Jump to content
No Pr0blem

odrzucone Moderator No Pr0blem

Recommended Posts

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy

-Minimum 400 sensownych postów

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie

Wszystko wyżej wymienione spełniam. 

Imię:dawid
Czas spędzony na forum: 7d 4h 58m 29s
Doświadczenie w moderowaniu: jakieś jest :)
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie miałem okazji 
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: nie
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: jestem co chwilę, jeśli nie na telefonie to na laptopie
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Jestem osobą, która umie się zachować w danej sytuacji, bez problemu dogaduje się z innymi członkami ekipy. Jestem pomocny. Myślę, że dodatkowe ręce do pracy się przydadzą  :)

Pozdrawiam

Edited by No Pr0blem

Kolego z UBT, na NIE, podanie pisane na kolanie, nie przekonało mnie ani tyci tyci nic, a nic. Żadnych sensownych wypowiedzi, żadnych ciekawych słów do czytania, takie trochę blabla. Jeszcze raz - nie przekonałeś mnie tym podaniem myślę, że stać Cię na więcej.

Powodzonka. 

jestem neutralny wobec twojej kandydatury. Z jednej strony jestes aktywny na forum, masz juz jakąś rangę czyli wiesz co z czym sie je ale z drugiej zas strony podanie troszke na wyjebce no i przed chwilą dostałeś warna XDD

Edited by Master

Podanie napisane "troszkę" na odpierdziel przez co raczej jest mało przekonywujące - przynajmniej dla mnie, co idzie na pewno na Twój minus, aczkolwiek biorąc pod uwagę inne aspekty, które idą na Twój plus (słowem wyjaśnienia: staż, posty etc. - w skrócie spełnione wymagania), myślę, że mógłbyś się nadać na tą posadę i więcej rzeczy przemawia "za" niżeli "przeciw". Doświadczenia jako takiego nie masz jak twierdzisz, ale każdy od czegoś zaczynał i miejmy nadzieję, że sobie poradzisz! :) (No i jeszcze jeden minusik tak jak kolega napisał u góry, że wyłapałeś warna przed chwilą)

Fakt - do podania się nie przyłożyłeś. Natomiast jesteś aktywny i  pomocny na forum. Jak dla mnie to, że posiadasz rangę Opiekuna UBT nie powinno Cię skreślać w rekrutacji. Jest was dwóch, także myślę, ze dział UBT nie będzie zaniedbany w skutek Twojego awansu. Jeśli faktycznie znajdziesz czas na pogodzenie ze sobą tych obowiązków to ode mnie masz tak! :)

Pozdrawiam. 

Edited by Max Bugs

Długo się zastanawiałem nad tym podaniem. W tej rekrutacji niestety nie widzę Cię w roli moderatora forum. Podanie w ogóle mnie nie przekonało, myślę, że na ten moment  powinieneś skupić się na swoich aktualnych rangach. 

Nie wiem jak było z tymi głosami, bo sam przyznaj,  że mam prawo mieć pewne podejrzenia co do "próśb" o głosy, bo nagle czytam wypowiedzi osób, których w ogóle nie znam, osób, które wypowiadają się jedynie w swoim dziale.  Nie będę też wspominał o tym co pisałeś mi na PW, ale w następnej rekrutacji nie rób tego po prostu, gdyż jest to  aż niesmaczne. Potrzebuję osoby, którą będę mógł obdarzyć zaufaniem. Doceniam Twoją pracę w ubt, ale niestety na ten moment jestem zmuszony odrzucić podanie. Pracuj dalej, pokazuj się z jak najlepszej strony, wyciągnij wnioski i wróć silniejszy!

Wszystkiego dobrego :) 

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...