Skocz do zawartości
Clueey

Wywiad z Tocti

Rekomendowane odpowiedzi

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png

wywiad.png.36f8a0b7df002ef9bd3311243be9fb52.png

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png

Witajcie! W dzisiejszym wywiadzie chciałabym przybliżyć Wam wizerunek chłopaka, którego staż na Multi-Headzie wynosi 6 lat
Co skłoniło go do powrotu po tylu latach? Dowiedziecie się właśnie tutaj! Zapraszam do czytania!

Clueey - redaktor
Tocti - respondent

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png

Cześć! Bardzo mi miło, że zgodziłeś się udzielić mi wywiadu. Na dobry początek powiedz parę słów o sobie.

Witam serdecznie. Mi również jest miło, że zaprosiłaś mnie do tego wywiadu. Hmm.. kilka słów o sobie to będzie ciężkie, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam na imię Jacek, pochodzę z wielkopolski, dokładniej z Kębłowa, mam 21 wiosen na karku. Jestem osobą, z którą można pogadać na wszystkie tematy. 

Święta prawda, można z Tobą pogadać o wszystkim, nieraz się o tym przekonałam. Wspomniałeś, że masz 21 lat, pracujesz gdzieś czy może uczęszczasz na jakieś studia lub do liceum?

Nie, nigdzie już nie uczęszczam. Skończyłem szkołę zawodową jako mechanik pojazdów samochodowych, a zaraz potem zacząłem pracę jako monter okuć i pakowacz w norweskiej firmie produkującej okna.

Ooo, no nie powiem, całkiem ciekawie. Może powiedz Nam coś o swoim mieście, czy jest tam coś co warto zobaczyć?

Miejscowość, w której pomieszkuję nie jest zbyt duża, mimo to warto obejrzeć dwa kościoły, które się tutaj znajdują, jeden z nich ma ponad 100 lat, jest z drewna, ładny zabytek.

Będąc gdzieś w okolicy na pewno tam zajrzę! Chciałbyś przeprowadzić się kiedyś do innego miasta?

Tak, myślę o tym już od dłuższego czasu. Po zakupie nowego auta planuję przeprowadzkę do Poznania.

Poznań.. byłam tam raz w życiu, piękne miasto. Czym się interesujesz, Jacku?

Interesuję się motoryzacją, muzyką i grami.

To tak jak ja! W jaki sposób spędzasz czas wolny?

Swój wolny czas głównie poświęcam na siłownię, gram też na komputerze - najczęściej w CS:GO i Grid 2. Lubię też pomagać w domu. Czasami odpalę też live na Twitchu.

Czyli w sumie raz jesteś aktywny, a raz leniwy, haha. :D Pytanie trochę z innej beczki - gdzie widzisz siebie za 10/15 lat? Masz już jakieś przyszłościowe plany czy raczej wolisz póki co o tym nie myśleć? 

Jakieś plany tam mniej więcej mam. Za 10/15 lat, a nawet i mniej widzę siebie u boku kochającej żony z czwórką dzieci, zarabiając dużo polskich złotych! :D

Życzę powodzenia w realizacji tych planów! Jakiej muzyki słuchasz? Jeśli chcesz możesz też pokazać Nam swój ulubiony utwór.

Wszystko co mi wpadnie w ucho, słucham głównie electro house, progressive house i trap. Mój ulubiony utwór to:

 

 

Ja osobiście nie przepadam za taką muzyką. Odchodząc z lekka od życia realnego przejdźmy do wirtualnego, Twój staż na Multi-Headzie wynosi 6 lat, pochwal się jak właściwie tutaj trafiłeś?

Na tą sieć trafiłem całkiem przypadkiem. Swego czasu grałem na jednym z Waszych serwerów 1.6 - bodajże COD 45k. Pomyślałem, że fajnie byłoby stworzyć swój własny serwer, no i stworzyłem - COD MOD 501LVL. Zarejestrowałem się na forum w 2013 roku, chciałem dołączyć do Was z serwerem, ale koniec końców nie pamiętam czy został on przyjęty.

Trudno pamiętać skoro było to tyle lat temu. Poznałeś tu może kogoś z kim rozmawiasz po dziś dzień?

Myślę, że raczej nie, wszystkie kontakty jakoś po czasie się urwały.

Hmm, no ok. Może teraz po powrocie z kimś się zaprzyjaźnisz. Tym bardziej po takim wywiadzie. :D Powiedz w takim razie skąd pomysł na nick Tocti? 

Pomysł na mój nick zrodził się z tego, że moja pierwsza ksywka artystyczna - DJ Wajsek - nie pasowała do mnie i tak pomyślałem o DJ Taito i piłkarzu Fernando Totti, właśnie z nazwiska Totti zamieniłem literkę ,,t" na ,,c", w taki sposób powstała moja druga aż do teraz używana ksywka, a zarazem nick w sieci.

O, kurczę, bardzo fajnie. Planujesz może w przyszłości być kimś więcej na forum, np. adminem jakiegoś serwera?

W sumie póki co o tym nie myślę, kiedyś starałem się o admina na wcześniej wspomnianym COD 45k, ale teraz nie wiem czy znalazłbym na to czas.

Rozumiem. Teraz coś co bardzo mnie ciekawi - co skłoniło Cię do powrotu na sieć po tylu latach?

Przeglądając z nudów zakładki w przeglądarce zauważyłem Waszą sieć, postanowiłem wejść i zobaczyć czy moje konto jeszcze w ogóle istnieje, no i w taki oto sposób wróciłem. :D 

Czy Twoim zdaniem forum wygląda lepiej niż te parę lat temu?

O rety, za bardzo nie pamiętam jak to kiedyś wyglądało, ale wydaje mi się, że jest lepiej, na pewno bardziej rozwinięte.

To na pewno. Wracając znowu do Twojej osoby. Jakich ludzi cenisz sobie w swoim życiu, a jakich omijasz szerokim łukiem?

Cenię sobie osoby szczere, prawdziwe, niosące pomoc, a unikam ludzi fałszywych, zakłamanych i egoistycznych, za przeproszeniem debili.

Mam bardzo podobnie. Podejmując jakiekolwiek decyzje kierujesz się sercem czy raczej rozsądkiem? Przy okazji powiedz co lub kto odgrywa najważniejszą rolę w Twoim życiu?

Zależy to od sytuacji. Aktualnie najważniejszą rolę odgrywa rodzina.

Racja. Posiadasz jakieś motto życiowe, którym chciałbyś się z Nami podzielić?

Tak, posiadam, mianowicie: gdy się urodziłem szatan powiedział ,,o kur*a konkurencja". :D

Hahaha, to ładnie. :D Nasz wywiad właśnie dobiegł końca, chciałbyś kogoś pozdrowić? 

Dziękuję bardzo jeszcze raz za wywiad, było bardzo miło i przyjemnie. Chciałbym pozdrowić Ciebie oraz wszystkich użytkowników tej sieci.

Dzięki za pozdrowienia i za poświęcony czas, trzymaj się!

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, femarix napisał:

Fajne mam pytanie kto to jest ? Tocti

Czytając wywiad dowiesz się kim był, w 2013 roku chciał dołączyć tutaj z serwerem, był również prawdopodobnie adminem na którymś z COD'ów.:avix_pikapika:Odzywał się dziś na SB, a z racji jego dużego stażu i mojej ciekawości co do tego co podkusiło go, że tu powrócił nie mogłam przejść obojętnie.:default_blush:

Edytowane przez Clueey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fajny wywiad , ale kiedys probowac dolaczyc sie ze swoim serwerem majac 15 lat to juz wyczyn, ledwo zaczynajac grac , a serwer na karku :D milego grania i wiecej takich wywiadow z KAZDYM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie to w porządku wywiad, zadałaś sporo pytań krótkich, w wyniku czego wywiad wyszedł jak dla mnie taki w sam raz. Ale z tym adminem, to nie wiadomo czy nim był, bo napisał, że się starał o admina. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...