Skocz do zawartości
elo elo 350

 zaakceptowane Podanko elo elo 350 v3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: elo elo 350
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem tu na serwie 2 razy, na cod 500k i na innej sieci serwerów
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4
Staż w CS-sie: z 6/7 lat
Steam / NonSteam: Steam. https://steamcommunity.com/profiles/76561198396495504
Dlaczego Ty: Dlatego, że na serwie jest bardzo mało adminów, a często gęsto ktoś łamie regulamin/jest odpalony
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: półtorej godziny do 2 może więcej czasem
Kontakt: Steam, FB, Snap, forum i GG
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/elo elo 350/80.72.43.106:27022/ewtab

@RYBSON To, że nie mogłem wbić na serwa, bo nie miałem ładowarki, bo mi się zepsuła, to nie znaczy, że teraz nie mogę wbić. Jak masz jakiś problem do mojego podania, to pisz :)

@RYBSON Każdy ma swoje problemy, to, że mi się ładowarka zepsuła, to nie jest główny powód, on jest znany kilku osobom ;)

Jeśli sądzisz, że "lecę" na rangi, to tak nie jest. Dla mnie temat skończony, elo.

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

Jak dla mnie takie bycie niezdecydowanym odpada. To nie pierwszy raz jak rezygnujesz i znowu składasz podanie po krótkim czasie. Następnym razem weź sobie po prostu urlop i przemyśl czy masz czas na grę czy jednak nie

@elo elo 350 mam problem dlatego dałem właśnie nie. Masz strasznie słomiany zapał do wszystkiego, często zdarzało się, że po dostaniu admina rezygnowałes z jakiegoś powodu. O to mi właśnie chodzi - Po to są urlopy żeby w takich sytuacjach z nich korzystać A nie myśleć sobie Kurde zrezygnuje bo nie mam ładowarki A za 2 tygodnie sobie złożę znowu podanie bo tak chce (XDDD) po coś są te urlopy i mysle, że w tej sytuacji akurat dogadałbys się z @SadoS'em ale przecież lepiej komplikować sytuację i pisać podanie zaraz po rezygnacji. I nie, nie mam do Ciebie jakiegoś problemu po prostu jestem obiektywny. Wiesz o co chodzi w byciu adminem ale ja osobiście bym Cię na Miejscu Sadosa narazie nie przyjmował i upewnił się, że zaraz znowu nie zrezygnujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam nie wiem co mam o tym myśleć, niby masz te doświadczenie, byłeś tu adminem, często grywasz, aczkolwiek moi przedmówcy zaznaczyli, że niedawno zrezygnowałes i ponownie chcesz wrócić, trochę jesteś niezdecydowany. Moim zdaniem powinieneś dostać szansę, ale ostatnią, żeby nie było że znowu niebawem zrezygnujesz

Delikatnie jestem na Tak, tym razem nie rezygnuj, żeby za chwilę wrócić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie tak, teraz co się dzieje na serwerze to syf przez brak większej ilości adminów bo prócz Abu al Libi nie widzę tak często nikogo, nie licząc osób co były na urlopie. 

Admin który wchodzi raz na 3 dni na serwer nie zasługuje na bycie adminem., to tak ogólnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...