Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2020-03-28
Nick gracza:   podam link do jego profilu:  https://multi-head.pl/profile/49098-damian/
Dowody:  https://www59.zippyshare.com/v/0Sg0jZsI/file.html
Świadkowie: nie ma bo Pw
Uzasadnienie: Witam! Jakim prawem ten typ Mnie wyzywa w wiadomości prywatnej ? Czemu mnie na Sb nie zwyzywa? odpowiedź prosta , użytkownik ten boi się perma na forum!. Chłopie nie masz dowodów to Mnie nie oczerniaj. Prosiłbym o perma dlatego użytkownika ! Proszę się przypatrzyć jakie słowa obraźliwe w moją stronę poleciały , ja Mu nic nie odpisuję, ponieważ nie chcę by później Mi pisał że go sprowokowałem. Proszę o perma dlatego typa i wyjaśnienie Mu co oznacza kultura osobista! Z góry dziekuję! 

@-Damian- Niestety nie masz prawa Mnie wyzywać , a ja się nie będę przez Pw kłócił , dlatego też postanowiłem złożyć skargę , może tu Cię jakoś utemperują... Idź sobie kolegów wyzywaj jeśli C na to pozwolą .... 

@JugoL^^ a ty jakim prawem się udzielasz , skoro Cb skarga nie dotyczy .... A po za tym masz ip tego typa jak grał na innych mapach? Masz Ip z jednej mapy i od razu że to Niby ja gram sobie na tych nickach .... Z tego co wiem na tych nickach nie ma hasła , więc spokojnie może tysiąc osób na Nie sobie wbić ... 

Nawet tutaj Mi potrafisz grozić . Dalej będziecie twierdzić że jest nie winny xD Na takie groźby na pewno by się znalazł jakiś paragraf xD Jak ty masz prawo Mnie obrażać , to ja mam prawo pokazać jakim jesteś użytkownikiem internetu, tzn. Napinaczem.

Edytowane przez F4N4TYK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam że się wtrącę bo nie powinienem ale zdecydowanie @F4N4TYK wyolbrzymia perma za zwyzywanie w wiadomości prywatnej no to już jest naprawde ku**a śmieszne nie zapytałeś się o zgodę czy możesz udostępnić wiadomość prywatną poza tym jest pokazane na ssy że bluzgi są tak jakby zamazane!!! Gosciu ogarnij się bo sam łamiesz regulaminy na serwerze! Masz 3 nicki po to by na dwóch łamać regulamin czy jak bo nie mogę tego zrozumieć a później mówisz że to nie ty. Człowieku to samo ip tylko inny nick dziwny zbiego okoliczności nie sądzisz??? Moim zdaniem nabijasz sobie posty robiąc z siebie tak powiem debila.

Edytowane przez JugoL^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, F4N4TYK napisał:

Data zdarzenia: 2020-03-28
Nick gracza:   podam link do jego profilu:  https://multi-head.pl/profile/49098-damian/
Dowody:  https://www59.zippyshare.com/v/0Sg0jZsI/file.html
Świadkowie: nie ma bo Pw
Uzasadnienie: Witam! Jakim prawem ten typ Mnie wyzywa w wiadomości prywatnej ? Czemu mnie na Sb nie zwyzywa? odpowiedź prosta , użytkownik ten boi się perma na forum!. Chłopie nie masz dowodów to Mnie nie oczerniaj. Prosiłbym o perma dlatego użytkownika ! Proszę się przypatrzyć jakie słowa obraźliwe w moją stronę poleciały , ja Mu nic nie odpisuję, ponieważ nie chcę by później Mi pisał że go sprowokowałem. Proszę o perma dlatego typa i wyjaśnienie Mu co oznacza kultura osobista! Z góry dziekuję! 

@-Damian- Niestety nie masz prawa Mnie wyzywać , a ja się nie będę przez Pw kłócił , dlatego też postanowiłem złożyć skargę , może tu Cię jakoś utemperują... Idź sobie kolegów wyzywaj jeśli C na to pozwolą ....

Chamie dziadu mogę ile zechce rozumiesz k***a a tym bardziej w wiadomości prywatnej i życzyć Ci śmierci chamie mogę nawet nie istniejesz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, F4N4TYK napisał:

a ty jakim prawem się udzielasz , skoro Cb skarga nie dotyczy .... A po za tym masz ip tego typa jak grał na innych mapach? Masz Ip z jednej mapy i od razu że to Niby ja gram sobie na tych nickach .... Z tego co wiem na tych nickach nie ma hasła , więc spokojnie może tysiąc osób na Nie sobie wbić ..

Kolego jak czytać nie umiesz to weź prywatne lekcje napisałem w prost

5 minut temu, JugoL^^ napisał:

Przepraszam że się wtrącę bo nie powinienem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skarga śmieszna. @-Damian- obrażił cię w wiadomości prywatnej, forum nie ma nic tu do gadania. Za bardzo wyolbrzymiasz.  Zamykam temat i swoje sprawy i spiny wyjaśniajcie na priw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rejku Temat w żadnym stopniu Ciebie nie obowiązuje. Dlatego dostajesz +1 w dziale UBT. 

Sprawa została rozwiązana @-Damian- perm na forum @JugoL^^  ostrzeżenie. Jeśli kiedykolwiek takie sytuacje będą miały miejsca to proszę najpierw zgłaszać to do administracji. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...