Skocz do zawartości
Clueey

#385 - Pytanie Dnia

Rekomendowane odpowiedzi

427252093_Pytanienaniadanie.png.ddb8bce260f4f9449fd5075d4de5abb0.png.6e84b0a7848395eb16bb670fe3069dfc.png

Twoim zdaniem wybory prezydenckie powinny odbyć się w wyznaczonym temrinie czy powinny zostać przesunięte ze względu na trwającą pandemię? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak szczerze , jak już wszystko jest online to czemu by nie wybory. Mogło by być ciekawie. A wyniki to już na pewno by były inne.:ricardo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wszyscy Amerykanie wierzą w pandemię koronawirusa. W USA ... =

To nie wrzutka. Kaczyński naprawdę wierzy w wybory w maju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

popieram ze online  :D  Jeśli nauczanie i msze są online to czemu nie wybory  ?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy będą online czy przyjdą z listem do ciebie na chate i tak to sfałszują i tak.

Wszystko jakoś przesuwają, ale wybory ciężko przesunąć, bo to tradycja i tak musi być XD

Matura to też tradycja i zawsze się odbywa taka samo, a jakoś nikt nie ma problemu żeby ją przesunąć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie wybory nie mogą się odbyć, wszystko co się dzieje teraz u nas w kraju jest niezgodne z konstytucją. PiS to większa zaraza niż ten cały wirus. Najbliższy rok będzie bardzo mocno zapamiętany w Polskiej historii, nie wyobrażacie sobie ile ludzi straci pracę ile firm upadnie. Moja rodzinna firma którą prowadzę ze swoim ojcem ma straty liczone już na jakieś 30 tysięcy złotych, a końca nie widać. Banki nie chcą odwoływać kredytów, rząd tylko mówi że pomaga i że jesteśmy gotowi na pandemie, tak naprawdę nie mamy pieniędzy na pomoc sanitariuszom itp. Zastanawiacie się dlaczego u nas jest tak mało zarażonych ? Bo nie robimy regularnie testów wszystkim, zarażonych jest min. 5 razy więcej niż podają media, mam nadzieje że ludzie pójdą po rozum do głowy i jeżeli wybory się odbędą to nie będą głosować, a pis zostanie wywieziony do wuhan lizać krawężniki, tfu i tyle.  Czekają nas wielkie strajki, upadek gospodarki/handlu/gastronomii/agroturystki. Ludzie długo nie wytrzymają i pójdą na ulice walczyć o swoje, inne kraje potrafią pomóc i dać zapomoge, nasi nie. Czekam tylko na to aż na ulicach pojawi się wojsko na stałe, i staniemy się znowu Policyjnym państwem jak za czasów PRL-u. 

Podsumowując, bo i tak pisałem w dużym skrócie. 

WOJNA DOMOWA IS COMING

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...