Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli była by możliwość poprawić tę klasę to było by dobrze ponieważ mam 100lvl i może 2 razy udało mi się wysadzić kogoś z He.

To 1/3 to tak słabo wchodzi i jak każda prawie premka powinien mieć chociaż ten jeden dodatkowy skok co chyba by nie zaszkodziło ;)

Edytowane przez JasonStatham

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, po co shoterowi granat 1/2 albo 1/1, skoro shoter polega na ak-47 i apteczkach, he to tylko dodatek. To tak samo jak na kapitanie zrobić 1/1 he. I tak to za często siada. Co do 1 dodatkowego skoku, na tak, i czołgowi 1 usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast kombinować coś z granatem czy skokiem przywrócić mu starą apteczkę  stawianą  a nie robić prawie identycze premki . Jaki jest sens robić to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem shoter jest op na ten moment. Jak juz chcecie cos zmieniac to wybrac dwa skoki albo bh. Oba nie maja prawa bytu imo. 

Edytowane przez ariadrin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@klqs Co z tematem? 

I zobacz też resztę propozycji w tym dziale.

Opiekunem wpisanym jest @Bezzi więc jego oznaczam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co ja tu mam zrobić? Bez decyzyji opiekuna/wyżej ja nic nie mgoe zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widząc opinnie graczy jak i adminów, jest dobrze jak jest. Jak jest dobre to nie ma sensu psuć. Co do reszty tych propozycji apteczek i skoków. To niech wypowie się więcej graczy. Parę dni i zobaczymy czy chcecie takich zmian. Osoby wyżej które się już wypowiedziały, mogą to zrobić jeszcze raz. Temat zostawiam otwarty na propozycję wyżej wymienione. Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swojego głosu nie zmienię. Shoter jest dobry taki jaki jest, klasa jest silna i nie trzeba nic zmieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...