Skocz do zawartości
senor

 odrzucone Powrót do super ekipy a.k.a podanie senora na moda forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Radosław
Wiek: 21
Czas spędzony na forum: 1d 11h 44m 32s, mało bo mi tego czasu nie chce liczyć jakoś zwłaszcza, że forum mam otwarte zawsze jak na kompie jestem.
Doświadczenie w moderowaniu: Byłem już moderatorem, wiem z czym to się je.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak, jak wyżej wspomniałem, byłem już moderatorem.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Miałem, głównie spam i kultura, ale to dawno temu. Prawdopodobnie od 2 lat mam czyste konto.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: W zasadzie tyle ile jestem na kompie. Często siedzę na forum i przeglądam sobie różne działy z nudów.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Jak już wspomniałem, byłem już moderatorem, lecz brak czasu spowodowany strasznie duża ilością projektów na studia sprawił, że musiałem zrezygnować. Teraz wracam odświeżony, z nową energią i co najważniejsze z czasem który dobrze spożytkuje na naszym forum. Wiele osób mnie zna, wiele osób wie, że jestem opanowany w różnych sytuacjach, stanowczy w tym co robię oraz pewny siebie. Zawsze wykonywałem zadania powierzone mi przez Super Moderatora jak najlepiej mogłem i jak najkrócej się dało. Mimo tego że już byłem moderatorem to mam nadzieję, że pozwolicie mi ponownie przywdziać zielony kolorek i powierzycie mi mandat zaufania abym mógł znowu wykonywać swoją internetową pracę w naprawdę zacnym gronie.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to troszkę mnie zaskoczyło Twoje podanie, mam lekki dylemat, bo tak jak i Ty tak i Born napisaliście podanie. Ogólnie nie widzę żadnych przeciwwskazań, abyś na nowo posiadał tę rangę, ponieważ wywiązałeś się z niej bardzo dobrze, nie mniej jednak uważam, że Born bardziej na nią zasłużył. Jeśli znajdzie sie miejsce na dwie osoby w moderacji to masz moje TAK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak
Dobrze wspominam naszą współpracę, posiadasz ogromne doświadczenie na tym stanowisku, jesteś obiektywny i kulturalny i posiadasz jeszcze wiele zalet, które pozostaną wyłącznie dla mnie.
Nic dodać nic ująć,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez obrazy, ale wyznaje jedną zasadę w pewnej kwestii, zrezygnowałeś to daj spróbować innym. Jedynym wyjątkiem od tej zasady jest brak konkretnych kandydatów.

Minęły raptem 3 miesiące i stwierdziłeś jednak, że chcesz, to po co rezygnowałeś? Jeśli czułeś, że się wypaliłeś, to było poprosić o dłuższy urlop. Braki czasu będą się zdarzać skoro jesteś studentem, więc nie był to czynnik główny.

30 minut temu, senor napisał:


Wiele osób mnie zna, wiele osób wie, że jestem opanowany w różnych sytuacjach

Polemizowałbym. :kappa-ross:

Wolałbym, by ktoś inny otrzymał szansę, a ty w tym czasie ponownie pokażesz, że ci zależy, popracujesz i zapewne w kolejnej byś się załapał do tego grona. Myślę, że to zdrowsze podejście niż ponownie wrzucanie tej samej osoby po 3 miesiącach, bo miała ciężki okres z czasem. Odnośnie pracy jako mod nie mam uwag z wyjątkiem małej arogancji z Twojej strony i demonstrowania pokaźnego "plecaka" na plecach.

Jestem na nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie, to jestem na tak:

Aktywność - ale to da się poprawić

Był modem, więc wie z czym to się je +

Spoko osoba do pogadania + 

Ładnie, może nie jak @Born rozbudowana wypowiedź +

Pomoże czasem, na przykład mi kilka razy :D +

A i nie ma żadnej rangi, więc myślę, że znajdzie czas na tą funkcję ;P

Pozdrawiam :D

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem przyjemność pracować z senorem w redakcji i z pewnością zasługuje na tą rangę. Jest osobą, która nie da sobie wejść na głowę, wie o co w tej funkcji chodzi, a to że 3 mies temu zrezygnował to moim zdaniem żadna przeszkoda, żeby wrócić i działać na nowo jeśli chce. Jestem za.

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


59 minut temu, Cocona_! napisał:

 

 

Polemizowałbym. :kappa-ross:

 

 Nie wiem nawet kim Ty jesteś, ale tak sobie czytam i zastanawiam się jakie Ty bzdury wypisujesz. Senior jest na forum od 2014 roku, był na każdym zlocie bodajże,  pełnił funkcję moderatora przez długi czas i jest na pewno jedną z rozpoznawalnych osób na forum. Jesteś na forum 2017roku i piszesz takie rzeczy xd

Podanie odrzucam ze względu na prośbę autora.

Za chęci dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...