Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

Co się ostatnio dzieje z 400 , wbiłem dziś na serwer jest mało osób brakowało 2 głosów do zmiany na małą mapę , wiec wchodzę w amxmodmenu , naciskam klawisz 6 przwijam mapy , chce znaleźć małe a tu uj nie ma ,
no bez jaj ,no tak się nie robi po co usuwać z map.ini i 2 ini jak można normalnie dodać by każdy admin mógł zmienić mapę na mniejszą , a nie czekać jak ktoś wpisze , a są tępi gracze co nie ogarniają , nawet jak się im napisze naciskasz y pa czym wpisujesz mała mapa , a tu uj nie da się i czekasz aż na tej dużej mapie znajdziesz typa co kampi mija np. 25 min koniec mapy zaczyna się 2 duża mapa i dalej jest z tobą ten sam tempy gracz , nie kickniesz bo zaraz skargę napisze że go kickasz , ale mala mapa to nie potrafi wpisać , ja się pytam czemu takie zmiany są , przecięż to jest ciężej nam aminą z tym uporać jest się , utrudniacie nam pracę .
Co to za poeta wymyślił niezły haj musiał mieć. 

Po za tym jak nie zmienimy mapy z dużej na mniejszą to skarga poleci że admini gdy jest mało osób na serwerze nie zmieniają mapy , bo piszą że nie mogą bo nie mają małych map w katalogu.

Co ty kur.. @Tasior... temat jest tylko dla adminów twój post nie ma nic wspólnego z tym tematem

@Nodi @Smiercionosny321 @Roy Keane @Kempes # @WolfIDraV

@Bezzi weź ten temat zastrzeż by taka pajacerka nie powstała, temat dotyczy tylko adminów

Edytowane przez Nemezis ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jak złapie dobry perk to mam gdzieś i nie wpisuje, jeśli byś tak mapę zmienił bez zgody graczy do czego wyrażasz chęci to jak na moje za bardzo się na admina nie nadajesz, jeszcze jakbyś powiedział o jakimś vote czy chcą małą mapę ale nie, po co, lepiej zmienić bo samemu chce się małą mapę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze jak chcesz zrobić temat tylko dla adminów to masz do tego odpowiedni dział. Po drugie nie będzie małych map w menu. Małe mapy są dla graczy jeżeli CHCĄ na nią zmieniać a nie dla admina który zmienia mapę bo jest dla niego za duża. Przez takie rzeczy właśnie brakuje graczy dlatego zastanowię się nad całkowitym usunięciem małych map jeżeli taki jest z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...