Skocz do zawartości
Max

"Kolorowy dialog!" czyli wywiad z kameleonem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie! Zapraszam do przeczytania kolejnego wywiadu! Proszę o pozostawienie opinii w komentarzu.  :)

 

 

 

Reporter - Max.Bugs
Respondent - kameleon

 

 

 

Witam! Dziękuję serdecznie za chęć wzięcia udziału w wywiadzie. Na samym początku opowiedz coś o sobie w kilku zdaniach, proszę.

Nazywam się Mariusz. Pochodzę ze Słupska, mam 24 lata. Interesuje się informatyką i piłką nożna.

 

Mariusz, czy rozwijasz swoje zainteresowania w życiu codziennym? Pracujesz w jakimś serwisie? Grasz w klubie piłkarskim ?

Aktualnie nie pracuje w swoim zawodzie, poza forum nie rozwijam się bardziej. Na chwile obecną pracuje przy budowie autobusów. W piłkę gram amatorsko ze znajomymi na boisku .

 

Życie jest czasami przewrotne. U mnie sytuacja ma się odwrotnie. Z wykształcenia jestem technikiem mechanikiem a pracuję jako programista.  :)  Proszę, Opowiedz coś więcej o swojej pracy.

Pracuje przy budowie ścian autobusu. Stawiam cała ścianę, wiercę, nituję. Do tego spawam inne części autobusu. Jest u nas wiele działów, odpowiedzialnych za co innego np: ściany, dachy, sufity, podwozie, siedzenia, silnik itp.

 

Podejrzewam, że jest to bardzo ciekawa jak i za razem odpowiedzialna praca. Zapewne wszystkie połączenia spawane jak i nitowane są poddawane późniejszej kontroli i testom wytrzymałościowym? Jak długo trwa produkcja autobusu od podstaw, aż "pod klucz" ?

Oczywiście, że są testy jakości dlatego też mamy trochę ludzi na danym stanowisku. W całej firmie pracuje około 500 osób. Na daną czynność mamy tylko 140 minut a powiedzmy, że cały autobus jest robiony w około 3/4 dni  - czasami więcej.

 

Patrząc jak bardzo złożony jest taki pojazd - to bardzo krótki okres czasu. Życzę sukcesów w pracy! Opowiedz nam coś jeszcze o swoim prywatnym życiu. Czy odnalazłeś już swoją drugą połowę ? :)

Swoją drugą połówkę znalazłem już dawno -  w lodówce. A tak serio.. Mam narzeczoną oraz dwójkę pięknych córeczek ( w wieku: 3 lata oraz 3 miesiące)

 

Gratulacje ! ? Wesele już w planach? Ciężko połączyć ze sobą pracę, związane z nią obowiązki jak i bycie tatą?

Wesela nie planuje i raczej w najbliższych latach nie będę planował. A obowiązki mamy podzielone: ona zajmuje się dziećmi a ja pracą. ?

 

Dobra organizacja podstawą lżejszego życia. ? Przejdźmy zatem do naszej sieci. Opowiedz proszę, jak długo jesteś i jak znalazłeś się na Multi-Head.

Na multi znalazłem się przez przypadek gdyż szukałem sobie serwera, po tym jak straciłem swoją sieć. Trafiłem na bf2, dostałem bana i tak trafiłem do nas. A jestem już tutaj koło 3 lat  - oczywiście na forum pisze, że dwa ale to dlatego, że było włamanie i klaxaklax popsuł. I tak piąłem się wyżej, złożyłem podanie i do dziś mam admina na serwerze. Byłem też w UBT ale zrezygnowałem z powodów rodzinnych ?

 

Trzy lata to bardzo dużo. Jaka jest Twoja opinia co do atmosfery na forum, administracji jak i użytkowników ?

Jest wszystko w jak najlepszym porządku. Administracja świetna. Vister parobek klaklax który wiecznie na zw. :D

 

Rozumiem. ? Czyli nie ma niczego co chciałbyś zmienić w forum bądź na serwerach ?

Jak na razie jest wszystko tak jak powinno, no poza moją rangą -  powinna być biała bądź czerwona. ?

 

Tego Ci życzę! ? Chciałbyś dodać coś od siebie ? Podzielić się jakimś dokonaniem, śmieszna historia ? ?

Ależ nie

 

W porządku :P Czy  chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec naszej rozmowy ?

Całe forum multichlebka!

 

Ja ze swojej strony dziękuję za pozdrowienia, poświęcony czas na przeprowadzenie wywiadu jak i podzielenie się informacjami o sobie. Dziękuję serdecznie i życzę wszystkiego dobrego ! ?

Dziękuję również!

 

Edytowane przez Max.Bugs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, Max.Bugs napisał:

Tego Ci życzę! ? Chciałbyś dodać coś od siebie ? Podzielić się jakimś dokonaniem, śmieszna historia ? ?

Ależ nie!

Najlepsza część wywiadu XDDD

A tak poważnie fajnie Wam to wyszło, oby tak dalej Panie redaktorze! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak wyżej napisali, te kolorki są zdecydowanie bardziej na plus niż poprzednim razem. Fajnie się czytało, aż bym przegapiła swój przystanek :D Oby tak dalej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Max.Bugs napisał:

 

 

 

Mariusz, czy rozwijasz swoje zainteresowania w życiu codziennym? Pracujesz w jakimś serwisie? Grasz w klubie piłkarskim ?

Aktualnie nie pracuje w swoim zawodzie, poza forum nie rozwijam się bardziej. Na chwile obecną pracuje przy budowanie autobusów. W piłkę gram amatorsko ze znajomymi na boisku .

 

 

 

Super wywiad miło się go czyta ale doszukałem się małego błędu pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoko, aczkolwiek osobiście drażnią mnie te ".." - spoko by było jakbyś stosował kropkę albo wielokropek "..."/(...).

Co jakiś czas występują losowe spacje przed interpunkcją.

Poza tym wywiad w miarę przyjemny. Czy mam coś więcej do dodania?

Dnia 18.03.2019 o 19:31, Max.Bugs napisał:

Ależ nie

Jak poprawisz to uznaj moją opinię za "dobre, ale dawaj trochę dłuższe ziomek" :*

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...