Jump to content
Gunia

#250 - Pytanie Dnia.

Recommended Posts

Zależy, w czym sławną. Plusy, to hajs, fame, dziewczyny itd a minusy, paparazzi (czy jak to się pisze) nie daliby spokoju, jak się znudzisz, to ludzie szybko zapomną. Dużo do wymieniania ale mi się nie chce :D

 

Link to comment
Share on other sites


Raczej nie. Wiadomo, że wtedy były by pieniądze i to nie małe, ale nie miałbym czasu dla siebie ani rodziny, chodzili by za mną paparazzi. Jednym słowem nie miałbym spokojnego życia.

Link to comment
Share on other sites


A ja powiem tak szczerze, że chciałabym być sławna, ale może jest to spowodowane tym, że jakąś ,,małą sławę" już mam. :D Moim zdaniem fajnie jest być osobą rozpoznawalną, choć faktycznie bywa to czasami uciążliwe. Plusy to dużo pieniążków, a minusy paparazzi, którzy na każdym kroku Cię obserwują. ;)

Link to comment
Share on other sites


Chciałbym być sławny ale nie tak, jak celebryci. Mógłbym być  sławny z tego co robie. Planuje w przyszłości otworzyć firmę w Polsce i chciałbym  - wykonując dobrze zlecenia itd., zasłużyć sobie na sławę. Wtedy zdobywanie zleceń było by dużo prostsze :P A z minusów tego rodzaju sławy to pewnie to, ze masa ukrywających się telefonów i propozycje realiazcji projektów za śmieszne stawki ;p

Link to comment
Share on other sites


W przyszłości nie chciałbym zostać sławną osobowością, ponieważ taki człowiek nie ma spokojnego życia. Sławni ludzie są prześladowani przez paparazzi, którzy chcą zniszczyć im życie. Jeżdżą na koncerty gdzie wiele osób krzyczy na jego widok, a przez to musi mieć ochroniarza. Przez swoją sławę i pieniądze, niektórzy mogą go znienawidzić. Przez swoje miliony pieniędzy może zostać okradziony lub porwany do okupu. Tak więc raczej nie chcę być sławną osobą.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...