Skocz do zawartości
A3ro

Poprawki i propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak nazwa tematu mam liste rzeczy które można by poprawić lub ulepszyć:

1.PERKI:

Naprawić perk KAMELEON- chyba był już poruszany ten temat, chodzi oto że nadal podczas strzałów z ak to cały czas przeskakują modele postaci tak samo jest z m4 na ct.

Można by poprawić również perk NARZĘDZIA AHMEDA- z tym perkiem problem jest taki że działa tylko u ct podczas gdy rozbraja się bombę, dobrze by było gdyby ten perk równie dobrze działał u tt i też można by natychmiast podkładać bombę.

Dobrze by było gdyby można coś zrobić z perkiem TELEPORT- chodzi mi oto że przez ten perk często sprawia że zamiast normalnie się teleportować wbijamy się w ściany przez co nie możemy siê ruszać. Wiem że na serwerze jest opcja wpisania /odblokuj ale często można nie zdąrzyć z wpisaniem tej komendy i giniemy nie mogąc się wydostać.

2. KLASY:

Terminator- obecnie jest to klasa którą nikt nie gra od długiego czasu, jest to jedna z najgorszych klas na serwerze dlatego można by jej coś dodać albo usunąć całkowicie.

Żołnież wsparcia- jest to zataz po terminatorze druga nie grywalna klasa, dlatego można by jej coś dodać albo ją usunąć.

3. MAPY: 

Chyba już ktoś napisał temat chyba nawet @elo elo 350 o usunięciu paru map i dodaniu nowych. Według mnie na serwerze jest za dużo ratsów i dustów. Cały czas są grane te same mapy dlatego można by dodać nowe mapy a tych co jest dużo np. Rats'y i można by pozamieniać na coś nowego.

Zapraszam do wypowiedzi wszystkich graczy serwera i adminów: @cover, @this_eMeS, @Kempes #, @Lo_MoMo, @Losik @Vix33nek!, @PodajeHazloOkon, @Verti, @elo elo 350, @Maniulekk., @syjon..

Pozdrawiam A3ro :)

 

 

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Perk Kameleon został przerobiony a perki NARZĘDZIA AHMEDA & Teleport ruszę jak będę miał więcej czasu.

Jeśli mowa o klasach Terminator i Żołnierz Wsparcia jestem otwarty na propozycje jak mają wyglądać .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro mają być propozycje zmian klas to ja zacznę:

Żołnierz wsparcia:

Dawniej: klasa mająca bh i 1/12 chyba na trafienie krytyczne a broń mp5

Nowa wersja: bh zostawić, dodać mu zwiększony dmg a broń aug

Terminator- tej klasie niewiem co można by dodać by była grywalna bo te 10 dodatkowego dmg z tmp i maca oraz 2 skoki nie przekonują.

Ja w miejsce tej klasy chętnie bym zobaczył dawną klasą jaką był CICHY ZABÓJCA. Była to fajna klasa która była grywana a nie wiem dlaczego została usunięta. Starzy gracze zapewne pamiętają tą klasę ale dla nowszych przedstawie ją:

Cichy zabójca:

Bronie: m4

Umiejętności: 2x dmg w plecy, ciche kroki i 1/4 na odrodzenie 

Staty: tego już dokładnie nie pamiętam ale wiem że miał 40 kondycji i 15 hp.

Tyle z mojej strony.

@SadoS @Vix33nek! i co z tym tematem i innymi z tego działu?

@Vix33nek! i jak? :D

Pozdrawiam A3ro

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wedlug mnie broń moglaby zostać taka sama tylko zwiekszony dmg z mp5 :)

 

Edit: a z tym cichym zabojcą też jestem za tym aby znowu pojawił się na serwerze

Edytowane przez T3@M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...