Skocz do zawartości
JanuszBiznesu

 odrzucone Odwolanie od bana / nie sluszny ban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ŻÓRAS
Godzina, data zdarzenia: okolo 12:45     14 kwietnia 2020
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP:  STEAM_1:0:487190769              /             145.239.236.193:27230
Uzasadnienie: Dzien jak codzien. Wchodze na serwer zeby sobie pograc. Po jakichs 20 minutach moze nawet krocej dostaje perm bana. "czitowanie". Nigdy na tym serwerze nie czitowalem. Pierwsze co to pomyslalem ze przez moje problemy zdrowotne, kiedy sie stresuje moje rece sie trzesa i juz raz dostalem banicje na innym serwerze bo ktos myslal ze mam jakiegos aima czy cos takiego. Nie mam pojecia co bylo glownym powodem do bana ale gram na tym serwerze juz bardzo dlugi czas jakies 2 lata. Owszem bywam toksyczny ale po upomnieniu od opiekuna serwera poprawilem swoje zachowanie bo ilosc banow na moim koncie wykraczaly ponad norme. Smutno mi sie zrobilo kiedy inni gracze napisali ze dostalem perm bana za czitowanie i tak samo jak oni bylem w szoku. Licze na przegladniecie jeszcze raz demka i odbanowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W załączniku demko z typowych szejków. Jak dla mnie tłumaczenie, że ręka się trzęsie jest dziwne. To są nienaturalne ruchy przy każdym strzale.

+ dodaje demko z hltv do wglądu:

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20200414-1236-de_mirage.dem.zip

Rozpisywać nie będę bo przy każdym strzale tak trzęsie. Nawet awp.

zorek.dem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...