestem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@aquax odkąd pamiętam było zawsze tak że pioruny , miny i rakiety nie zaliczały się do rankingu. Do /ks liczy normalnie , a co do expa zgadzam się sam planowałem zmniejszenie expa reset temu , gdyż z vipem stali gracze potrafili wbić 400 lvl w tydzień wiem coś o tym bo z vipem sam potrafiłem wbić w 14 dni 400 nie za dużo grając.A co do /free lvl można można od np.100 lvl włączyć by nowi gracze mieli trochę łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...