Skocz do zawartości
JugoL^^

 zaakceptowane Ostatnia szansa?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JugoL^^
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem nawet na tym serwerze ale go straciłem i żałuję.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5-6
Staż w CS-sie: 4 lata.
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty:Gram dość często i nie ma nie raz adminów na serwerze i na steamie to muszę skargi pisać, które nic nie dadzą bo mogą wyjść i wrócić po godzinie wczoraj chyba 4 skargi składałem bo adminów nie było a dziś rano cheater.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Jeśli chodzi o dni wolne to nawet i cały dzień a w dni robocze tak z 2-3 godzinki i to późnym  wieczorem :).
Kontakt:Steam,forum,GG.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/JugoL^^/80.72.43.106:27022/

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli tradycyjnie na nie 

Był bym na tak  , ale ty nie ogarniasz w ogóle tego coda , w sensie adminowskim . 

- Regulamin SG

No ja rozumiem że jest nas mało by każdemu dać szansę , Pokazałeś już po tygodniu czasu na co cię stać więc decyzji nie zmieniam , no może jeszcze był bym za okresem gdyby nie fakt że nie zdałeś .
-/+ Klutura  "Konflikty"
Znajomość widzę się poprawiła w Amxx +
Zobaczymy co reszta graczy na to odpowie @oo7 @FunnyPuma @-Damian- @cover

 

Edytowane przez Nemezis ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Generalnie nie mam zastrzeżeń do Twojej osoby, GT poprawiłeś i z tego co wiem z regulaminem się też poprawiłeś. Nie ma na Ciebie skarg i sam nie widziałem żebyś łamał regulamin. Zgłoszenia również jakieś są. Nie poddajesz się, to jak najbardziej na plus. Każda para rąk do pracy się przyda, a że jest nas mało to jestem skłonny być za okresem próbnym mimo tej szybkiej degradacji. Wierzę, że zasługujesz na 2. szansę, tylko jej nie zmarnuj. Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...