Skocz do zawartości
PYSKACZ

 odrzucone Porządny admin PYSKATY !

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:P.Y.S.K.A.T.Y MLW
Wiek:21
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem na jednej serwerowni pare lat temu i mnie bardzo chwalili 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): tak dobre 5 ale słabe 8
Staż w CS-sie: już pykło z dobre 9 latek
Steam / NonSteam:  Steam
Dlaczego Ty:Ponieważ jestem porządnym graczem na tym serwerze każdy kto grał wiecej niż raz ze mną to mnie zna  a tak szczególnie to chciałbym likwidować graczy używających tak zwanych "chaty"-czytaj czity   i szczególną uwagę bym kład na kulturę na serwerze bo nie powiem jest kilka graczy którym  trzeba skrócić język :):)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:z dobrą 1h
Kontakt: nr.tel 660387074 dla dziewczyn  a tak to to steam lub pv na serwie
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/P.Y.S.K.A.T.Y (MLW)/80.72.43.106:27027/  Miłego weekendu wszystkim pozdrawia Pyskaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 podszkolić musisz swoją kulturę na serwerze zanim kogoś zaczniesz likwidować bo tak szybko możesz sam zostać zlikwidowany jak ten ktoś :p

Po 2 dam Ci tak mimo, ze jest wielu adminow już ale Czarna robi kolekcję pokemonow więc nadasz się. 

Po 3 obyś wyrabial godziny porzadny graczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z racji tego, że gram pare dni na serwerze to się wypowiem:

 Jestem neutralny

+gt

+używa mikrofonu

+doświadczenie

-amxx

-widzę, że nie jesteś lubiany

Pozdrawiam A3ro (^_^)

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

jest kilka graczy którym  trzeba skrócić język

I jednym z nich jesteś Ty, oczywiście jestem na NIE i zawsze będę na NIE, za dużo nawywijałeś. Dalej zdarza Ci się obrażać graczy co potwierdzi @ARNOLD KOPYTO

Cytat

ale Czarna robi kolekcję pokemonow więc nadasz się

Miałem napisać coś niemiłego bo właśnie zostałem pokemonem, ale ch*j  z tym. Lepiej być pokemonem na DD2 niż czarodziejką z księżyca w UBT ;)

Edytowane przez PampasowieC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowiek nie zmienia się ot tak, więc dlaczego mielibyśmy uznać, że coś się w tej kwestii zmieniło? Zachowania nie zmieniłeś, problemy które w poprzednim podaniu ci wytknięto nadal są aktualne. Ty masz tak głęboko zakorzenione złe nawyki, że prawdopodobnie nigdy tego admina tutaj nie dostaniesz. No chyba, że zmienią standardy, w co wątpię.

Nie pokazałeś, że ci zależy, więc jestem na nie.

*Pika*  *Pika* ><

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie może Twoje zachowanie poprawiło się trochę w obecności adminów ale nadal kultura jest na niskim poziomie.

Admin powinien świecić przykładem o ile mi zdarzy się od czasu do czasu rzucić mięsem to już obrażanie innych graczy tak jak to jest w Twoim przypadku nie wchodzi w grę.

Myślę że danej szansy niestety na poprawę nie wykorzystałeś, a kolejne podania bez znacznej widocznej i długotrwałej poprawy oraz pozwoleniu któregoś z opiekunów  powinny być zamykane jako SPAM.

@~Czarna~ :czarna::88a67b6cc4c7::beac7fad8169:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra... po dłuższych przemyśleniach muszę ponownie odrzucić. Poprawa zachowania ewidentnie na pokaz i zaraz po podaniu było widać na serwerze, że w dalszym ciągu nie panujesz nad nerwami i obrażaniem graczy. Oboje wiemy o jaką sytuację chodzi. Jeśli Ci na prawdę zależy na tej randze poprawić się będziesz musiał sam od siebie a nie pod podanie bo to nie na tym polega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...