Skocz do zawartości
elo elo 350

Krótki wywiad z tbw#AIM

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie użytkownicy, przedstawiam Wam wywiad z @tbw#AIM, zapraszam do przeczytania :)

tbw#AIM, elo elo 350

 

Tak więc, witam Cię tbw#AIM w moim wywiadzie, opowiedz coś o sobie.

 

Witam. Mam na Imię Adam ,mam 20 lat ,pochodzę z małej miejscowości pod Warszawą.


    Adamie, co Cię sprowadza na naszą sieć?


    Na sieć trafiłem zupełnie przypadkowo szukając serwera do grania po 2 letniej przerwie od Cs'a 1.6


    Rozumiem, masz jakieś hobby/zajęcia poza graniem?


    Na chwilę obecną moim zajęciem poza graniem w cs'a jest rozkręcanie własnej firmy i opieka nad półtora roczną siostrzyczką :)


    Rozumiem, życzę powodzenia z firmą i siostrą, masz jakieś plany związane z MH?


    Aktualnie na MH posiadam admina na jednym z serwerów, a co przyniesie przyszłość tego nikt nie wie, nie lubię planować, wszystko przychodzi z czasem :)

 


    Okej, prawda, co przyniesie przyszłość tego nikt nie wie. Opowiedz, czym będzie się zajmowała Twoja firma?


    Moja firma zajmuje się sprzedażą przez internet ale celuje w otwarcie jakiegoś wiekszego sklepu online


    Rozumiem, życzę wszystkiego co najlepsze z firmą, przejdźmy do luźniejszych pytań, słuchasz muzyki?


    Dziękuje. Oczywiście że słucham ,raczej większość jak nie każdy słucha muzyki :P


    A posiadasz jakiś ulubiony rodzaj muzyki?


    Nie, słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho


    Rozumiem, grasz w jakieś inne gry oprócz cs'a, jeśli masz na to czas?


    Nie, gram jedynie w 1.6 :) 


    Oki, co sądzisz o obecnej administracji MH?


    Nie poznałem jeszcze Administracji na tyle dobrze, aby się o nich wypowiadać, ale wydaje się, że każdy jest na takim stanowisku, na jakie zasługuje :)


    Dobrze, z kim najlepiej się poznałeś, czy to z forum, czy z serwerów?


    Najlepiej poznałem się z Reejkuu, z forum to raczej tylko tyle co pisze na SB, a tak to nie utrzymuje z nikim kontaktu ;) 


    Rozumiem, to jest koniec tego krótkiego wywiadu, chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?


    Jasne, w szczególności tego Bota @Reeejkuu,pozdrawiam też @~Czarna~'ą, @SoulMind'a,Ciebie jak i każdego kto przeczyta ten wywiad :)
 

Zapomniałbym, zgody udzielił mi @Max Bugs :)

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Krótki i na temat, to jak najbardziej na plus, lepiej się nieraz czyta krótkie i treściwe wywiady. Dobrze dobrane kolory co również w wysokim stopniu wpływa na jakość wywiadu.

Ogólnie to nie najgorzej bym powiedział, ale mam kilka zastrzeżeń.

Powinieneś zwrócić uwagę na przecinki, osoby wyczulone na tym punkcie zauważą takie coś.

Zbyt dużo powtarzasz "rozumiem" jakbyś to zamienił na coś innego, albo chociaż trochę się odniósł do odpowiedzi na pewno by to wyglądało lepiej.

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...