Skocz do zawartości
Cocona_!

 zamknięty Rekuseq#URLOP

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Aktualna.
Nick gracza: @Rekuseq#URLOP
Dowody: Poniższa rozmowa + screeny jeśli wymagane.
Świadkowie: -
Uzasadnienie: Próba ingerencji w ubt i fałszywe oskarżenia, niszczenie opinii jednego z członków ubt.

Otóż odbyłem bardzo interesującą rozmowę z powyższym panem. Pan ten twierdzi, że @WaRninG1 nadaje błędne bany, okey.. Każdy się może pomylić, więc poprosiłem o dowody link cokolwiek, by reszta teamu, mogła ocenić demko i stwierdzić, kto miał rację. Zamiast tego nie dostałem nic. Podesłano mi bana z 2019r gościa, który nie napisał nawet odwołania od bana.. 

Cytat

 Rekuseq#URLOP40 minut temu 
Siema

 Rekuseq#URLOP40 minut temu 
Mógłbyś sprawdzić umiejętności Warninga w UBT?

 Rekuseq#URLOP40 minut temu 
Mam co do tego wątpliwości

 Cocona_!40 minut temu  
Odnośnie?

 Rekuseq#URLOP40 minut temu 
i widze już 2 stałego gracza nie słusznie mi zbanował

 Rekuseq#URLOP40 minut temu 
Daj mu jakieś demko do rozpisania

 Rekuseq#URLOP40 minut temu 
czy coś

 Rekuseq#URLOP40 minut temu 
Bo no sory chłop mi na awp niesłusznie stałych graczy banuje

 Cocona_!40 minut temu  
Pokaż o które demka chodzi.

 Rekuseq#URLOP39 minut temu 
Demek nie mam

 Rekuseq#URLOP39 minut temu 
Ale bany Ci pokaze

 Rekuseq#URLOP39 minut temu 
tylko w8

 Rekuseq#URLOP36 minut temu 
Smerfowi już aquax usunał bana

 Rekuseq#URLOP32 minuty temu 
Ten sid STEAM_1:0:224244278 zbanowany

 Cocona_!30 minut temu  
A jest odwołanie napisane?

 Cocona_!28 minut temu  
Bo jeśli nie ma, to na podstawie czego chcesz stwierdzić, która strona miała racje, skoro gracz nawet się nie odwołał od bana. Nie ma rozpiski, dowodów niczego.

 Cocona_!27 minut temu  
Odwołanie > admin banujący wrzuca dowody > dowody podlegają analizie > ocena końcowa. Skoro nie ma odwołania, to nie można stwierdzić, kto miał racje..

 Rekuseq#URLOP19 minut temu 
Ja mam powody, aquax też. Gościu już raz był degradowany z ubt, z resztą jaki problem dać mu demko do rozpisania XDD

 Rekuseq#URLOP19 minut temu 
Jak nie chcesz to z lolkiem go sprawdzę, ale wolałem z op ubt to załatwić

 Cocona_!16 minut temu  
Czytasz, co piszesz? Skoro nie ma odwołania, to nie ma tematu. Nie podajesz żadnej treści czy demka przy którym się pomylił, tym samym nie masz żadnego dowodu, że się pomylił.

 Cocona_!16 minut temu  
Stwierdzasz jego błędny ban ot tak.

 Cocona_!15 minut temu  
Równie dobrze można sytuacje odwrócić i powiedzieć, że twoje bany są błędne.

Po to jest więcej niż jedna osoba w ubt, by można było jak najlepiej demko ocenić. Jak miałbym wyrzucać każdego ubt za to, że źle demko zostało ocenione, to równie dobrze, to ubt może zostać puste. Podważasz umiejętności warninga bez dowodów i poniekąd grozisz, że go sprawdzisz i co zrobisz? Zdegradujesz?

Edytowane przez Cocona_!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli mogę się wypowiedzieć, a raczej mogę to tak zostałem zbanowany z UBT z powodu złego zachowania na serwerach, a nie złych ocenek demek, czy coś w tym stylu to raz, a dwa po co ma mi dawać demko do rozpisania, skoro dawali Mi, gdy składałem podanie do UBT, a jeśli bym zle ocenił te demka przy składaniu podania to raczej bym tej rangi nie dostał, owszem każdemu zdarza się pomyłka, ale daj mi jakieś konkretne demko, w którym popełniłem błąd, bo owszem może go popełniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...