Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 23-02 do teraz
Nick gracza: Całe UBT
Dowody: 


Świadkowie: 
Uzasadnienie: Jak to jest, że całe ubt nie potrafi rozpisać jednego dema w przeciągu dwóch dni. Gracz czeka na rozpiske, a OUBT woli zająć się pisaniem i przekomarzaniem użytkownikami zamiast rozpatrzyć odwołanie. @WaRninG1 był jaki był, ale przynajmniej potrafił rozpisać gracza i do tego oznaczyć całe UBT, które jak widać ma to w 4 literach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@MemesiO A ja myślę, że masz prawa składać skargi na UBT, ponieważ nie jesteś administratorem, a jedynie opiekunem serwera gdzie gracz dostał bana.. A jak już jest - to po co pisać takie debilne tematy, zamiast to zgłosić nam, abyśmy mogli zaaregować i napisać czy dać znać do opiekuna co się dzieję. Jak to wygląda gdzie jeden sie skarży na drugiego, gdzie zarówno Ty jak i oni należycie do jednej sieci.. Jest problem to go zgłaszajcie - tyle.

@Cocona_! Wypowiedz sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SoulMind zaraz zaraz, przecież to jest właśnie zgłoszenie problemu, od tego jest ten dział. Po co mam pisać do OUbt skoro zaraz skargę złoża że się wtrącam do ich pracy. Oczywiście jest to zbędny temat, mam tego 100% świadomość, jednakże zgłaszam problem właśnie do "was". Co do tego, że nie mogę składać skargi na UBT to kto w twoim mniemaniu może? Kto jak nie ja ma się zainteresować losami graczy i administratorów serwera. Dramy są wrodzone w naturę sieci serwerów, zawsze się musi coś dziać.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, Doman napisał:

Pragnę zauważyć, że ja zajmuje się banami 1.6,a nie CS:GO co możesz zobaczyć w moim podaniu na UBT :P 

 

 

Wiem, że pewnie dostanę warna za ten post, bo jestem tylko zwykłym użytkownikiem i nie powinienem mieszać się w takie tematy, ale się wypowiem. 

@Cocona_! Nic do Ciebie nie mam, aczkolwiek jak widzisz, że jakiś temat stoi parę dni to powinieneś reagować, okej Ty i @Doman@Doman jesteście od 1.6, bodajże @MARCIN3K ma chyba jakiś problem z włączeniem cs'a, a joolz wiemy jaką ma teraz sytuację, ale mógłby poświęcić chwileczkę i rozpisać te demko, aczkolwiek tak jak mówiłem powinieneś zareagować na takie tematy i dawać je na naszą prywatną grupę na FB i oznaczać nas że coś stoi jakiś czas.. 

Dodam jeszcze tylko, że jak nie masz teraz na jakiś czas nikogo do CS GO teraz, to powinieneś otworzyć rekrutację na UBT i miałbyś spokój od CS GO, bo miałbyś od tego ludzi.. 

Pozdrawiam 

 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po to pisałem urlop zeby z Niego korzystać. Jestem u rodziny w Toruniu i nie ciągnę za sobą laptopa z Katowic po to zeby demko odpalić i obejrzeć gdy mam większy problem niz cs Warning. 

Ja jestem na urlopie więc nie dam rady ocenić czegoś, ewentualnie ss na telefonie. Próbowałem nawet dziś odpalić na nie swoim laptopie ale ping pokazuje 10 a skakał do 120. Coś sie odwaliło i nie będę na siłę próbował sprawdzić dema o które nagle uczepiono się UBT. 

Odnośnie odpowiedzi na to jest @Cocona_! I myślę, ze zakończy ten dziwny post jak należy.

Milego wieczoru Panowie i Panie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...