Skocz do zawartości
femarix

Q&A vol.79 - Odpowiedzi Femarix

Rekomendowane odpowiedzi

@Clueey
 [P], odpowiedź [O].
OooooOooooOooooOooooOooooOooooOoooo kończy się już noc ( polecam na YT :D )


@femarix
[P] - Dlaczego Cod Mod jest tak zarąbisty.
[O] - AAA BO są tam /ks jak z legendarnego coda 200 1.6 WIELE klas do wyboru i UNIKATOWE MODELE KOS I POSTACI o tutaj https://multi-head.pl/topic/107955-modele-nożypostaci-za-monety-cod-mod-200-cs-go/?tab=comments#comment-587635


@wandi
[P] Dlaczego kiedyś byłeś taki głupi?
[O] Cooo a już nie jestem ? (╯°□°)╯︵ ┻━┻


@Livio ™
[P] Kiedy gramy w The Forest Femarix?
[O]Na pewno zagramy gwarantuje ci to : D , bo nieraz śledze gierke i jej aktualizacje i coraz bardziej mi sie podoba więc poczekaj z 5 lat xDD nie no krócej :PP


@Bene
P - skąd znasz Mateusza, potężnego właściciela? Jak się poznaliście? 
O - Wiesz to była tak jak z ED EDD I EDDY podchodzi ED i mówi do EDDIEGO ej mamy tak samo na imie więc jestesmy braćmi. A chudy Edd mówi ze to nie są takie same imiona. No i dlatego tak sie znamy. 
P - jak forma na wakacje? 
O Na pewno będzie lepsza niż teraz
P - co studiujesz i co planujesz dalej? Magisterka, praca, adminowanie? 
O Studiuje na zarządzaniu kierunek Menadzer żywnosci i żywienia co w przyszlosci , nie wiem ale jestem pewny tego , że jaka by nie była sytuacja poradze sobie.
P - jaką najlepszą i najgorszą imprezę pamiętasz i jakie były ich skutki? 
O - A jest taka jedna co jechałem na spontanie z kolegami do Sopotu , gdzie na stacji wypadły nam drzwi od furgonetki wtedy młotkiem je przybilismy żeby po prostu były zamocowane nie mozna było ich otwierać juz i ja akurat siedzialem tam xD i trzymałem przez bite 8 h drzwi  żeby nie wypasc na autostrade haha , i jak dojechalismy do Sopotu OKAZAŁO SIE KUZWA  , że jak wszedłem na Molo to wylądowałem na plaży xDDD ale nie ważne
Najlepsza to chyba 7 dniowy pobyt w łebie , kiedy wróciłem to z nożem kastetem i fioletowymi włosami do domu po powrocie :D
P - jesteś patriotą? 
O Kocham tak patriotów jak ludzi z gobostingu xD

@senor
[P] Czemu ukradles mi musztarde na zlocie ktora potrzebowalem do karkoweczki?
O OHOHOHO powiem tak NIENAWIDZE MUSZTARDY KUZWA SYF.Tylko keczup to jest potęga z pomidorów a musztarda wygląda jakby była robiona z gówna o kolorze MUSZTARDOWYM >:C. To ktos musiał mnie poprosić , żeby przynieść musztarde bo nigdy bym tego nie tknąl.


@magiczny sandał
P]  czemu jesteś słaby na codach? 
Ponieważ zajmuje sie pilnowaniem porządku a nie graniem co to za opiekun , który gra a nie zajmuje sie serwerem
[P]  czemu zabrałeś mi admina? :((
O Uja nic nie miałeś nawet u mnie żeś wybrał serwer inny taki , że az nie będe opisywał xDDDD
[P]  jeśli miałbyś do wyboru milion dolarów a dziewczyną, to dlaczego byłby to @SadoS?
Ponieważ pieniądze mogą sie skończyć , a dziewczyna może odejsc a Sados zostanie na zawsze ^^
[P]  Co lubisz najbardziej na forum? 
Ludzi
[P]  dasz zdjęcie stópek na priv
UTASA

@Varg
[Pupa] - Czy możesz zmienić utwór w profilu na fajniejsza wersję? O ta - https://www.youtube.com/watch?v=e8QTDnqWAEk
[Ogórek] Nie ponieważ chodziłem do szkoły muzycznej 6 lat i grałem na Keyboardzie więc wole bardziej utwory przerobione na Pianinie , fortepianie czy keyboardzie : D

@Pyrek
[P] Dlaczego podlizujesz się każdemu?
Raczej jestem miły dla ludzi np na cod modzie , bo kto by chciał grać z adminem burakiem niż miłym gosciem :D
[P] Kiedy udzielisz mi odpowiedzi na moją masę pytań?
WSZYSTKIE BUGI Z COD MODA MAM W NOTATNIKU
[P] Czemu cod dalej nie zrobiony?
Ponieważ jest to najlepszy serwer na multi-hedzie wymaga duzej ilosci czasu ponieważ takie serwery jak dd2  to co mają xd plugin z muzyką tylko a tutaj to jest tego od groma i trzeba poświęcić temu czas.
[P] Ile Ci płaci @aquax za odwalanie czarnej roboty na codzie?
To sobie odpuszcze lepiej bez infa.
[P] Po co się uczysz?
Ponieważ dzięki temu zdobywam cenną wiedzę aby poradzić sobie z każdą sytuacją.
[P] Jak ma na imię Twoja mama? 
@Ania
[P] Dlaczego obrażasz najlepszą grę na świecie ligę legend?
Ponieważ widze jak ludzie denerwują się przez nią rozwalają blaty itp :( i syf jest za darmo.
[P] Lepiłeś już w tym roku bałwana?
Nie ale mam najwiekszego bałwana na serwerze jako admina :>
[P] Palisz? Jaki masz stosunek do tego?
Nie Palę , żaden niech sobie ludzie palą inni np ćwiczą  inni palą a jeszcze inni nic nie robią.
[P] Skoro 7x2=14 oraz 2x7=14 to ile palców ma syrena?
10 ponieważ górna część ciała składa się z narządów ludzkich , tak jak centaur np to pół koń pół czlowiek.
[P] Wierzysz w UFO?
UFOOOO POR....................... :DDD
[P] Gdybyś mógł oglądać tylko jeden serial do końca życia, co by to było?
Jest taki jeden ale to Anime i nie żadne syfy jak Fairy taile , naruto , bleachy , dragon bally tylko jedyne prawilne ONE PIECE ,które ma  927 odc i trwają srednio po 20 minut :D autor napisał , że anime to potrwa jeszcze 10-15 lat więc mam jeszcze co oglądać <3.

@Knopa
[P] Jak Ci idą ćwiczenia? Kontynuujesz?
A trenuje wiadomo , że masa idzie ale w tym przypadku to chyba u każdego xD
[P] Jeżeli tak to jak sobie radzisz podczas kwarantanny z tym? 
A no w garażu jest sprzęt i sobie poćwicze nieraz ;D
[P] Masz na oku jakąś brzoskwinkę?
A Jest taka jedna w garażu ale ciągle ją trzymam na czas epidemii może tak być ze zabraknie i co wtedy  ? :O
[P] Jakby Ci oferowali 20 k za sprzedanie MH za plecami Matiego zrobiłbyś to?
Cięzko by było pewnie  usłyszał by  ciebie odwrócił się i spytał OOO KNOPA CO TY TU ROBISZ :DDDDXDD    Nie no jak :D szkoda wysiłku i przede wszystkim Osób , które włożyły swój cenny czas pomagając przy Multi Hedzie
[P] Czy dalej żywisz nienawiść do dzejkiego i czujesz chęć rozłożenia go na łopatki?
Kuźwa gnój jeden dostanie zniszczony prędzej czy później.
[P] Z którą z osób z MH wypiłbyś szampejna nago w jacuzzi? 
Nie szampejna tylko VIPA i nie Jacuzzi tylko Rzeka z krzętowa xD Prawie z każdym kogo poznałem na zlocie i moimi adminami z coda :>.


@dzejki
[P] Jak przygotowywujesz sie do corocznej tradycji dostawania wpierdzielu?
Ten rok będzie inny w ogóle sie nie pojawie HAHAHHAxD
[P] O co chodzi z tym masturbowaniem sie pietami co mi ostatnio mowiles ze probujesz?
UTASA
[P] Kiedy odwiedzasz mnie oraz Krzysztofa?
Przykro mi bardzo ale Krzysztof juz nie mieszka w Gliwicach :CC ale w  Sosnowcu hahahaha xDDD

 @MiodeQ
jaki lubisz kolor?? 
Czarny , Biały i ciemny fiolet.

 

NOMINUJE MAJORA SUCHODOLSKIEGO @vanillah .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, femarix napisał:

[P]  jeśli miałbyś do wyboru milion dolarów a dziewczyną, to dlaczego byłby to @SadoS?
Ponieważ pieniądze mogą sie skończyć , a dziewczyna może odejsc a Sados zostanie na zawsze ^^

:aquaxwnocy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 minuty temu, femarix napisał:

[P] Dlaczego obrażasz najlepszą grę na świecie ligę legend?
 Ponieważ widze jak ludzie denerwują się przez nią rozwalają blaty itp :( i syf jest za darmo.

Cs też jest za darmo kekw

24 minuty temu, femarix napisał:

[P] Lepiłeś już w tym roku bałwana?
Nie ale mam najwiekszego bałwana na serwerze jako admina :>

Wyczuwam tu jakiś podtekst :/

25 minut temu, femarix napisał:

[P] Z którą z osób z MH wypiłbyś szampejna nago w jacuzzi? 
Nie szampejna tylko VIPA i nie Jacuzzi tylko Rzeka z krzętowa xD Prawie z każdym kogo poznałem na zlocie i moimi adminami z coda :>.

Mówiłem, że się wszystkim podlizuje :pepeLove:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...