Skocz do zawartości
namchu

 zaakceptowane Podanie Na mchu jadali

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Na mchu jadali
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na 2 serwerach.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: 9 lat
Steam / NonSteam: https://steamcommunity.com/id/raffixx/
Dlaczego Ty: Ostatnimi czasy dużo gram w cs. Pragnę pomagać graczom na serwerze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 godziny
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/raffixx/
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/na mchu jadali/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to nie wiem, co mam powiedzieć.
Konto na forum zostało założone pod podanie, w sumie to jesteś mocno anonimowy. - Wydaję mi się, że nawet nie udzielasz się na czacie czy też na voice, przez co kulturę na pewno trzymasz... 
Posiadasz dobrą aktywność, coś tam grasz i kojarzę Twoją osobę, banów też nie posiadasz w dużej ilości, no cóż - Jestem na Tak, ale okres próbny na pewno musiałby być.
Pozdrawiam i powodzenia
 

@Kula Ciebie jeszcze chyba po weekendzie trzyma jak myślisz, że on gra na NS xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na nie pomimo

Gt  +/-

Steam +

Nie widziałem braku kultury +

Konto pod podanko  -

Wiek +

Doświadczenie +

Amxx+

znajomosc regulaminu +/-

 

Edytowane przez Roy Keane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak im więcej adminów tym lepiej, wiek+, steam+, nie zauważyłem również, żebyś łamał regulamin+.

@Kula on ma cs na steam, więc czemu piszesz, że nie ma.

Poza tym ja mu napisałem, żeby złożył podanie i chyba go namówiłem, że złożył.  Kula, Jacob itd. mieli trochę lepiej, bo mieli kiedyś admina i są rozpoznawani. Poza tym mikrofon to tylko dodatek nie zmusicie nikogo, żeby gadał przez mikrofon przykładem admina, który nie mówi przez mikrofon jest @FunnyPuma i jakoś nikt nie narzeka

@namchu

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym  , tak jak wyżej jesteś postacią można powiedzieć anonimową , do tego konto założone pod podanie , gt jest dobre. Kultura nie mam zdania , nie udzielasz się prawie wcale tak ze nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral
-Nie widziałem żebyś zgłaszał coś na u@

-Nie jestem przekonany za bardzo co do twojego wieku bo ani nie udzielasz się na czacie ani przez mikrofon( O ile go masz bo admin musi mieć mikrofon).

+ Steam

+/- GT

Konto utworzone pod podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


E tam @Born ^^ , To samo co Zielony okres próbny zasugeruję , no cóż tak jak Jak zielony powiedził tak jest wiec mogę tylko napisać 

+ steam

Grasz assasinem 

tylko się nie spal jak poprzedni admin z SG xD

na u@ nie widziałem byś coś zgłaszał - 
amxx +/- ^^
Wiiek ok
Steam złożony na podstawie podania

@namchu weź się nie wypowiadaj w podaniu bo zmienię zdanie , oraz nie pisz postu pod własnym postem od tego jest edytuj

 

Edytowane przez Nemezis ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc:

konto pod podanie -

amx +

GT +

kultura maly + (Nie widzialem zebys sie odzywal lub zglaszal cos na u@)

kojarze Cie na serwerze bo udawalo Ci sie mnie zabijac, bez tego bylbys anonimowy

wiek +

podanie napisane na kolanie i na szybko -

Jak dla mnie powinienes jeszcze troche pograc, zwiekszyc aktywnosc na chacie pisanym badz glosowym, do tego za jakis czas napisac lepsze podanie i wtedy bylbym na TAK za okresem próbnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 godzin temu, N0steR napisał:

A więc:

konto pod podanie -

amx +

GT +

kultura maly + (Nie widzialem zebys sie odzywal lub zglaszal cos na u@)

kojarze Cie na serwerze bo udawalo Ci sie mnie zabijac, bez tego bylbys anonimowy

wiek +

podanie napisane na kolanie i na szybko -

Jak dla mnie powinienes jeszcze troche pograc, zwiekszyc aktywnosc na chacie pisanym badz glosowym, do tego za jakis czas napisac lepsze podanie i wtedy bylbym na TAK za okresem próbnym

Dokladnie jestem tego samego zdania a dodam rowniez ze nie slyszalem Cie przez mikro za czesto na Twoim miejscu dal bym sie poznac ludzia na serwerze wiec odzywaj sie czesciej zglaszaj na u@ 

jak narazie minimalnie na Nie ;) ale nie przejmuj sie moim zdaniem tylko popraw to co napisalem i bedzie dobrze ;)

tak wiec juz jestem na pelne Nie zobaczylem profil steam i wszystko jasne a gdzie cs na steam? :D niestety na wielkie nie bo z tego co widze znudzi Ci sie po miesiacu 

@-Damian- jak by mial cs na steam mial by wiekszy lvl niz 2 steam przy tych godzinach granych na serwerze dodatkowo powiedzial bym ze gra na innym steamie koncie a to juz jest multi konto 

a co do mikrofonu jako admin jest obowiazkowy pozdrawiam ;)

a co do Pumy to sie mylisz bo bardzo czesto gada jak nie na cs to jest na ts i gadamy ;)

@Born ja wiem ze ma steam po weekendzie trzyma dosc ostro :D przeciez widze ze gra na steam tylko bylem zdziwiony ze ma tylko 2 poziom steam :D przy 105 godzinach wygranych na cs

Edytowane przez Kula
profil steam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...