Skocz do zawartości
Asia.xee

Hejcia ♡

Rekomendowane odpowiedzi

  Hejcia :serce3: Mam na imię Asia ,liczę sobie 17 surowych zim, pochodzę z Wrocławia. Uczęszczam do pierwszej klasy technikum o profilu logistycznym, nie ukrywam, nie jest to mój wymarzony zawód, zaś myślę też, że nie jest on najgorszy i jest do przeżycia ^_^ W wolnym czasie czytam książki kryminalne -  kryminały są całym moim życiem,uwielbiam śpiewać, tańczyć oraz  gotować - często spotykam się ze stwierdzeniem, że kobieta lubiąca gotować jest ideałem, dlatego też myślę, że warto się tym pochwalić, chociażby w formie żartu. Lubię też motoryzację - to chyba u mnie rodzinne -, wszelkie auta oraz motocykle są dla mnie bardzo fascynujące i myślę, że w przyszłości można się obawiać o bezpieczeństwo na drodze, gdyż w momencie zdania przeze mnie prawa jazdy, na drodze pojawi się jeden pirat drogowy więcej, ale spokojnie, dam znać w momencie, w którym czas będzie się ewakuować! :DNa ogół jestem osobą otwartą na nowe znajomości, choć też nie zawsze, zależy to wszak od mojego samopoczucia. Nie lubię osób, które są natrętne, zbyt ciekawskie, obłudne i konfliktowe. :default_blush: Z reguły staram się do wszystkich podchodzić identycznie - przyjaźnie -, zawsze pierwsza wyciągam rękę, lecz niekiedy nie wychodzę na tym pozytywnie. Czasami zauważyć można, że jestem zbyt szczera, zawsze mówię to co chcę powiedzieć, nie owijam w bawełnę, jeżeli coś mi się nie podoba, mówię to od razu, nie lubię udawać. Jestem osóbką bezkonfliktową wbrew pozorom, choć jeżeli już wyniknie jakieś niepotrzebne spięcie między mną, a osobą trzecią to staram się je jak najszybciej wyjaśnić i załagodzić w każdy możliwy sposób. Wolę porozmawiać niż bez sensu ciągnąć kłótnię. Nie lubię rywalizacji. Nie uznaję zasady ''oko za oko, ząb za ząb'', staram się ustępować innym chociaż czasem nerwy wygrywają.Posiadam dziwne poczucie humoru i ogromny dystans do siebie jak i ogólnie do świata. Lubię pomagać innym ludziom, kocham słuchać dobrej muzyki , a w wolnym chwilach grywam w CS'a przesiadując na różnych serwerach, gdzie poznaję masę nowych ludzi i kręcę z nimi dobre śmieszki.Często uważam, że nie pasuję do tych czasów, ponieważ nie jestem typem osoby lubiącej imprezy i nie kręci mnie taki tryb życia jaki prowadzi większa część dzisiejszego społeczeństwa. Mam nadzieję, że ludki są tutaj przyjaźni pomocni oraz, że bez problemu zaklimatyzuję się tutaj. Pozdrawiam serdecznie. :default_buziaczek:

Edytowane przez Asia.xee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hejo. Widziałam Cię dziś na najlepszym serwerze tutaj, jakim jest oczywiście ODD2, dobry wybór. ? Miłego grania.:)

ps. słabe zachowanie z Twojej strony z tą kopią przywitania, ale i tak wpadaj na DD2. 

Edytowane przez Gunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cześć, mimo wszystko lipne zachowanie, ale cóż :p

Ps. Jak wbijesz na 400, to wiedz, że @A3ro to bot i eiss :keepo:

Edytowane przez elo elo 350
Kappa nie działa :v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hola, hola, hola, proszę moje przywitanie w świętym spokoju zostawić, bardzo brzydkie zachowanie z Twojej strony!!:dom-emotikon-ruchomy-obrazek-0008: Twoje przywitanie powinno być wizytówką Twojej osoby, a nie mojej. Jeszcze kropka w kropkę to samo napisane i perfidnie usunięte tylko informacje o kanale na yt. :hihi:

No, ale cóż, witaj :palka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...