Skocz do zawartości
namchu

 zaakceptowane Podanie Na mchu jadali

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Na mchu jadali
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na 2 serwerach.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: 9 lat
Steam / NonSteam: https://steamcommunity.com/id/raffixx/
Dlaczego Ty: Ostatnimi czasy dużo gram w cs. Pragnę pomagać graczom na serwerze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 godziny
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/raffixx/
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/na mchu jadali/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to nie wiem, co mam powiedzieć.
Konto na forum zostało założone pod podanie, w sumie to jesteś mocno anonimowy. - Wydaję mi się, że nawet nie udzielasz się na czacie czy też na voice, przez co kulturę na pewno trzymasz... 
Posiadasz dobrą aktywność, coś tam grasz i kojarzę Twoją osobę, banów też nie posiadasz w dużej ilości, no cóż - Jestem na Tak, ale okres próbny na pewno musiałby być.
Pozdrawiam i powodzenia
 

@Kula Ciebie jeszcze chyba po weekendzie trzyma jak myślisz, że on gra na NS xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak im więcej adminów tym lepiej, wiek+, steam+, nie zauważyłem również, żebyś łamał regulamin+.

@Kula on ma cs na steam, więc czemu piszesz, że nie ma.

Poza tym ja mu napisałem, żeby złożył podanie i chyba go namówiłem, że złożył.  Kula, Jacob itd. mieli trochę lepiej, bo mieli kiedyś admina i są rozpoznawani. Poza tym mikrofon to tylko dodatek nie zmusicie nikogo, żeby gadał przez mikrofon przykładem admina, który nie mówi przez mikrofon jest @FunnyPuma i jakoś nikt nie narzeka

@namchu

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym  , tak jak wyżej jesteś postacią można powiedzieć anonimową , do tego konto założone pod podanie , gt jest dobre. Kultura nie mam zdania , nie udzielasz się prawie wcale tak ze nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral
-Nie widziałem żebyś zgłaszał coś na u@

-Nie jestem przekonany za bardzo co do twojego wieku bo ani nie udzielasz się na czacie ani przez mikrofon( O ile go masz bo admin musi mieć mikrofon).

+ Steam

+/- GT

Konto utworzone pod podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


E tam @Born ^^ , To samo co Zielony okres próbny zasugeruję , no cóż tak jak Jak zielony powiedził tak jest wiec mogę tylko napisać 

+ steam

Grasz assasinem 

tylko się nie spal jak poprzedni admin z SG xD

na u@ nie widziałem byś coś zgłaszał - 
amxx +/- ^^
Wiiek ok
Steam złożony na podstawie podania

@namchu weź się nie wypowiadaj w podaniu bo zmienię zdanie , oraz nie pisz postu pod własnym postem od tego jest edytuj

 

Edytowane przez Nemezis ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc:

konto pod podanie -

amx +

GT +

kultura maly + (Nie widzialem zebys sie odzywal lub zglaszal cos na u@)

kojarze Cie na serwerze bo udawalo Ci sie mnie zabijac, bez tego bylbys anonimowy

wiek +

podanie napisane na kolanie i na szybko -

Jak dla mnie powinienes jeszcze troche pograc, zwiekszyc aktywnosc na chacie pisanym badz glosowym, do tego za jakis czas napisac lepsze podanie i wtedy bylbym na TAK za okresem próbnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 godzin temu, N0steR napisał:

A więc:

konto pod podanie -

amx +

GT +

kultura maly + (Nie widzialem zebys sie odzywal lub zglaszal cos na u@)

kojarze Cie na serwerze bo udawalo Ci sie mnie zabijac, bez tego bylbys anonimowy

wiek +

podanie napisane na kolanie i na szybko -

Jak dla mnie powinienes jeszcze troche pograc, zwiekszyc aktywnosc na chacie pisanym badz glosowym, do tego za jakis czas napisac lepsze podanie i wtedy bylbym na TAK za okresem próbnym

Dokladnie jestem tego samego zdania a dodam rowniez ze nie slyszalem Cie przez mikro za czesto na Twoim miejscu dal bym sie poznac ludzia na serwerze wiec odzywaj sie czesciej zglaszaj na u@ 

jak narazie minimalnie na Nie ;) ale nie przejmuj sie moim zdaniem tylko popraw to co napisalem i bedzie dobrze ;)

tak wiec juz jestem na pelne Nie zobaczylem profil steam i wszystko jasne a gdzie cs na steam? :D niestety na wielkie nie bo z tego co widze znudzi Ci sie po miesiacu 

@-Damian- jak by mial cs na steam mial by wiekszy lvl niz 2 steam przy tych godzinach granych na serwerze dodatkowo powiedzial bym ze gra na innym steamie koncie a to juz jest multi konto 

a co do mikrofonu jako admin jest obowiazkowy pozdrawiam ;)

a co do Pumy to sie mylisz bo bardzo czesto gada jak nie na cs to jest na ts i gadamy ;)

@Born ja wiem ze ma steam po weekendzie trzyma dosc ostro :D przeciez widze ze gra na steam tylko bylem zdziwiony ze ma tylko 2 poziom steam :D przy 105 godzinach wygranych na cs

Edytowane przez Kula
profil steam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...