Skocz do zawartości
elo elo 350

 odrzucone [MODERATOR TS3] elo elo 350 po raz 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: elo elo 350
Wiek: 19+
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak, lecz mogę się nauczyć tego co potrzebne :)
Posiadasz mikrofon?: Oczywiście :D
Dlaczego własnie Ty?: Ubiegam się 3 raz o ową rangę, zależy mi na niej. Zachowanie poprawiłem, bo w żadne spiny się od jakiegoś czasu nie mieszam. Siedzę już długo i dużo na naszym tsie, znam sporo osób, sporo mnie zna. Z rang mam admina, więc z aktywnością nie będzie problemu, w sumie nigdy nie było. Siedzę od rana do 22/23 na tsie, więc no :D Wiadomo, skończy się epidemia (o ile skończy się w najbliższym czasie) to trzeba będzie wrócić do pracy, ale mi to nie będzie przeszkadzać.  Wiele osób uważa, że "lecę na rangi" fakt, kiedyś tak było, teraz to przeszłość. :) Chcę spróbować czegoś nowego. Jestem chętny do pomocy, jeśli czegoś nie będę wiedział, to zapytam się byłych albo obecnych modów tsa oraz poproszę o kilka wskazówek, na pewno mi to pomoże.
Staż na sieci: W październiku 3 lata
Co wprowadzisz na naszego Ts? Nowego, sam nie wiem, postaram się ogarnąć jakiś konkursik, albo coś w tym stylu. Może powróci tyralnia, freestyle lub coś innego.
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, elo elo 350 napisał:

Co wprowadzisz na naszego Ts? Nowego, sam nie wiem, postaram się ogarnąć jakiś konkursik, albo coś w tym stylu. Może powróci tyralnia, freestyle lub coś innego.

Nie, nie wprowadzisz ani nie przywrocisz tego. 

"Wiele osób mówi że lecę na rangi Ale to już przeszłość, teraz chce spróbować czegoś nowego" masło maślane czy mi się wydaje? 

Ogółem nie wiem jak tam u Ciebie z zachowaniem na ts Ale patrząc na twoją przeszłość nie sądzę żebyś się nadawał do bycia modem ts bo szcerze mówiąc jesteś po prostu nie dojrzały żeby objąć ta funkcję dodatkowo nie wydaje mi się  żebyś był w stanie zbanowac ziomeczka jakby coś odje*ał.

Tak czy inaczej powodzenia 

Edytowane przez RYBSON
Bo moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na tak, znam go trochę wiem, że czasami działa zbyt porywczo i chodzi z głową w chmurach, ale da się go ogarnąć. Ma chłop swoje wady jak każdy, tego nikt nie zmieni, każdy je ma. Jestem typem człowieka co lubi dawać szansę innym i na własnych samych zasadach przyjąłem go na admina, po dość świeżej degradacji z tej funkcji na cod 400. Na początku bywało różnie, ale chłopak sie wyrobił, jak chce to potrafi. Siedzi dniami i nocami na tym TS i to nie wygląda wcale tak jak każdy myśli, że wisi na swoim kanale, bo lata od góry do dołu i obserwuje co sie dzieje, taki mod bez rangi.  

Moim zdaniem powinniście mu dać szanse, a jak sie nie sprawdzi to go zdegradujecie, co w tym za problem. Szansa należy sie każdemu, a ja widzę, że mu zależy na tej randze ;) 

17 minut temu, RYBSON napisał:

patrząc na twoją przeszłość nie sądzę żebyś się nadawał do bycia ts bo szcerze mówiąc jesteś po prostu nie dojrzały żeby objąć ta funkcję dodatkowo nie sądzę żebyś był w stanie zbanowac ziomeczka jakby coś odjebał

Napisał to ktoś kto otworzył kolekcje warnów, a był modem ts3 :D Bez urazy Rybko, ale co ma piernik do wiatraka. Są sytuacje w których można zachowywać sie jak plaga, a są takie w których należy podejść do sprawy poważnie. On to potrafi, a jak coś jednak spieprzy, to wiadomo co robić. 

Powodzonka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Bezzi napisał:

Napisał to ktoś kto otworzył kolekcje warnów, a był modem ts3 :D Bez urazy Rybko, ale co ma piernik do wiatraka. Są sytuacje w których można zachowywać sie jak plaga, a są takie w których należy podejść do sprawy poważnie. On to potrafi, a jak coś jednak spieprzy, to wiadomo co robić. 

Jeżeli mamy się czepiać wypowiedzi każdego to tylko przypomnę, że twój kanał S@ pojawił się na TS3 wraz z twoją osobą i było to bodajże na ostatnim weekendzie. Tak samo flagi adminowskie, które dałeś elo elo, również zostały zawieszone przez Ciebie w ostatnim czasie. Nie bądźmy hipokrytami, przechodząc do mojej opinii:

 

W dalszym ciągu dla niektórych użytkowników twoja osoba jest dość kontrowersyjna, masz wzloty i upadki i przez to nikt nie ma pewności jak będziesz funkcjonował. Tak jak napisałem przykładowo ostatnio miałeś zawieszonego admina, czyli to też świadczy o twoim podejściu do danej rangi na sieci. Pojawiasz się w ogniu zamieszania, widać Cie wszędzie, gdzie coś się dzieje, ale brakuje mi jeszcze takiego dystansu u Ciebie lub tzw. chłodnej głowy. Prywatnie z Tobą gadam i nie stwarzasz problemów, ale lepiej nie dmuchać na zimne. Troszeczke dla mnie jeszcze zabrakło i jestem na NIE. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu dużo pisać. Na obecną chwilę nie widzę przeciwwskazań, żebyś miał nie dostać szansy. Przeszłość miałeś niezbyt kolorową, jednak to przeszłość, poprawiłeś się. Starasz się jakiś czas o tę rangę, widać, że Ci zależy. Uważam, że należy Ci się szansa. Jestem na tak. Powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Nie znamy się jakoś bardzo, ale jestem przekonana, że gdyby już dostał tego moda to pomagałby najlepiej jak potrafi. Widać, że mu zależy, stara się o tą posadę któryś już raz. Myślę, że to pora na danie mu szansy. 

Pozdrowionka :squee: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ziom, ale jestem na nie.

Nic do Ciebie nie mam, ale odwalales wiele razy maniane na forum czy tam na serwerach, z kultura tez u Ciebie lipa była (nie wiem jak jest teraz)

tak czy siak

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek

A ja się wypowiem tak, jestem na TAK, można dać mu szanse, znam się z Patrykiem już dużo czasu, przesiaduje razem z nim na jego kanale. Rozmawiamy i jakoś nie widzę żeby robił jakiekolwiek problemy, chłop jest zabawny, robi sobie jajca jak każdy, ma poczucie humoru, chociaż czasami potrafi wkurzyć człowieka, ale tak to jest spoko. Do tego jest pomocnym chłopem, wiele razy jak czegoś nie ogarniałem na teamspeaku Mutli-Headowym to pomógł. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...