Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Egzekutor
Wiek: 18+ 
Doświadczenie (w byciu adminem):  Tak, kilka lat. Nie pamiętam ile ponieważ było to kila lat temu.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie: Steam od 2011
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty:  Chcę pomóc.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2h
Kontakt: Steam
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Egzekutor/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem jak, ale kompletnie ciebie nie kojarzę mimo dość sporej aktywności patrząc na gt. Musisz wyjątkowo nie rzucać się w oczy, bo spamiętałbym nawet zwykłe dawanie info, a tu kompletnie pustka.

Nie podałeś sida, wiec przypomnieć też nie ma jak, a może być mina typu odpaleniec/aktywny i inne duperele, więc póki nie pojawi się SID, jestem na nie.

Sry.

//edit

Oświeciło mnie, który gość ty jesteś :D

Wszystko jest w porządku. Zachowanie okey, steam znaleziony, tylko z tym amx'em przesadziłeś, ale to tylko suchy tekst.

Odzywaj się częściej i będzie git.

 

Jestem na tak.

Edytowane przez Cocona_!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


cześć

Nick egzekutor kojarzę

-ale nie przypominam sobie twojego głosu

-konto otworzyłeś pod podanko

każda  pomoc jest potrzebna :hi:

jak dla mnie za wcześnie  daj się poznać gracza

NEUTRAL

POZDRAWIAM

 

 

Edytowane przez ARNOLD KOPYTO
Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria: - Wchodzenie raz dziennie na forum;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+/- Ja osobiście kojarzę gracza a także mogę powiedzieć ze udziela się na mikro w sumie tylko w sprawie info ale jednak.

+/- Jedna rzecz co mi nie pasuje... Jak na Ciebie @Egzekutor1 to dość mało info podałeś. Np. Wiek 18+ szkoda tylko ze nie podałeś prawdziwego wieku sadzać po glosie masz 20-scia kilka lat 

Na plus jest to napewno ze GT jest wporzadku a w dodatku steam. 

+/- Nie będę się czepiać tego ze mało Cie znają... Bo sam nie lubię zbytnio wchodzić komuś w dupkę i Cie rozumiem.

Podsumowanie +/- 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Shock_Therapy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja z nim grywam , widze , mikro mysle , ze moze dokupic jesli nie ma , duzo ludzi urlopuje a ja prace mam niekorzystna wiec patrzac na GT mysle , ze moze sie przydac. 

moje skromne TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


GT +
GODZINY +
STEAM+
Trochę mało Cie słychać na serwie :D Często widać ale mało słychać :D
Ale z tego co kojarzę to nie było problemów z Tobą nigdy , zachowanie OK i ogarnia grę.
Na przyszłość więcej gadki na mic ! zawsze to można poudawać TP xD

Jestem jak najbardziej za okresem próbnym. Na TAK.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko oprócz mikro się zgadza - GT, godziny i steam. Faktycznie chyba nigdy jeszcze Cię nie słyszałem na mikro, ale to idzie ogarnąć. Jestem na tak, ale ze wskazaniem okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też okres próbny polecam.

Jak dla mnie amx trochę przesada

Mikro też na - 

Na minus też brak zgłoszeń na u@.

Na + to że nie ma na ciebie zgłoszeń za bardzo nie afczysz i na spect nie siedzisz i to tyle...

Wyrobisz się jak gó**o w betoniarce albo @~Czarna~ cię skasuje. Pozdrawiam z dołu tabeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja chyba ze dwa razy widziałam Cię na serwerze, ale widzę po GT, że grasz praktycznie codziennie, więc najwidoczniej nie gramy w tym samym czasie... Także do aktywności nie mogę się przyczepić, a to przecież jest najważniejsze, byś jako admin wykazywał aktywność na danym serwerze. Wiek masz dobry, więc raczej powinieneś byś już choć trochę ogarniętym człowiekiem, także to też na plus. No i ogólnie to jak się tak dobrze znasz na AMXX, to nic tylko Cię brać... Z czasem wszystko wychodzi. :) Ja zawsze podkreślam, że szansa należy się każdemu, a jak się nie będziesz sprawdzał, to najwyżej 'wypad', no i to tyle. Pozdrawiam i powodzenia. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...