Skocz do zawartości
Clueey

 zaakceptowane [REDAKTOR] Clueey

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
  ◉ Mam na imię Aleksandra. 

Wiek:
  ◉ Mam 17 lat, niebawem 18.

Staż na forum:
  ◉ Na forum jestem dokładnie od 28 marca br., czyli niedługo stuknie 8 miesięcy mojego stażu tutaj.

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:
  ◉ Bycie redaktorką nie jest mi obce, ową funkcję pełniłam wiele razy na forach, na których przebywałam. Nie było na mnie żadnych skarg co wskazuje na to, że wykonywałam swoją pracę rzetelnie i sumienne. Swego czasu pisałam również artykuły do gazet oraz chciałam wydać swoją książkę, jednakże niestety na chęciach się skończyło, przerzuciłam się na tworzenie opowiadań. Pisanie jest dla mnie czystą przyjemnością. 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]:
  ◉ Myślę, że tutaj z czystym sercem mogę przypisać sobie 9/10, wiadomo, że każdemu niekiedy zdarzy się strzelić tzw. ,,byka".

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej:
  ◉ W sumie ciężko jest mi to określić, czasem mam tego czasu wolnego więcej, czasem mniej, teraz staram się poświęcać na forum każdą wolną chwilę tak jak na początku. Powiedzmy, że około 4-5h dziennie. 

Napisz coś o sobie:
  ◉ Mam na imię Aleksandra, choć wolę jak mówi się do mnie po prostu Ola. Mam 17 lat, w styczniu 18. Mieszkam w Czarnej Wodzie - małym miasteczku położonym na północy naszego pięknego kraju, w województwie pomorskim, nieopodal Gdańska. Uczęszczam do drugiej klasy technikum o profilu logistycznym. Od najmłodszych lat kręci mnie muzyka, fotografia oraz przyroda, w późniejszym czasie do wcześniej wymienionych zainteresowań doszły również: motoryzacja, psychologia i sport. Jestem dobrą, drobną istotką, w której jest mnóstwo energii i zapału do życia. Codziennie na mojej twarzy można dostrzec najszczerszy uśmiech. Moja dosyć ciekawa osobowość pozwala mi ubarwiać życie, które czasami traci swój sens, lecz to tylko kilka ulotnych chwil. Jestem osobą niezależną. Staram się zwalczać wszelkie przeszkody stające mi na drodze do obranego celu. Z chęcią pomagam innym, tym, którzy potrzebują wsparcia i pomocy. W miarę dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu oraz pocieszyć, jestem wyrozumiałą i opiekuńczą dziewczyną. Często przejawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Staram się w jak najwyższym stopniu optymistycznie zerkać na świat, jednakże nie zawsze maluje się on w jasnych, ciepłych barwach. Jak każdy człowiek posiadam chwile smutku i bezradności. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę jednak niekiedy brakuje mi silnej woli. Lubię stawiać na swoim. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się je wykonać wręcz idealnie. Jestem tolerancyjna i lojalna wobec wszystkich osób, zarówno znanych jak i mi obcych. Moje motto: "Pracuj ciężko i mierz wysoko". Za tym, by przyjąć mnie na stanowisko redaktorki przemawia to, że jestem doświadczoną osobą, myślę, że można mi zaufać. Jestem komunikatywna - co chyba widać -, więc z wielką przyjemnością będę przeprowadzała wywiady. Ponadto piszę różnorakie opowiadania, w tym kolejną część tego, które możecie zobaczyć w punkcie "Przykładowy wywiad". Uwielbiam pisać, jest to dla mnie pewnego rodzaju odskocznia. Jak już można się domyślić chciałabym pomóc w rozwoju redakcji i dodać coś całkiem nowego, świeżego od siebie, ale póki co niech pozostanie to wielką tajemnicą. Chciałabym podać pomocną dłoń obecnym redaktorom - Guni i Bartkowi i odciążyć ich troszkę - rąk do pomocy nigdy za wiele! Myślę, że podołam temu "wyzwaniu".

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):


Kryteria:
- minimum 100 sensownych postów na forum ( + ) 
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci ( + ) 
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego ( + ) 
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki ( + ) 
- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum ( + ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty lubisz pisać, a ja lubię czytać, nie wyobrażam sobie żeby Bartek miał Cię nie przyjąć do naszego grona, Olu. :) Myślę, że Twoje opowieści nie raz będą na szczycie popularności wśród użytkowników forum. Ja jestem jak najbardziej na tak, samo to podanie, te napisanie o sobie, coś pięknego. No i na pewno wprowadzisz coś nowego, tego nawet jakbyś o tym nie wspomniała, byłabym pewna. Pozdrawiam ?

Edytowane przez Gunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak. Osoba aktywna jak i pomocna. Widać, że ma doświadczenie w tym co robi. Podanie napisane estetycznie. Twórczość jest oryginalna i dobrze się ją czyta. Nic dodać nic ująć, tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Staż jest dobry, tylko szkoda, że z tym stażem nie szła aktywność.

Wymagania spełniasz, podanie przejrzyste oraz przyjemne dla osoby czytającej.

Chęci współpracy oraz działania w redakcji są.

Tak, życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

Podanie napisane sensownie tak samo jak twoje tematy w redakcji. 

Nie ma się do czego przyczepić tutaj, więc życzę powodzenia i nie strać tego zapału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Świetnie napisane podanie! :) nie będę się zbytnio rozpisywał, takich ludzi potrzebujemy w redakcji. Nie znikaj mam tylko zbyt często. Witamy w redkacji! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...