Skocz do zawartości
Gunia

Wywiad z byłym członkiem UBT.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Tym razem może przypadkiem, a może nie, pod celownik z pociskiem "WYWIAD" wpadł były członek UBT - Squb.

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem!

cooltext342107797935655.png.a772fc09193a6e63e065abe020f68e92.png

Witaj! Dziękuję, że zgodziłeś się udzielić wywiadu, by inni użytkownicy czegoś się o Tobie dowiedzieli. Na samym początku napisz proszę jak masz na imię, ile masz lat i skąd jesteś? 

Generalnie rzecz ujmując mam na imię Piotr. Mam za sobą osiemnaście wiosen i jestem w drodze po kolejną, pochodzę z małej miejscowości obok Kozienic - tu też uczęszczam do szkoły.

Ładne imię, Piotrze. O, to młody chłopak z Ciebie jest. A do jakiej szkoły uczęszczasz jeśli można wiedzieć?

Uczę się w technikum na profilu technik mechanik metali. Gdyż jak wiadomo nieopodal Kozienic znajduje się elektrownia. 

Czy to takie wiadome, to nie sądzę, więc dobrze, iż wspomniałeś o tym. Jakie masz plany po skończeniu szkoły?  

Na chwilę obecną jeszcze nie wiem dokładnie, ale mam w planach wyjazd z kraju. Pozostanie w Polsce zostaje obecnie gdzieś na uboczu. Będę starał się znaleźć pracę w kierunku, w którym się uczę.

Uu, no proszę, odważnie. A jeśli tak rzeczywiście się stanie i Twoje plany co do wyjazdu wypalą, to gdzie wyjedziesz? Oczywiście, to jest najrozsądniejsze co mógłbyś zrobić, aczkolwiek... Przypuśćmy, że nie będziesz mógł znaleźć pracy w swoim zawodzie, to gdzie byś siebie widział poza tym?

Jeżeli nie znajdzie się jakaś "robótka" dla mojej osoby to również mogę zacząć szukać jakiejś w branży informatycznej, gdyż nauka na moim kierunku daje mi możliwość nauczenia się programowania i innych tego typu rzeczy, a więc na całkiem "straconej" pozycji raczej nie zostanę. Bynajmniej taką mam nadzieję. 

O, kolejny młody człowiek byłby związany z informatyką. Fajnie, że Twój kierunek, daje Ci takie możliwości. Nie odpowiedziałeś na pytanie związane z możliwym wyjazdem za granicę, a więc ponawiam je, gdzieś byś się kierował, jeśli byłbyś gotowy się spakować i wyjechać? 

W tej chwili ciężko mi to stwierdzić, ale pewnie gdzieś bliżej oceanu - Hiszpania, Portugalia. Być może Norwegia - kto wie? Czas pokaże czy podtrzymam te plany. 

Dokładnie. Na razie jeszcze się uczysz, więc przyjdzie jeszcze czas na rozmyślenia, co dalej. Odchodząc od spraw związanych z życiem prywatnym, napisz proszę jak zaczęła się Twoja przygoda z Multi-Head? 

Pewien czas temu zrezygnowałem z posady administracyjnej na innym forum - stwierdziłem, że potrzebna mi zmiana otoczenia, oderwanie się od tamtej społeczności mimo, że nie będzie to łatwe. W ten sposób trafiłem na serwer GO MOD#2 parówki Vistera.

Tak to jest, że w pewnym okresie potrzebujemy zmian. Wspomniałeś o serwerze CS GO, a grywasz w CS 1.6? Z tego co kojarzę, byłeś w UBT, czemu już nie jesteś? 

Owszem wspomniałem o serwerze, ale był to serwer CS 1.6. Obecnie nie gram zbyt wiele w żadnego CSa, chociaż szczerze powiedziawszy to jestem bardziej związany z klasyczną 1.6-stką. Z posady UBT postanowiłem zrezygnować po tym jak brak czasu przełożył się na wykonywaną przeze mnie pracę w tamtejszym dziale, mimo to tamten okres wspominam dobrze. Zawsze mogłem liczyć na pomoc Bezziego lub Kyou, za co bardzo im dziękuję. 

A, myślałam, że chodziło Ci o serwer z CS:GO. Szkoda, że nie grasz, aczkolwiek fajnie, że bardziej związany jesteś z 1.6 niż jak teraz większość z CS:GO. Rozumiem, brak czasu, teraz wszelkie rezygnację najczęściej spowodowane są właśnie brakiem czasu. A jeśli miałbyś w niedalekiej przyszłości więcej czasu niż teraz, to czy chciałbyś wrócić do UBT?

W tej chwili ciężko to stwierdzić jednakże jeśli @No Pr0blem mnie zechce to czemu nie. Jednak powrót to temat na inną "godzinę", mam parę spraw na głowie, a więc najwcześniejszy powrót miałby miejsce za +/- pół roku. 

Myślę, że dobrze sprawowałeś się w UBT, więc No Problem chętnie by Cię przyjął z powrotem. Bywają i takie powroty. Wiem, że trudno samego siebie oceniać, ale spróbuj. Jak należałeś do UBT, to byłeś w tym dobry, że mógłbyś z czasem awansować na OPIEKUNA UBT, czy jednak nie na tyle? 

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie: czy byłem w tym dobry, ale starałem się - czy to wystarczyło? Nie wiem. Myślę, że ta posada raczej nie jest stworzona dla mnie. Powinny ją sprawować doświadczone oraz czasowe osoby, które będą czuwały na pracą innych członków tego działu 24/7. 

Nie przesadzajmy, każdy potrzebuje chwili wolnego, więc niekoniecznie osoba na tym stanowisku musi spędzać na forum nie wiadomo ile czasu... Aczkolwiek zgodzę się, że osoby z UBT muszą więcej czasu poświęcić na forum, niż taki admin z serwera, ale bez przesady. Zostawmy na razie forum i wróćmy do życia prywatnego. Masz swoją wybrankę życia czy szukasz?  

Obecnie jestem wolny, tak jak wspomniałem chwilowo nie jestem zbyt czasowy - ciągłe wyjazdy, w różnych kierunkach, z powrotami późnym popołudniem lub nocą (i nie mówię tu o szkole, ale oczywiście ma ona na to pewien wpływ). No w skrócie "człowiek przychodzi do domu i pada na twarz". :) 

No to faktycznie, Twoja dziewczyna nie miałaby za ciekawie, skoro by Cię prawie nie widziała. Aczkolwiek jestem zdania, że jak się chce, to się znajdzie czas... Myślę, że gdybyś miał dziewczynę, to starałbyś się znaleźć dla niej czas, mimo swoich spraw. Posiadasz jakieś hobby? 

Owszem, jeżeli znajdzie się chwila to staram się ją wykorzystać na popularnego tenisa stołowego lub siatkówkę, ewentualnie "chwila na ceesika". Tak czy inaczej staram się nie nudzić. 

O, to całkiem ciekawe masz te hobby... Siatkówka, no za nią to już w ogóle masz wielkiego plusa. W dzisiejszych czasach jest wiele możliwości, żeby się nie nudzić, więc o nudę nie ma co się martwić. A jakiej muzyki słuchasz na co dzień? 

Nie mam jakiegoś ulubionego gatunku, słucham tego co wpada w ucho. Najczęściej są to jakieś mixy i innego tego typu rzeczy. Lubię też patrzeć jak @elo elo 350 tańczy do muzyki "kana kana".

W sumie nie warto się ograniczać co do jednego/dwóch gatunków, lepiej tak jak Ty słuchać tego co akurat wpadnie w ucho, aczkolwiek ja osobiście nie mogę znieść mocnych brzmień. A to akurat nie wiem co to za muzyka/piosenka, więc pozostawię bez odpowiedzi. A zmieniając temat, to uważasz, że jesteś typem człowieka który zdrowo się odżywia czy wręcz przeciwnie jesz niezdrowo?

No cóż odpowiem tak: kiedyś Vister powiedział, że dostanę kebaba, ale się jeszcze nie doczekałem więc raczej zdrowo. 

Hehe, no to może po tym wywiadzie się doczekasz. Jak tak z Tobą teraz piszę, to mimo młodego wieku, wydajesz się człowiekiem ogarniętym, wiedzącym czego chcesz. W życiu prywatnym jakim jesteś typem człowieka?  

Zawsze staram się być duszą towarzystwa, ale bywają chwile kiedy trzeba zachować powagę.

No i takie podejście to ja szanuję. Powoli będziemy kończyć, napisz proszę jeszcze czy oprócz tego, że należałeś do UBT, posiadałeś jakieś inne rangi?

 Byłem również adminem na wcześniej wspomnianym serwerze Go Mod #2 Vistera.

O, no to gdybyś miał w niedalekiej przyszłości więcej czasu i chciał się starać o admina, to zawsze jakieś doświadczenie byś miał w tym. Choć domyślam się, że na poprzedniej sieci, zapewne też posiadałeś admina, więc co do doświadczenia by uwag nie było. Jako, że jak wspomniałam zbliżamy się do końca, ale nic nie stoi na przeszkodzie by Cię jeszcze o to zapytać... To proszę napisz z kim z sieci Multi-Head masz najlepszy kontakt?  

Jest kilka takich osób. Postaram się je wymienić, jeżeli kogoś pominę to zawsze może zażalenia na steam złożyć (hehe). Na pierwszym miejscu usytuowałbym @No Pr0blem razem z @elo elo 350, następnie @LuckyLoser, @PlayHard i @DennyS czasem też spotykam "dzikiego mistrza karate z double jumpem" na serwerze @kameleonn.

Myślę, że się ucieszą. Dobrze to by było na tyle z mojej strony. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić na sam koniec?  

Po kolei lecąc: aquax za przygody związane z tworzeniem konta w bansie, Vister, Bezzi za to, że mnie musiał znosić, Kyou za nadzór nade mną, elo elo 350 za bycie waflem, to się tyczy również Lucky Losera, DennyS, No Pr0blem - 3:0 dla mnie (pucujesz mi buciki :D). Zapomniałbym o pani redaktor - również pozdrawiam, a jeszcze mi się przypomniały pozdrowionka dla Clueey i Vertiego (Gala Fame MMA nasza). Generalnie całe forum za fajnie spędzony czas. I jak to kiedyś powiedział pewien polityk: "DZIĘKUJĘ!"

cooltext342110534731182.png.5af26ab20b2451fd60a7b3abb3f8f51e.png

Zapraszam również w imieniu swoim jak i pozostałych członków z redakcji do zgłaszania się osób chętnych na wywiad w temacie poniżej.

Zapraszamy! 

                                                                                        https://multi-head.pl/topic/78810-zgłoś-się-do-wywiadu/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Squb Ty w końcu ożyj i zacznij coś pisać, bo nie ma mi kto dokuczać na sb, wrr, dziękuję za pozdrowionka, Fame MMA nasze, @Verti będzie klepany razem z @elo elo 350 i @Kempes # - wyzywam Was na walkę, będziecie łamani przeze mnie :kappa-ross:

Wywiadzik na wysokim poziomie, przyjemnie się czytało, widać, że staraliście się, aby wyszło jak najlepiej, a to najważniejsze! <3 Zostawiam serduszko za świetną pracę i za świetnego gościa wywiadu. :pikachu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...