Skocz do zawartości
Clueey

#385 - Pytanie Dnia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będą online czy przyjdą z listem do ciebie na chate i tak to sfałszują i tak.

Wszystko jakoś przesuwają, ale wybory ciężko przesunąć, bo to tradycja i tak musi być XD

Matura to też tradycja i zawsze się odbywa taka samo, a jakoś nikt nie ma problemu żeby ją przesunąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie wybory nie mogą się odbyć, wszystko co się dzieje teraz u nas w kraju jest niezgodne z konstytucją. PiS to większa zaraza niż ten cały wirus. Najbliższy rok będzie bardzo mocno zapamiętany w Polskiej historii, nie wyobrażacie sobie ile ludzi straci pracę ile firm upadnie. Moja rodzinna firma którą prowadzę ze swoim ojcem ma straty liczone już na jakieś 30 tysięcy złotych, a końca nie widać. Banki nie chcą odwoływać kredytów, rząd tylko mówi że pomaga i że jesteśmy gotowi na pandemie, tak naprawdę nie mamy pieniędzy na pomoc sanitariuszom itp. Zastanawiacie się dlaczego u nas jest tak mało zarażonych ? Bo nie robimy regularnie testów wszystkim, zarażonych jest min. 5 razy więcej niż podają media, mam nadzieje że ludzie pójdą po rozum do głowy i jeżeli wybory się odbędą to nie będą głosować, a pis zostanie wywieziony do wuhan lizać krawężniki, tfu i tyle.  Czekają nas wielkie strajki, upadek gospodarki/handlu/gastronomii/agroturystki. Ludzie długo nie wytrzymają i pójdą na ulice walczyć o swoje, inne kraje potrafią pomóc i dać zapomoge, nasi nie. Czekam tylko na to aż na ulicach pojawi się wojsko na stałe, i staniemy się znowu Policyjnym państwem jak za czasów PRL-u. 

Podsumowując, bo i tak pisałem w dużym skrócie. 

 

WOJNA DOMOWA IS COMING

 

pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...