Skocz do zawartości
venividiwandi

MULTI HEAD UMIERA

Rekomendowane odpowiedzi

Multi-Head z małej, a reszta nazw z dużej, ohoho, pewnie by chciał żeby sieć "umarła"... ? Nic nie umiera, a tym bardziej 1.6. Jedni wolą nadal 1.6, drugim przypasował CS:GO i się przerzucili na niego, ale wciąż w 1.6 gra mnóstwo ludzi. A forum ma się dobrze, mogłeś tam tak odpisać. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


P-R zamknięte, wiem, bo miałem kilku informatorów z tamtej sieci. A to, że MH umiera to logiczne, każda sieć kiedyś się skończy. Tymbardziej jak wieje kolesiówą, na kazdej sieci jest, ale jak się jest aktywny na jakiejś to się to bardziej widzi, niż na innych. Pozdro:v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak +/- takie typowe dd2 bez skinów modow itp. swietnie się trzyma, dasz dd2 cs:go mod to nima graczy mi się wydaje ze powoli sami wyjadacze starego dobrego 1.6 zostają, serwery go mod dobrze sobie radzily do cs:go free to play 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, Gunia napisał:

Multi-Head z małej, a reszta nazw z dużej, ohoho, pewnie by chciał żeby sieć "umarła"... ? Nic nie umiera, a tym bardziej 1.6. Jedni wolą nadal 1.6, drugim przypasował CS:GO i się przerzucili na niego, ale wciąż w 1.6 gra mnóstwo ludzi. A forum ma się dobrze, mogłeś tam tak odpisać. ?

raczej wielkiej i małej* 

 

forum ma się za********e, nigdy nie było lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem jeszcze krótko i szczerze. Póki ja żyję żyć będzie też Multi-Head. 

Nawet bez serwerów jak by upadły forum będzie na pewno funkcjonować i nie dam żadnemu Januszowi wykupić mojej domeny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 godzin temu, aquax napisał:

Powiem jeszcze krótko i szczerze. Póki ja żyję żyć będzie też Multi-Head. 

Nawet bez serwerów jak by upadły forum będzie na pewno funkcjonować i nie dam żadnemu Januszowi wykupić mojej domeny :) 

Zapomniałeś dodać o corocznych zlotach które co by się nie działo to i tak się będą odbywać :D 
Póki co to widzimy się na IEM'ie, niech żyje Multi-Head! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...