Skocz do zawartości
No Pr0blem

 odrzucone Moderator No Pr0blem

Rekomendowane odpowiedzi

 

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy

-Minimum 400 sensownych postów

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie

Wszystko wyżej wymienione spełniam. 

 

Imię:dawid
Wiek:21
Czas spędzony na forum: 7d 4h 58m 29s
Doświadczenie w moderowaniu: jakieś jest :)
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie miałem okazji 
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: nie
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: jestem co chwilę, jeśli nie na telefonie to na laptopie
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Jestem osobą, która umie się zachować w danej sytuacji, bez problemu dogaduje się z innymi członkami ekipy. Jestem pomocny. Myślę, że dodatkowe ręce do pracy się przydadzą  :)

Pozdrawiam

Edytowane przez No Pr0blem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie. Masz ubt zajmij sie tym. W podaniu walisz literówki ?✌️ uważam, ze modow mamy wiec poczekai troche bo bez sensu zabierać innym robotę. Nadalbys sie pewnie bo nic trudnego ale poki co oni sa ok. Chwilowo na nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego z UBT, na NIE, podanie pisane na kolanie, nie przekonało mnie ani tyci tyci nic, a nic. Żadnych sensownych wypowiedzi, żadnych ciekawych słów do czytania, takie trochę blabla. Jeszcze raz - nie przekonałeś mnie tym podaniem myślę, że stać Cię na więcej.

Powodzonka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie również podanie nie przekonało, poszedłeś na łatwiznę, jako Opiekun UBT, powinieneś się bardziej wykazać. Jednak z dotychczasowych podań, twoja kandydatura, jest najpoważniejsza, jestem skłonny ci dać tak, ze względu na brak, zainteresowania funkcją moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem neutralny wobec twojej kandydatury. Z jednej strony jestes aktywny na forum, masz juz jakąś rangę czyli wiesz co z czym sie je ale z drugiej zas strony podanie troszke na wyjebce no i przed chwilą dostałeś warna XDD

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie napisane "troszkę" na odpierdziel przez co raczej jest mało przekonywujące - przynajmniej dla mnie, co idzie na pewno na Twój minus, aczkolwiek biorąc pod uwagę inne aspekty, które idą na Twój plus (słowem wyjaśnienia: staż, posty etc. - w skrócie spełnione wymagania), myślę, że mógłbyś się nadać na tą posadę i więcej rzeczy przemawia "za" niżeli "przeciw". Doświadczenia jako takiego nie masz jak twierdzisz, ale każdy od czegoś zaczynał i miejmy nadzieję, że sobie poradzisz! :) (No i jeszcze jeden minusik tak jak kolega napisał u góry, że wyłapałeś warna przed chwilą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fakt - do podania się nie przyłożyłeś. Natomiast jesteś aktywny i  pomocny na forum. Jak dla mnie to, że posiadasz rangę Opiekuna UBT nie powinno Cię skreślać w rekrutacji. Jest was dwóch, także myślę, ze dział UBT nie będzie zaniedbany w skutek Twojego awansu. Jeśli faktycznie znajdziesz czas na pogodzenie ze sobą tych obowiązków to ode mnie masz tak! :)

Pozdrawiam. 

Edytowane przez Max Bugs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Długo się zastanawiałem nad tym podaniem. W tej rekrutacji niestety nie widzę Cię w roli moderatora forum. Podanie w ogóle mnie nie przekonało, myślę, że na ten moment  powinieneś skupić się na swoich aktualnych rangach. 

Nie wiem jak było z tymi głosami, bo sam przyznaj,  że mam prawo mieć pewne podejrzenia co do "próśb" o głosy, bo nagle czytam wypowiedzi osób, których w ogóle nie znam, osób, które wypowiadają się jedynie w swoim dziale.  Nie będę też wspominał o tym co pisałeś mi na PW, ale w następnej rekrutacji nie rób tego po prostu, gdyż jest to  aż niesmaczne. Potrzebuję osoby, którą będę mógł obdarzyć zaufaniem. Doceniam Twoją pracę w ubt, ale niestety na ten moment jestem zmuszony odrzucić podanie. Pracuj dalej, pokazuj się z jak najlepszej strony, wyciągnij wnioski i wróć silniejszy!

Wszystkiego dobrego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...