Skocz do zawartości
Smiercionosny321

 zamknięty Nowa Klasa Premium/Kilka do usunięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Narkoman(Premium)

Inteligencja:30

Zycie:25

Wytrzymałość:20

Kondycja:15

Broń: AK-47 .Glock

Umiejętności:Zatruwanie przeciwników 5 obrażeń +inteligencja  (Poprzez trafienie przeciwnika i zadając mu obrażenie zatruwa go )

 

 

Jestem za usunięciem klas nie grywalnych przez graczy servera takich jak złodziej i zeus 

 

Proszę o wypowiedsz innych graczy oraz adminów jakie klasy są nie uzywanę do gry na serverze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co komu nowa premka, skoro jest skillowa klasa assasin, shoter i inne ruski? XD

Zeusem nikt nie gra, oprócz mnie, dlaczego? Bo go bardzo skillowi gracze klas wyżej znerfili bo ich zabijałem, a na zeusa dało się grać, nie pozdrawiam :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też mam coś do dodania, ale to tylko propozycje. A oto klasy:
Do usunięcia: 
-Mściciel (nikt tym nie gra)
-Terminator
-Żołnierz wsparcia
-Żołnierz militarny
-Kapral (jedyna klasa z g3 ale i tak tym nikt nie gra)
-Komendant (gorsza wersja sapera)-                                                                                                                Partyzant 

Klasy do ulepszenia:
-Marszałek- ja bym mu dodał większą szanse na kryta i moc czołgisty jako umiejętnoś pasywna
-Strzelec wyborowy- dać mu większą szansę na odbicie pocisku 
-Strzelec wsparcia- zwiększyć mu niewidkę na kucaniu, bo jak jest w ct mocno widać
 
Nowe klasy (to tylko propozycję):
- Inżynier - Może stawić działko (Szybkość budowy zależna od pkt inteligencji), broń gali i ak, staty do ustalenia
-Duch (premium)- może przez 7 sekund przenikać przez ściany, ma auto bh, 1/3 granat, broń m4 i tmp, staty do ustalenia
-Szpieg- ma 1/6 na odrodzenie się na początku rundy na respie przeciwnika, broń tmp, staty do ustalenia
-Kucak- ma tylko cień pod nogami podczas kucania na kosie, 15 dmg z dgla, staty do ustalenia
@JAKoB nie zgadzam się z tobą. Strzelec wsparcia jest niegrywalny ze względu na swoją widoczność. Polecam ci nim grać po stronie ct a wtedy zdanie zmienisz.

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nowa klasa hmm ta Narkoman  zamiast premium bym  zamienił na darmową  z jakąś klasą niegrywalną  bo to sensu nie ma że robicie tylko serwer z Premkami  a później spiny że narkoman za op jest itd ....

hm niegrywalne klasy tak jak podał @A3ro do usunięcia i dodać jakieś inne 

hm nowe klasy takie jak podał @A3ro  sam bym zagrał inżynierem,szpiegiem lub kucak

to tyle z mojej opini Pozdrawiam Cieplutko <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WeWEWE

Mściciela proszę zostawić w spokoju , ja się o niego prułem i nim gram :D

- Terminator miał mieć dodany bezlik tylko pewien @WolfIDraV swego czasu khmp khmp zapomniał i nikt tego nie ruszył od tamtego czasu

- żołnierz wsparcia - na kryta większą szansę + TMP i będzie grywalniutki

- Militarny - dmg zwiększyć z 10 na 20-30% i będzie hulał aczkolwiek spowolnionko fajniuchne jest 

-Kaprala  - wystarczy dodać mu wbudowany ogranicznik/eleiminator (przy eliminatorze usunac apteczkę)

-Komendant - juz kiedys poruszyłem , nie jest to słabszy saper ale klasa dla wolących ciężką broń z 2 skokami , miny to jedyny element wspólny (zamiast min można dodac mu pułapki takie jak u tego jak mu tam było z scoutem 1/1)

- Inżynier - nope poziom irytacji za duży

- duch trochę useless (na mapach z bliskim respem etc szczególnie uciążliwy)

-Szpieg jak najbardziej ale  z broni Tmp+Scout 

-kucak byłby bezużyteczny z  samym DGL

-Marszałek - pasyw jak najbardziej ok , i kryta tez można śmiało zwiększyć nawet do 1/3-4 bo jakby nie aptrzec jest to xmx i dosć łątwo się  z niego wystrzelać

-Strzelec wyborowy - po prostu dajcie mu ak/m4 , bezlik kondycje na -60 co by mu się nie wiodło na początku i aktyw w postaci eliminatora rozrzutu na 5 sek.

-- Strzelec wsparcia , jest dobrze tak jak jest testowaliśmy inne zwiększone warianty ale ten wydał nam się taki w miarę zbalansowany :)  

@Nodi

Edytowane przez JAKoB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...