Skocz do zawartości
Gość vertisek

 odrzucone Verti na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vertisek

Nick: VERTI
Wiek: 22
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już adminem na tym serwerze oraz na CS:GO MODzie #1 i #8
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: 8 lat
Steam / NonSteam: Steam STEAM_0:0:439366890
Dlaczego Ty: Myślę że, przyda się kolejna pomocna dłoń do czyszczenia serwer z cheaterów i pilnowania porządku. A także jestem już bardzo znany na tym serwerze i lubiany. :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od Dnia, ale zazwyczaj 2-3 godz, czasami potrafie grać po 7 godzin. ;) 
Kontakt: Steam, Forum
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Verti/80.72.43.106:27022/  Tak wiem, GT do poprawy, ale nie ma żadnego problemu, wolne mam, to mogę poprawić szybciutko. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie to jesteś bardzo pozytywna osoba, jesteś miły, przyjazny, gdy graliśmy razem nie usłyszałem od Ciebie jakiś wulgaryzmów, przezwisk czy czegokolwiek. Do tego myślę, że skoro byłeś już tu adminem to ogarniasz serwer, znasz regulamin i nie będzie z Tobą problemów. 

No ten GT nie wygląda dobrze, ale mam nadzieję, że go poprawisz i będziesz sporo grał. 

Jestem na Tak, okres próbny i zobaczymy czy poprawiłes GT! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ogólnie gram na serwerze wiec się wypowiem

Kulturalny Przyjazny  miły dla graczy  ogarnia regulamin 

troszkę  gt  słabe ale starasz się je poprawić 

wiec Jestem Na tak , okres próbny jak wspomniał u góry EmeS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie.

Grasz dopiero tydzień i masz strasznie słomiany zapał. Nie chce mi się nawet sprawdzać, ktore to jest podanie w tym roku. Adminów w ostatnim czasie przybyło sporo i osobiście nie sądzę żeby był potrzebny kolejny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mieliśmy okazję współpracować i spisywałeś się całkiem dobrze, lecz

Gt taka mocna średniawka +/-

Kultura +

AMXX +

Staż w grze +

Adminów jest sporo -/+

Jeśli znowu olejesz grę dla cs:go (tak było ostatnio) to nie wróżę Ci nic dobrego. Na tak, ale okres próbny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. Skoro inni admini po powrocie dostali to stanowisko, to dlaczego @Verti nie miałby szansy dostać?

Na pewno ogarnie wszystko jak należy, a GT nadrobi. Adminów niby już sporo, ale rąk do roboty nigdy nie za dużo. 

Pozdro.

Edytowane przez Kempes #
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak:

+miał tu admina

+kulturalny

+steam

Ale są też minusy:

- gt ale można poprawić

-nie wszyscy cię znają

Pozdrawiam A3ro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek
26 minut temu, cover napisał:

Jak dla mnie NIE pograj troszkę dłużej zobaczymy jakim graczem jesteś i czy sprawdziłbyś się w roli admina  

Wypowiadasz się w podaniu, a sam jako admin nie znasz regulaminu, ssy niżej, SG na BS, Pozdro.
PS. Dodam że, byłeś wtedy po stronie TT, co można sprawdzić na HLTV. :)

10020865_20190627190701_1.jpg

10082429_20190627190657_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz zapał, masz chęci, ale grasz aktywnie zaledwie tydzień. Jeśli Twoja aktywność będzie taka sama jak dotychczas to otworzę podanie za równe 7 dni i poproszę każdego admina jak i graczy o wypowiedź na ten czas zamykam temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym 

Narazie nie przekonujesz mnie do siebie ale każdemu trzeba dać szansę regulamin sobie poczytaj bo ostatnio racji nie miałeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ GT

+ Wiek 

+ Były admin

Więcej nie trzeba wymieniać, na TAK. Może być okres próbny, chociaż i tak wiem, że przejdzie go pomyślnie. ?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem za okresem próbnym

Poznaj dobrze regulamin i stosuj się do niego . Nawet gdy nie ma adminów na serwerze , regulamin to rzecz święta . Od mnie to tyle powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Verti podanko długo stało, aktywność w tamtym czasie była, skontaktuj się ze mną na priv w celu dogadania jak wyglądają Twoje chęci dalej.

Edit. Sytuacja dogadana, za parę dni podejmę decyzję.

Edit.2 odrzucam na prośbę autora.

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...